Skocz do zawartości

Napisz list do redakcji!


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

celestia_letter_by_faithbringer-d4us2se.

 

Drodzy czytelnicy Equestria Times, a także Brohoofa i Manezette!

 

Pierwszy numer nowego pisma jest już na horyzoncie. W związku z tym zachęcamy Was do pisania listów do redakcji. Możecie w nich poruszać nie tylko sprawy bezpośrednio związane z pismem, ale ogólnie z fandomem, kucykami, a także, jak macie ochotę, zupełnie od czapy. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie listy, a co ciekawsze umieścimy w wydaniu.

 

Do zobaczenia!

 

ADRES MAILOWY:

 

[email protected]

 

Na maile odpowiada cała redakcja, choć najpierw trafiają do mnie. Jeśli chcecie, aby list przeczytał określony członek, to napiszcie o tym w temacie.

 

Czekamy na listy!

 

PS: tak, możecie zadawać pytania! :)

 

Mail_pony_holding_out_letter_S3E7.png

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

To ostatnia okazja, aby napisać do nas... aby ten pojawił się w nowym numerze. Co więcej, można odpowiadać na nasze odpowiedzi z poprzedniego numeru (czas! szok!) :crazytwi:
 
 
Szczególnie, że mamy nowy adres:
 
 
[email protected]

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kochany Spidi, pytanie! Wybacz, że tutaj, ale nie mam czasu na wysmarowanie maila przynajmniej teraz.

 

Ostatnio naszło mnie na pewne przemyślenia o tematyce - z punktu widzenia fandomu (idei, nie ludzi) i mojego - dość ważnej. Czy gdybym napisał artykuł i wysłał gotowca na waszego maila, byłaby szansa na opublikowanie go, czy raczej nie i zginie on w gąszczu listów? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kulturalnie dziękuję za odpowiedź nisko się przy tym kłaniając i zaczynam przelewać myśli na papier. Za wczasu uprzedzam, że może nie wyślę tego dziś, czy jutro, ale planuję do końca 21.12 się wyrobić. 

Ale to wysyłać rozumiem na ten mail tutaj podany? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za absencję, ale jechaliśmy nach Festung Breslau.

 

Od siebie tylko dodam, że ze wszelkimi sprawami organizacyjnymi, lepiej pisac bezposrednio do Dolara, jako naczelnego, lub ew. privy do konkretnych członków redakcji, jeśli mamy do nich takie precyzyjne sprawy. Na ogólnym mailu to raczej oczekujemy głównie konwersacji, opinii, dysput i innych rozmów :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...