Skocz do zawartości

Legends Of Equestria


amortiis

Recommended Posts

Hello chciałbym wam przedstawić Legends Of Equerstia w grze możemy być Pegazem Jednorożcem i Ziemskim

możemy wybrać kolor naszej postaci  fryzury i ogonu  zmienić tak że wygląąd  wychować psa i smoka ale nie wiem jak to z tymi smokami nie umiem znaleść jajka. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o grze  dawać tu  http://www.legendsofequestria.com/

 

Zachęcam też do dawania screenów waszych postaci lub ich opisu i OC :fluttershy2: .

Edytowano przez amortiis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Projekt jest ciekawy. Pobrałem tą gre i jak się okazuje, jest niezła a to dopiero pre-Alpha! Ja jak narazie stworzyłem pegaza którym gra się świetnie, jedyny minus jest taki że pegaz nie może walczyć (jeszcze) i że jest dosyć mało miejsc ;\, ale i tak LoE zapowiada się ciekawie :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety jeszcze nie ma downloadu.

mam to już na kompie od 5 kwietnia ;-;

 

dodatkowo powię, że można w grze puszczać własną muzykę. wystarczy zmienić plik muzyczny :D

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trochu zaniedbałem ten temat .

Za wiele nie wię o Legends Of Equestria ale co tam ma ktoś może z was smoka lub wie gdzie zakupić jajko?

PS: Te bugi doprowadzają mnie do szału moja postać się usuneła .

Edytowano przez amortiis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nauczysz czytać pierwszy post, to i owszem. Zresztą, i tak włączyli serwery tylko na weekend.

 

Umiem czytać i czytałem pierwszy post. Tylko chodzi mi o to że już niektórzy mają a ja mam takiego pecha że nigdy nie trafiam jak są otwarte serwery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Teraz to nie ma się co dziwić. LoE było dostępne na stress testy (testy pojemnościowe - jakby ktoś się zastanawiał dlaczego nie da się zalogować i do tego strasznie laguje rzucanie zaklęć), chyba podczas konwentu Everfree NW.

Gra ogólnie dużo się nie ruszyła przez te pół roku (nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek ten projekt skończyli, oraz o ile skończą. żeby był w stanie utrzymać mnie przy sobie na dużej niż weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

Rozumiem, że google translator jest zły, ale nawet przy tak przetłumaczonych pytaniach nie powinno być trudno się domyślić.

Jak ma na imię smok, który jest towarzyszem Twilight Sparkle? (imię, nazwa własne, nie różniąca się między wersją polską, a angielską)

I jakiego koloru jest Rarity (a właściwie jej ciało/sierść)? (nazwa koloru -> google translator nie powinien mieć trudności z poprawnym przetłumaczeniem tego jednego słowa).

 

Tylko miej na uwadze, że w chwili obecnej nie prowadzą testów. Ten test z początku miesiąca był drugi. Kolejny bezie pewnie za pół roku

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...