Skocz do zawartości

Witam wszystkich! :)


TheFallen321

Recommended Posts

Hej, mam na imię Daniel, mam 16 lat i chodzę do I klasy technikum na profilu informatycznym i... oglądam My Little Pony... :rainderp:                             Serial zacząłem oglądać od końcówki 4 sezonu. Interesuję się historią polski (szczególnie okresem przedrozbiorowym), II wojną światową,

oraz astronomią. Samym Fandomem interesuję się od ok. 2 miesięcy.

zobaczyliście jakieś usterki proszę napisać :rdblink: Pytania też mile widziane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu khawker napisał:

Pierwszy! :D

 

A nawet drugi.

 

11 minut temu TheFallen321 napisał:

Hej, mam na imię Daniel, mam 16 lat i chodzę do I klasy technikum na profilu informatycznym i... oglądam My Little Pony... :rainderp:                             Serial zacząłem oglądać od końcówki 4 sezonu. Interesuję się historią polski (szczególnie okresem przedrozbiorowym), II wojną światową,

oraz astronomią. Samym Fandomem interesuję się od ok. 2 miesięcy.

zobaczyliście jakieś usterki proszę napisać :rdblink: Pytania też mile widziane :)

 

Usterki? Nie, nie zauważyłem.

 

Fajnie, że interesujesz się historią. Masz jakieś ulubione postaci historyczne? Jeśli tak, to które i dlaczego je lubisz?

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu BlackHawk napisał:

Nikt tu nie jest ślepy.

 

A wracając do tematu

Witam na forum.

1. Jaką muzykę lubisz?

2. Pizza, czy kebab 

3. Ulubiona postać?

4. Oglądasz coś jeszcze?  

1. Słucham głównie starego rock'a

2. Pizza, kebaba nie trawie :E

3. Ulubiona to Derpy a z mane 6 Rainbow Dash

4. Jedynie The Walking Dead, a poza tym różne serie na YT

 

19 minut temu khawker napisał:

Pierwszy! :D - Edit* Jednak nie pierwszy.... -,-
Witaj Danielu!

Baw się dobrze na wiki!
Pytanka na wejście:

1. Ulubiony kuc?

2. Dlaczego zacząłeś oglądać MLP?

3. Z jakiego województwa jesteś?

1. Odnoszę się wyżej :)

2. Historia jest dziwna- podczas oglądania pewnego streamer'a ktoś na czacie wysłał link do filmiku z MLP, masakrycznie mnie to wkręciło :D Zerwałem wtedy nockę na oglądaniu 2 pierwszych sezonów :) 

3.Mazowieckie a dokładnie Otwock :)

17 minut temu Phoenix13 napisał:

 

A nawet drugi.

 

 

Usterki? Nie, nie zauważyłem.

 

Fajnie, że interesujesz się historią. Masz jakieś ulubione postaci historyczne? Jeśli tak, to które i dlaczego je lubisz?

Hmm, od czego by tu zacząć :D 

1. Stefan Batory, cóż o tej postaci powiedzieć :) Dokopał Rosji kilkukrotnie, jako jeden z niewielu królów znalazł porozumienie z sejmem i szlachtą.

2. Jan III Sobieski, wg. mnie powinien być świętym, gdyby nie on i jego odsiecz pod Wiedniem to kto wie, może mówilibyśmy teraz po turecku :) poza tym ostatni król polski

który nie został marionetką Rosyjską :)

3. Tadeusz Kościuszko, znakomity strateg i dowódca. Walczył o niepodległość Stanów Zjednoczonych i najprawdopodobniej pomysłodawca amerykańskiej flagi

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay informatyk! ^^

Witam na forum, :fshug:

Ponieważ też jestem informatyk mam pare informatycznych pytań (z kuców przpepytali cie moji poprzednicy ;p):

1. Programujesz w jakimkolwiek języku? 

2. Informatykiem jesteś z tytułu bo chodzisz do technikum czy potrafisz np. VFX?

3. Wolisz komputery jako hardware (rozkręcanie itp) czy software (VFX, programowanie)?

4. Ave Luna czy Celestia?

Edytowano przez BlackBird
jak zawsze ja, błędy ort za które itak dostane zaraz punkty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu BlackBird napisał:

Yay informatyk! ^^

Witam na forum, :fshug:

Ponieważ też jestem informatyk mam pare informatycznych pytań (z kuców przpepytali cie moji poprzednicy ;p):

1. Programujesz w jakimkolwiek języku? 

2. Informatykiem jesteś z tytułu bo chodzisz do technikum czy potrafisz np. VFX?

3. Wolisz komputery jako hardware (rozkręcanie itp) czy software (VFX, programowanie)?

4. Ave Luna czy Celestia?

1. Niestety nie, z programowaniem nie miałem jeszcze styku :D dopiero 1 klasa technikum więc w przyszłości może coś się ruszy :)

2. Bawiłem się bios'em, OC, kilku osobom z rodziny złożyłem zestaw PC, serwisowałem kilka komputerów. Kocham ten zawód :) Niektórzy z mojej klasy wiedzą o informatyce

tyle że "dużo pieniędzy się zarabia". Ja wybrałem ten kierunek ze względu że kocham to robić.

3. Zdecydowanie hardware, software jest skomplikowane ale i tak będę się musiał z nim zmierzyć w szkole :D

4. Ave Luna :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Alder napisał:

Czołem zbłąkany wędrowcze! witaj po drugiej stronie lustra! :cydr:(to na koszt firmy)

Dzięki! Mam nadzieje że to soczek bo mocniejszego nie mogę pić :derpfly:

 

Chciałbym też podziękować wszystkim za takie ciepłe powitanie :) . Jak dotąd nie znalazłem bardziej miłej i przyjaznej społeczności jak fandom MLP :).

Jestem dumny że mogę do niego dołączyć :).

Brohoof wszystkim! :brohoof::)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...