Skocz do zawartości

Lost Starver [NZ][Dark]


Recommended Posts

  • 9 years later...

Witam serdecznie!
 

Prawdę mówiąc, spodziewałem się czegoś innego. To co dostałem naprawdę mnie zaciekawiło.


Aż żałuje, że nie zostało to kontynuowane. Ten fanfik mi przypomina, czemu z zasady nie czytam i nie komentuje NZ. Nie mogę o tym fanfiku strasznie dużo powiedzieć, bo to tylko jeden rozdział, ale spróbujmy.


Fabularnie niby nic. Ot, nasz bohater rozbija się żaglówką na wyspie. Swoja drogą, dziwne, że żaglówką. Tak blisko jest ta wyspa? Mniejsza. No i przygody naszego bohatera to przede wszystkim próby przeżycia jak na razie.


I w sumie jest to całkiem ciekawe. Sama wyspa ewidentnie skrywa jakąś tajemnice, ale prawdę mówiąc – w ogóle mnie to nie zainteresowało. Znacznie lepsze dla mnie były przygody survivalowe naszego bohatera, który potrafił podejmować i zupełnie racjonalne i głupie decyzje. Ot, choćby takie przeszukanie rozbitego pokładu. Ile zmartwień to mu oszczędziło. Ale takie zaśnięcie w środku dżungli już nie było zbyt mądre. Albo zdejmowanie owoców linią. Czemu nie magią? Zwłaszcza, że samą linę unosił magią. Naprawdę, przeczytałbym coś takiego skupionego na przetrwaniu.
 

O postaci powiedzieć wiele nie mogę. Jak na razie jest i to główna jej cecha.


No i jest kwestia klimatu, a tego jest troszeczkę. Tak nie dużo. Ciut ciut, ale jest. To naprawdę fajnie można by rozwinąć.


Jak to podsumować… cóż, autorze. Nie byłeś aktywny okropnie dawno temu, więc jeśli czytasz ten komentarz, kontynuuj. Bo na prawdę jest mi szkoda, że nie jest to kontynuowane. Czy polecam? Trochę nie ma czego, to jeden rozdział, no ale kto wie, może jak będzie tu więcej osób autor wróci do życia, heh. Pomarzyć zawsze można.


Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...