Skocz do zawartości

Powitanie.


Rainbow Rock

Recommended Posts

Cześć. Mam na imię Angelina i 9 lat. Jestem nowa na forum. Moje ulubione postacie to Rainbow Dash:lazyrainbow:, Fluttershy:fluttershy2: i księżniczka Cadence:cadancespin:. Mój ulubiony FanFic to 'My little Dashie. Uczę się grać na keyboardzie (Średnio mi to wychodzi). Mój ulubiony sport to akrobatyka. Mieszkam niedaleko Świdnicy Śląskiej. Słucham rocka, power metal, bluesa, a czasem poezji śpiewanej. Jestem siostrą Emila (Rainbow Guitar). 

 

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Piglet napisał:

Masz 9 lat i wysławiasz się lepiej niż niejedna osoba starsza od Ciebie :v

Ale zastanawia mnie jak 9-cio latka może mieć tak dobry gust muzyczny... i w ogóle umieć go opisać bez błędów :despair:

Jesteś cyborgiem? :wow: 

 

Gust muzyczny (jesteśmy rodzeństwem) mamy po rodzicach, a co do wysławiania się, to mimo tego, że większość napisała sama, w paru rzeczach musiałem jej pomóc. Ale i tak jest nieźle jak na jej wiek.:fluttershy5:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Rainbow Guitar napisał:

 

Gust muzyczny (jesteśmy rodzeństwem) mamy po rodzicach, a co do wysławiania się, to mimo tego, że większość napisała sama, w paru rzeczach musiałem jej pomóc. Ale i tak jest nieźle jak na jej wiek.:fluttershy5:

 

Małej zazdroszczę brata, a Tobie takiego fajnego pysia - młodszej siostry :'3
Dobrze robisz poprawiając jej posty :lyra2:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Angelino, mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić na forum! Kolejna osoba z okolicy i na dodatek gra na instrumencie:pinkie:

1. Jaki jest twój ulubiony kolor?

2. Lubisz czytać?

3. Za co lubisz postaci ulubione?

4. Interesujesz się czymś jeszcze?

5. Jacyś ulubieni antagoniści, kucyki tła?

Miłej zabawy i wieczoru:lunahug2:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Rainbow Guitar napisał:
2 godziny temu pani Mączka napisał:

Witaj Angelino, mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić na forum! Kolejna osoba z okolicy i na dodatek gra na instrumencie:pinkie:

1. Jaki jest twój ulubiony kolor?

2. Lubisz czytać?

3. Za co lubisz postaci ulubione?

4. Interesujesz się czymś jeszcze?

5. Jacyś ulubieni antagoniści, kucyki tła?

Miłej zabawy i wieczoru:lunahug2:

1. Różowy, niebieski i czarny.

2.Trochę tak, ale to zależy czy dobra książka

3. Rainbow Dash, bo jest szybka i chyba jako jedyna potrafi zrobić ponaddźwiękowe boom, Fluttershy (Drżypłoszkę), dlatego, że potrafi porozumiewać się ze zwierzętami, a Cadence nie wiem dlaczego.

4. Ogólnie muzyką i sportem.

5. Antagoniści: Diskord, Nightmare Moon (Luna). Kucyki tła: Lyra, Durpy (Ta z zezem).

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Piglet napisał:

 

Małej zazdroszczę brata, a Tobie takiego fajnego pysia - młodszej siostry :'3
Dobrze robisz poprawiając jej posty :lyra2:

Uduszę cię za tą małą i pysia. :laugh:

 

Edytowano przez Rainbow Rock
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Piglet napisał:

Masz 9 lat i wysławiasz się lepiej niż niejedna osoba starsza od Ciebie :v

Ale zastanawia mnie jak 9-cio latka może mieć tak dobry gust muzyczny... i w ogóle umieć go opisać bez błędów :despair:

Jesteś cyborgiem? :wow: 

To przykre ale lepiej odemnie 

Ja nawet swojego tematu w sekcji start nie dałem :(

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę, że @Pawiu już wyrywa hahahhahahaa :D 4 lata różnicy tylko, więc spoko xDDD 

Nie, no a tak poważnie to witam cię @Rainbow Rock i fajnie, że są ludzie z Dolnego Śląska (w Świdni mam rodzine) :D

Tak BTW: rodzinna zajawka na kuce? Jeszcze rodzeństwo, które razem ogląda?!

How sweet <3

Też bym tak chciał, ale niestety jestem jedynakiem :v

Baw się dobrze i pzdr :D

Edytowano przez Mates
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rainbow Rock

Hey!
Zostałaś już na forum przywitana, ale nie zaszkodzi chyba, jeżeli i ja Ciebie przywitam.

Jedno pytanie zadam, a może i dwa:

Jakich zespołów słuchasz?

Zaraziłaś się serialem od brata czy on od Ciebie? :D

 

@Kowlad

Okeeeej...robisz nowy temat i piszesz coś o sobie...bycie zielonym nie usprawiedliwia...jedyne co musisz ogarniać, to pytania od innych użytkowników.
Więc do roboty, zakładaj nowy temat choćby w tej chwili!

PS. Wszyscy cieszą się że ich okolica, bo Śląsk, a ja siedzę sobie w Wawie i czekam na cud spotkania jakiejś fajnej pegasis :rd11:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kowlad napisał:

@khawker

Widzisz dała ciebie to banał dla mnie nie dokonca... Mam obawy co do tego bo jestem dyslektykiem i wale orty na ortach z glupotami nie jest inaczej.

W sumie nie jestem dyslektykiem, więc mogę się nie znać...ale ortografię można sobie wypracować. Sam miałem z tym problemy, ale zacząłem się tego uczyć...i jakoś wyszło...nadal czasami robię błędy, bo nie uczę się zasad że po spółgłoskach to..bla..bla..bla...

Zawsze możesz napisać coś najpierw w Wordzie z poprawą błędów przed wrzuceniem, jeśli pewnie się nie czujesz.

A co do głupot...Ty tak na serio? Jesteś wśród swoich, WYLUZUJ! Jakbyś ze mną spędził więcej czasu, to byś zobaczył/usłyszał, że Twoje głupoty w tekście/wymowie to nic. :D

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu khawker napisał:

@Rainbow Rock

Hey!
Zostałaś już na forum przywitana, ale nie zaszkodzi chyba, jeżeli i ja Ciebie przywitam.

Jedno pytanie zadam, a może i dwa:

Jakich zespołów słuchasz?

Zaraziłaś się serialem od brata czy on od Ciebie? :D

 

@Kowlad

Okeeeej...robisz nowy temat i piszesz coś o sobie...bycie zielonym nie usprawiedliwia...jedyne co musisz ogarniać, to pytania od innych użytkowników.
Więc do roboty, zakładaj nowy temat choćby w tej chwili!

PS. Wszyscy cieszą się że ich okolica, bo Śląsk, a ja siedzę sobie w Wawie i czekam na cud spotkania jakiejś fajnej pegasis :rd11:

1.SDM, Sabaton, Wilki, Elektryczne Gitary, Perfect, Lady Pank i tp.

2.Kiedyś oglądaliśmy MLP codziennie, ale usunęli nam ten kanał. Niedawno Emil przypomniał sobie o tym i obejrzał parę odcinków, a później ja zaczęłam z nim.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...