Skocz do zawartości

Pora na przygodę


Bezik

Recommended Posts

Jak tak patrzyłem na filmweba, to człowiek aż się boi przyznać do czegokolwiek :D Lubisz mlp = hate dla Pory na przygodę i na odwrót ;p Ja tam od niedawna oglądam sobie co jakiś czas tą bajeczkę i całkiem fajne to jest. Nawet mi się polski dubbing podoba, niektóre piosenki są nawet lepsze niż w oryginale wg mnie, tak samo jak w mlp jest całkiem fajny humor i choć niektóre odcinki są po prostu słabe to polecam spróbować :)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Nigdy tego nie oglądałem,ale skoro mówicie że bajka jest dość chora to muszę kiedyś ją zacząć oglądać.Jako że sam lubię od czasu do czasu obejrzeć takie coś jak south park,happy tree friends itp,to pewnie i to mi się spodoba :P:crazytwi:

Link do komentarza

@Kilka up: Bo Flateryay nie paczaja po tematach xd No więc właśnie... Bitch please, jestem fanką ;P Teraz akurat teraz usunęłam sobie avatar dla Ninja-Scoot. Tapeta z Flame Princess, yeah ^.^ Bardzo ładnie zdobi pulpit. A tak ogólnie podoba mi się też historia, jak ktoś oglądał "I remember you" to wie o co chodzi... bardzo mnie to zaciekawiło. A poza tym to nieraz jak oglądam to śmieję się na cały dom xD Edit: http://www.youtube.com/user/EnkeliPL Dubbing angielski, napisy polskie. Oczywiście nie wszystkie odcinki, ale zawsze coś.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Kurde zaczęłam tą oglądać :0 Ta bajka jest chora... ale naprawdę fajna! W sumie to taka odskocznia od realnego świata, trochę jak z MLP. Kiedy to oglądam tak się wciągam że zapominam o prawdziwym świecie! A potem się wkurzam że się już odcinek skończył.. Najlepsze w tym serialu są chyba piosenki :P

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jak dla mnie kreskówka po prostu genialna. W całkiem innych klimatach niż MLP. Właściwie jest całkiem inna niż reszta. Chociaż szczerze powiedziawszy, pierwsze odcinki były zdecydowanie bardziej schizowe niż te kolejne. To one naprawdę szokowały swoją hmm.. dziwnością. Jednak kolejne epki też się fajne ogląda. Do moich osobistych ulubieńców należy Marcelina, ta postać jest świetna. A co do odcinków to hm.. "Wspomnienia wspomnień" i "Fiona i Cake" to chyba moje ulubione. Czołówka jest fajna, ale piosenka końcowa jest genialna x3 Podsumowując - jestem wielką fanką PnP.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Divine, no nie możesz się mierzyć z tym argumentem! xd

Ja tam widziałem AT głównie jako gify na kwejkowcach i innych takich, kilka filmików i w ogóle, ale żaden z nich mnie nie zachęcił do obejrzenia. Jakoś nie trafił w moje gusta, no i kreska mi się nie podoba.

Link do komentarza
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...