Skocz do zawartości

Zaręczyny!


Kingofhills

Recommended Posts

*khe khe*
Uwaga, uwaga, użytkownicy MLPPolska! Niniejszym ogłasza się, co następuje!

W związku z dzisiejszymi wydarzeniami oficjalnie uznaje się Solarisa oraz Cahan, dwójkę bardzo utalentowanych członków redakcji, za połączonych miłością!

Tutaj można składać życzenia młodej parze.

*flies away*

 

Druga połówka (Cahan) nie potwierdza tej informacji :rainderp: ~ Arjen
Kłamie - M.C.

Edytowano przez ArjenNightŁuska
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zaszła tragiczna pomyłka. Ślubu nie będzie, Solar jednak dostał kosza. Oto dowody: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10348450_782748271812375_7764239275159735484_n.jpg?oh=b7b71f672d51f32fe15be632fe9daa9e&oe=556332AE&__gda__=1433000088_e1735c692fa113167c3a418a1a02a130

 

Niestety, ale ja nie spełniam jego oczekiwań i wzajemnie [serio, Solar?!]. Przepraszam za kłopot, a Solarisowi życzę rychłego znalezienia drugiej połówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pora na małe wyjaśnienie. Było śmiesznie, ale czar nocnego heheszkowania minął.

Ten temat jest wynikiem kampanii prowadzonej przez 3 osoby z naszej redakcji, w tym mnie, mającej na celu złączenie Cahan i Solarisa, dwóch nienawidzących się ze sobą osób. W pewnym momencie zaczęli pisać takie rzeczy na redakcyjnej konferencji, że zgodnie z pozostałymi członkami "spisku" ustaliliśmy, iż ta dwójka to prawdziwy shipping roku. Oczywiście zaczęła się promocja. I tyle w temacie.

P.S. gdybyście wy tylko widzieli jak oni się do siebie i do nas zwracali :rainderp:

P.S.2 Wciąż uważam to za best ship ever :D

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem już tu wstawić link do piosenki typu "Złoty krążek" z dedykacją, ale nie wiem, jak daleko sięga furia czarnej smoczycy, więc nie będę ryzykował :P

 

A jeśli chodzi o szukanie drugiej połówki, to polecam najbliższy monopolowy :crazytwi3:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Triste

 

To miałoby okazać się prawdą? Lol, nope,

 

>Cahan

> związek

> Związek Radziecki

 

Wybierz jedno.

 

I obwieszczam oficjalnie: jedyny dobry shipp ze mną to Cahan x Cahan.

 

Jeśli w jakikolwiek sposób cię to uraziło - przepraszam. Nie bardzo wiedziałem o co chodzi: żart, nie... Na dobrą sprawę, nie powinienem nic pisać. W końcu "jeśli nie wiesz co powiedzieć, nie mów nic".  

 

Wydaje mi się, że wypadałoby zamknąć ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się od wspólnego ciśnięcia beki, a kończy się na wspólnym rozstrzeliwaniu zdrajców pod ścianą... Całe szczęście oglądałam taką bajkę o kolorowych konikach i wybaczam wam redakcjo.

 

Wasza Cahan was kocha. Mocno. [tak, to jest groźba]


PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF. I tak nic nie zrobisz 

Edytowano przez Matyas Corra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio. Gdyby para ubrała się w takim stylu (steampunk?) to byłoby to coś genialnego i wyjątkowo oryginalnego. 99% par = biała suknia, garniak... a tu takie coś. Fajne i bardzo nietypowe.  

 

PS. Tak w 100% na serio. Gdyby ta maska i ubrania były lekko zgniłe i podziurawione, a postać wygięta jak paragraf - jak w mordę dziób strzelił ideał do Silent Hill. Do gry, nie filmu, bo druga część przyprawiła mnie o zawał ("Helena... mam zawał"). Uwe Boll byłby dumny z tego co zrobiono z Silent Hill 3.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...