Skocz do zawartości

Equestria Times 03/2015 (4)


Matyas Corra

Recommended Posts

Panie, Panowie oraz nieokreślone gendery. Oto kolejny numer Equestria Times.
Jak zwykle 
z całego serca życzymy wam miłego czytania. 

 Ok%C5%82adka004%20-%20web.png

 

Co czeka was tym razem? Cahan napisała już 7 część swojego poradnika dla początkujących pisarzy. Spidi natomiast dalej będzie wiercić dziurę w brzuchu mitologii fandomowej. Kingu i Spidi przedstawią wam film "Miasto 44" 

To i wiele więcej na stronach już 4 wydania naszego fanzinu. 

http://issuu.com/equestriatimes/docs/004?e=13882968/11781003

Edytowano przez Macter4
  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, by 56 stron to było mało :P

 

A przy okazji mam ochotę porzucać Spidim po rozżarzonym węglu za używanie polskiego odpowiednika Sonic Rainboom :crazytwi:

 

I co do grzywy Celestii... Dobrze, że dałeś "częściowo obalony", bo co prawda moment z NMM zdecydowanie nam pokazał, że Tia miała wielokolorową... Tylko już nie pamiętam, jak działał ten eliksir od Zecory? Pokazywał faktyczną przeszłość czy nieco przez pryzmat pijącego? Bo w tym drugim przypadku można by tłumaczyć, dlaczego Twilight zobaczyła swoją mentorkę w obecnej formie, tak samo jak Lunę... 

 

A swoją drogą czy finał S4 nie zaprzeczył drugiemu odcinkowi pierwszego sezonu? Bo tam wygląd Luny komentowało, że jest osłabiona magicznie i dlatego wygląda tak, a nie inaczej... A jednak Luna nie zmieniła się aż tak bardzo, gdy "oddała" moc Twi :lunathink:

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chwalę sobie artykuł Mactera - fajny i profesjonalny, Zaciekawił mnie tematem, nie powiem.

 

A właśnie - 300 komentarzy i Gandzia wstawi zdjęcie swojej klaty. A jestem przekonana, że warto <3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - 300 komentarzy i Gandzia wstawi zdjęcie swojej klaty. A jestem przekonana, że warto .

 

Chyba tyle pegasis i gejów nie ma na mlptrollska, by nabić wam tyle :ming:

 

Zaoferujcie jakieś cycki czy coś...

Edytowano przez Niklas
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście chwalę sobie artykuł Mactera - fajny i profesjonalny, Zaciekawił mnie tematem, nie powiem.

Miło mi to słyszeć  :twilight2:  A przy okazji, gdyby kogoś jeszcze zainteresował artykuł, a byłby uczniem lub też należał do koła naukowego, to właśnie trafiła się niezwykła okazja, bo trwa konkurs na wykorzystanie kamerki na sondzie Mars Express. Więcej informacji tutaj http://www.esa.int/pol/ESA_in_your_country/Poland/Wykorzystaj_kamere_na_sondzie_miedzyplanetarnej_konkurs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingu i Spidi przedstawią wam film "Miasto 44"

Tylko i wyłącznie dlatego tu jestem :D Przeczytałem jedynie te dwa teksty, więc tylko do nich się odniosę. Otóż... Nie zgadzam się z żadnym z Was... Chociaż mojej opinii bliżej do Spidiego, to jednak wciąż daleko :P

"Miasto 44" to jeden z najgo... wróć... To zdecydowanie

najgorszy film, jaki kiedykolwiek miałem okazję widzieć. Siedząc w kinie, reżysera, scenarzystę i tak dalej miałem ochotę rozszarpać na strzępy. Po prostu czegoś tak niesamowicie do dupy nie widziałem! Naprawdę, "Sweet Apple Masacre" to w porównaniu z "Miastem 44" przepiękne dzieło sztuki. Wolałbym, żeby powstało sto kolejnych "SAM", niż ta skaza polskiej kinematografii. Żeby poznać motywy mojej tak surowej oceny powinno się siedzieć obok mnie i słuchać, jak na bieżąco komentuję ten "film", gdyż jest tam tak wiele minusów, że zajęłoby mi to wieki, żeby je ładnie rozpisać. Serio, 90% czasu trwania seansu rzucałem uwagi do znajomych :ming: (pozostałe 10% słuchałem ich uwag). A w niektórych momentach wręcz śmialiśmy się na głos :lol: O paru "najgenialniejszych" rzeczach wspomniał już Spidi (chwała Ci za to, bałem się, że na świecie nie ma już inteligentnych istot!).

Ocena: -∞/ 10 (minus nieskończoność na dziesięć) :aj2  Porażka na całej linii... Dla pomysłodawcy pluton z miejsca...

 

Naturalnie rozumiem, że ktoś może jest wymagający lub nie zna się na tych sprawach mieć własne zdanie i nie zabraniam tego :D Gdyby ktoś uważał za stosowne podjąć polemikę, prosiłbym o skierowanie się na PW - opcja szybsza, mniej offtopowa, no i ma się pewność, że odpiszę (bo nie wiem jak często będę zaglądał do tego tematu, a nie lubię sobie zaśmiecać powiadomień obserwacjami) :rd6:

 

Pozdrowionka ;)

(schowane w spoiler, bo pewnie oprócz autorów ww. artykułów nikogo to nie interesuje :rainderp: )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


Sonic Rainboom

 

PONADDŹWIĘKOWE BUM, CUKROWY KĄCIK, KSIĘŻNICZKA KADENS, AKRY SŁODKICH JABŁEK.

 

 

Niestety, większych liter nie da się zrobić :(

 


A swoją drogą czy finał S4 nie zaprzeczył drugiemu odcinkowi pierwszego sezonu? Bo tam wygląd Luny komentowało, że jest osłabiona magicznie i dlatego wygląda
Moim zdaniem nie zaprzeczył, jeśli wnikniemy w problem głębiej. Wszak przemiana z NMM, a po prostu oddanie mocy to zupełnie inna operacja magiczna.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...