Skocz do zawartości

Jakie inne seriale oglądacie oprócz MLP?


Seba Zet

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Gość Pegasis89

Simpsonowie

Agent Aika

Pamiętnik Śmierci

Fushigi Yuugi

Władcy Much

Fullmetall Alchemist

Fullmetal Panic

Generał Daimos

Bleach

Love Hina

Onegai Teacher

School Days

School Rumble

Hmm, na razie to tyle :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właściwie to tylko anime, różnego rodzaju. Chyba że chodzi też o animowane kinówki, to właściwie wszystko, co mi wpadnie w ręce (chyba że specyfika kreski/fabuły/etc. mnie odrzuci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moje ulubione kreskówki to:

10.The Looney Tunes Show
9.Tom i Jerry
8.Batman
7.Spider-Man
6.Laboratorium Dextera
5..Futurama
4.Zwariowane Melodie
3.Scooby Doo
2.Oczywiście MLP FiM
1.Simpsonowie, czyli najlepsza kreskówka wszech czasów!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Teen Titans, jestem na 18 odcinku zwykłej serii i chyba 13 GO. Kiedyś to oglądałem z dzieciakiem znajomej, i wtedy wydawało mi się takie dziecinne, że aż straszne, ale odkąd ktoś na tym forum polecił i zerknąłem sobie tak na spokojnie, to myślę sobie, kurczę to jest dobre. Zwłaszcza że mam ciągoty do superbohaterów.

Dragon Riders/Jeźdźcy Smoków, to jest po prostu epickie. Odcinki mają sens, dużo się dzieje, jest humor, ciekawe postacie, jest jakaś ciągłość, no i chyba dość częste dwuodcinkowce, bo obejrzałem zaledwie parę odcinków, a już dwa razy tak było. To nawet leci na polsacie, oczywiście tylko z rana, co jest jakąś kpiną, której nie chce mi się komentować.

Dość długo oglądałem też He-Mana, ale nie polecam. Owszem świat jest ciekawy, są fajnie wyglądające postacie, ale brak im charakteru. Raz na kilkadziesiąt odcinków można się czegoś dowiedzieć o historii niektórych postaci, ale to naprawdę za mało. Jest cała masa ścierwa upchanego na siłę, jak np. Lizardman, który nie wiadomo skąd się wziął i przez cały odcinek wypowiada jedną kwestię: "good job". Jeśli ktoś narzeka, że MLP jest reklamą zabawek to powinien zobaczyć He-mana i znaleźć różnicę. Sceny walki to jakieś turlanie się, nikt nigdy nie dostaje pięścią w twarz, a do tego animacje są skopiowane i prawie zawsze widzimy to samo.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość długo oglądałem też He-Mana, ale nie polecam. Owszem świat jest ciekawy, są fajnie wyglądające postacie, ale brak im charakteru. Raz na kilkadziesiąt odcinków można się czegoś dowiedzieć o historii niektórych postaci, ale to naprawdę za mało. Jest cała masa ścierwa upchanego na siłę, jak np. Lizardman, który nie wiadomo skąd się wziął i przez cały odcinek wypowiada jedną kwestię: "good job". Jeśli ktoś narzeka, że MLP jest reklamą zabawek to powinien zobaczyć He-mana i znaleźć różnicę. Sceny walki to jakieś turlanie się, nikt nigdy nie dostaje pięścią w twarz, a do tego animacje są skopiowane i prawie zawsze widzimy to samo.

​Tak, pamiętam ten serial, ale He-Man, to czasy pierwszej generacji MLP, czyli lata osiemdziesiąte i początki może lat dziewięćdziesiątych, tak więc nie dziwota, że są różnice między obecną generacją, a tym serialem. Jednak faktycznie serial był mocno powtarzalny i obecnie główny bohater, jest zwyczajnie obciachowy, po prostu już nie te czasy.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Anime.
- Bleach
- Bakemonogatari, Nisemonogatari, Nekomonogatari: Kuro, Monogatari Series: Second Season
- Death Note
- Fullmetal Alchemist: Brotherhood
- Berserk
- Hellsing: Ultimate

- Claymore
- Kill la Kill
- Kore wa Zombie Desu ka
- No Game No Life

I inne, tu wymieniłem kilka najbardziej przeze mnie lubianych. Łącznie jest tego 44. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku:
Happy Tree Friends, wybacz, że to tu piszę, ale musiałem :P jak chcesz mogę to usunąć z listy.
Arrow - ale obejrzałem tylko pierwszy sezon, chyba do niego powrócę :v

Edytowano przez Doggy in the Fog
Ortografia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam jeszcze House'a oraz Arrow. Obie produkcje polecam.

 

Zamierzam jeszcze oglądać:

- The Office

- House of Cards

- Orange Is The New Black

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc temu obejrzałem pierwszy sezon Gry o Tron. Jakoś tak super mnie nie wciągnął (choć parę rzeczy było wykonanych świetnie), przez co jak na razie porzuciłem dalsze oglądanie. Oprócz tego, nic, bo mi limit internetu nie pozwala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam (czekając na premierę MLP):

Game of Thrones,
The Originals,

Teen Wolf,

The Flash (ten to akurat czekam na premierę, przedpremierowo wyszedł 1 odcinek).

 

Kiedyś oglądałam:

Przygody Merlina (skończyłam chyba na 3 sezonie),

Czarodziejki (obejrzane do końca),

Kości (skończyłam na 6 sezonie, słyszałam że teraz wychodzi 10 sezon .-.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...