Skocz do zawartości

Gry MLP


Zethariel

Recommended Posts

Doh. Folder Roboczy pokryła kilometrowa warstwa kurzu... Zetharielu, GG mam w profilu, napisz. Ewentualnie mógłbym robić tekstury, blenderów nie ogarniam. Kiedyś chciałem, ale mi dziad gryzł się z kompem i nie działał :< W wakacje może coś ogarnę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zagrał w kucykową strategię. Np. Pony Anno ver.1404 Odkryto nowy archipelag wysp, a dzięki Królewskiemu Dekretowi kto zasiedli wyspę stanie się jej władcą. Panowie Szlachta jak i Panie Szlachcianki ruszają do wyścigu o ziemię. Czyli mamy stateczki, wysepki coś w stylu Orientu. Budujemy domki, farmy, katedry itd. ver.2070 Equestrie niszczy wojna. Dwie wrogie frakcję Imperium i Republika (chyba każdy wie o co chodzi) muszą znaleźć nowe zaplecze produkcyjne. Ich wzrok pada na niezamieszkany archipelag wysp. A reszta jak u góry tylko, ze więcej bitki. Pony Civ Czyli budujemy i rozwijamy miasta. Kucyki, gryfy, zebry, changelingi i inne jako cywilizacje do wyboru. Się rozmarzyłem :P Tylko talentu żeby to zrealizować brak :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców, na razie skupiam się na wirtualnej karciance -- chyba jest najprostsza do zrobienia i jest sporo obrazków których mogę używać z kreskówki. Mam nadzieję, że jak projekt dostnie się na Lira's List otrzymam kilka fajnych pomysłów na design kart :squee: Zakładając, że wszystko pójdzie cacy i dogadam się z kim trzeba, pod koniec miesiąca wyjdzie conajmniej alfa w którą będzie można popykać (jako test konceptu). W międzyczasie piosenka "She's a Pony" tchnęła mnie do zaprojektowania sidescroller shootera. Piraci, potężne salwy z Party Canon, muffiny i Pinkie łupiąca cukierki na otwartym morzu -- cóż więcej chcieć? Chciałbym również podziękować forumowiczom za zainteresowanie projektami i wsparcie. Doceniam waszą pomoc i postaram się nie zawieść oczekiwań :salut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...