Skocz do zawartości

MLP Equestria Girls: Friendship Games - Shorty


The Silver Cheese

Recommended Posts

Premiera MLP Equestria Girls: Friendship Games zbliża się wielkimi krokami, a Hasbro już raczy nas shortami. Wypuścili już pierwszy:

 

 

 

Co ja mogę powiedzieć - short jak short, który nie jest aż tak związany z wrześniową premierą. Mam nam tylko zaspokoić głód czekania. Co o tym myślicie :twilight7: ?  

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunset Shimer w roli naukowca badającego rainbow power jakoś mi do jej postaci nie pasuje. Dawna samica alfa zmieniona w naukowca? Serio?

Przecież to logiczne, ona była wcześniej uczennicą Celestii, jako jej podopieczna musiała znać się na rzeczy(tak samo jak Twilight). Tylko po przejściu do świata ludzi stała się bardziej "zła", a po przemianie jest znowu sobą(czyli takim samym no-lifem jak TS).

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takim no-lifem Sunset już nie jest. Szacunek odzyskała, ma przyjaciółki..... Gdyby była jak ta ludzka Twilight to by siedziała też w jakimś zaciemnionym pokoiku z teoriami spiskowymi i tajemniczymi badaniami  :crazytwi3:

chodziło mi kucykową Twilight, ta która ma przyjaciółki ale kocha naukę na równi z nimi, ta która zakłada przyjaciółkom dziwne hełmy podłączone do aparatury w imię nauki, ta normalna :kappa:

Chyba powinniśmy zakończyć offtop...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ciekawe czy to będzie ostatni film z serii "Equestria Girls"

Oczywiście jest to możliwe, ale nie sądzę. G4 ma trwać do 2019, z czego telewizyjna część do co najmniej 2017 (na ten rok zapowiedziany jest pełnometrażowy film MLP, i jest to najdalej wybiegająca w przyszłość zapowiedź). Trylogia Equestria Girls jest możliwa, ale to jest marka, która wybiła się na MLP, a ma walczyć z Monster High i innymi takimi w segmencie lalek i ludzkich bohaterów. Póki trwa MLP:FiM to EG ma zapewniony pewien minimalny poziom popularności, więc mając taką gwarancję mogą doić hajs bez obaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest to możliwe, ale nie sądzę. G4 ma trwać do 2019, z czego telewizyjna część do co najmniej 2017 (na ten rok zapowiedziany jest pełnometrażowy film MLP, i jest to najdalej wybiegająca w przyszłość zapowiedź). Trylogia Equestria Girls jest możliwa, ale to jest marka, która wybiła się na MLP, a ma walczyć z Monster High i innymi takimi w segmencie lalek i ludzkich bohaterów. Póki trwa MLP:FiM to EG ma zapewniony pewien minimalny poziom popularności, więc mając taką gwarancję mogą doić hajs bez obaw.

Osobiścię mam nadzieję, że to nire będzię ostatni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście humanizacje MLP bardzo się spodobały. Hasbro robi wszystko żeby EG się przyjęło i według mnie robią to bardzo dobrze. W filmach mamy mnóstwo piosenek,  sytuacji które w serialu raczej by nie zaistniały oraz próbę zobrazowania normalnego życia nastolatków - co jak co, ale short z Lyrą i Bon Bon pokazuje typową relację najlepszych przyjaciółek, które pomimo rywalizacji umią się pogodzić w zaledwie kilka minut. No i w całym tym zajściu nie mamy żadnej magii - magia jest ale ograniczona do minimum, dzięki czemu świat EG jest bardzo zbliżony do ludzkiego. Ja osobiście wyczekuję kolejnych produkcji EG gdyż jest to miła odskocznia od serialu, która obfituje w typowe sytuacje życiowe oraz przyjemnych dla ucha piosenek. Sama Sunset Shimmer jest postacią dla której warto oglądać kolejne części. Jest wiele niedopowiedzeń co do niej, a fajnie by było zobaczyć jak ona się rozwija. Ja się nie zdziwię gdyby to ona była zastępczym elementem harmonii - magii, bo wiele na to wskazuje. A my czekamy na kolejne wieści od SWAGa o shortach Friendship Games na FGE. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego... - Mamy Sneak Peek od Hasbro. Wiele to ja się nie dowiedziałem z tego - jedna wielka kompilacja ostatnich 2 trailerów. Piosenka według mnie brzmi niesamowicie - orkiestra w tym wszystkim wypadła nieźle.   

 

http://www.fge.com.pl/2015/08/sneak-peek-nadchodzacego-equestria-girls.html - dziękować SWAGowi za udostepnienie :twilight2:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...