All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Oto jest... Kylo Ren powraca i analizuje zwiastun najnowszych Gwiezdnych Wojen. Polecam każdemu, kto tylko zna angielski, bo Auralnauts po raz kolejny odwalił kawał dobrej roboty
 3. Today
 4. Dubbing do MLP
 5. Odcinek 114: Wracamy do motywów komediowych. W rolach głównych, straszna królowa Chrysalis. Gościnnie wystąpił: Sun.
 6. blazemizu
 7. Widziałem kilka odcinków, jeszcze zanim obejrzałem "Lego" i powiem, ze serial dobry na odprężenie, trochę humoru, trochę powagi, trochę piosenek. Kicię Rożek dubbinguje ta sama aktorka, która dubbinguje między innymi Marinette z "Biedronki i Czarnym Kocie", co jest dla mnie osobiście plusem. Ogólnie serial nawet spoko.
 8. Yesterday
 9. sverre93
 10. sverre93 Grupowe Apple Bloom
 11. Każdy kto oglądał film Lego Przygoda od razu rozpozna tę postać. Tak jak pingwiny z Madagaskaru doczekała się własnego serialu, który jest dość... dziwny. Obejrzałem pierwszy odcinek z ciekawości, a później pięć, czy sześć następnych Jeśli ktoś lubi absurdalny humor, to będzie raczej zadowolony, bo ja jestem wręcz zachwycony. No ale po kolei... Akcja serialu rozgrywa się w magicznym królestwie, w którym mieszkają najróżniejsze dziwaczne istoty. Główna bohaterka, księżniczka Unikitty (Tara Strong! ) robi wszystko aby jej poddani byli szczęśliwi. Czasami stara się aż za bardzo, i kończy się to źle. Każdy odcinek trwa nieco ponad 10 minut i opowiada osobną historię, które nie łączą się w większą całość. Warto dodać, że wiele epizodów kończy się w miarę sensowną lekcją dla najmłodszych (np. "każdy okazuje radość na swój sposób"). Największą zaletą jest zdecydowanie pokręcony humor (autorzy chyba palą zioło). Jeśli lubicie "memiczne miny" Twilight (puuuuddddiiiiing! ), absurdalne sytuacje i dziwaczne pomysły bohaterów, to tutaj ich nie zabraknie. Swoją drogą, "Kicia" bardzo często brzmi dokładnie tak jak księżniczka przyjaźni, co jest dodatkową zaletą (dla mnie). Swoje dorzuca niejaki Richard, szary lewitujący klocek, który robi za lokaja, doradcę i jedyny głos rozsądku (zwykle ignorowany). Nie zabrakło krótkich piosenek, nawiązań do innych filmów i seriali (Aliens, Gravity Falls), a nawet prześmiewczego gadania o przyjaźni. Mówiąc krótko - polecam. Wszystkie odcinki po angielsku - nie da się ich pobierać - przy włączonym ad blocku nie wyskakują reklamy 18+ (ani żadne inne) PS. Pierwszy odcinek jest średnio udany. "Ślepa torebka" zamówiona. Ciekawe jaka postać będzie w środku?
 12. Jak to możliwe, że nie było tu jeszcze najlepszej kreskówki wszechczasów?! Cóż, czas to naprawić i dać co nieco z Kod Lyoko! No i inna świetna produkcja, której niestety zabrakło, czyli... Digimony! Kilka moich ulubieńców: No i tak trochę z Digimonów, a tak trochę z Fairy Taila... No i po prostu Fairy Tail I nieco z jeszcze jednej świetnej serii, czyli "W pułapce czasu" I z jeszcze jednej: "Huntk: Łowcy Tajemnic"
 13. Akurat Zephyr Breeze był najlepszym rekrutem jaki kiedykolwiek trafił się gwardii, jego wykiwanie wymagało PEWNEGO nakładu czasu i pomyślunku. A to, że został kozłem ofiarnym Luny? Widocznie Pani Snów podglądała jego sny i wiedziała, że ma słabość do Rainbow Dash. Na takiej samej zasadzie należałoby wywalić resztę gwardii, bo dała się rozproszyć Applejack i Pinkie Pie. No, ale to prywatna formacja Księżniczek, mogą przyjmować i wywalać kogo zechcą. Do tego stanowczo nie zgadzam się z Dzidek Chanem, motyw z Applejack będącą (przez pewien czas w swoim życiu) piosenkarką pięknie koreluje z odcinkiem "Mane Attraction". Już wtedy wykazała umiejętność gry na gitarze i nawet pasuje do jej przyjaźni z Rarą. Generalnie w tym odcinku było wiele powrotów starych postaci i motywów, które zostały ułożony w zgrany sposób (nie to co w "Uprooted"). Do tego ciekawym motywem jest znaczący udział aktorek głosowych w powstaniu scenariusza, tym większy mój podziw, że wyszła tak zgrabna fabuła do której jeszcze dorzuconą liczną ilość memicznych scen (nawet jeśli jedna z nich była zrzynką jednego konkretnego mema). Generalnie odcinek nie rozwalił systemu tak bardzo jak setny, ale i tak wart jest zapamiętania.
 14. Wszystkim bym zsyłał dobre sny, aby to naprawiało im ich życia, a tym, których nie lubię, dawałbym same koszmary. Co byś zrobił, zrobiła, gdybyś znalazł/a ukryty w Twoim domu portal do świata kucyków?
 15. Aligator
 16. Tak Czy korzystasz często ze swojego telefonu?
 17. A więc nadszedł ten dzień, w którym wreszcie coś tutaj opublikuję. Spokojnie, nie obijałem się zbytnio, bo oto przed Wami Rozdział 6, który został rozdzielony na dwie części, każda po 30 stron, więc "objętościowo", to tak, jakby opublikował dwa najdłuższe do tej pory rozdziały jednocześnie. Mam nadzieję, że wraz z ilością, spodoba Wam się również jakość. Tym razem zakończy się pewien akt tej historii. Oto linki: Rozdział 6, część 1 https://docs.google.com/document/d/1ljj6Seax_R7wAwQsrCoYV2RxFmvxwjE7bmUeHj-w9gc/edit Rozdział 6, część 2 https://docs.google.com/document/d/1RkSmsy_Am_gmQvlQv9G1PvNi7jKecCGtal6oVxodl_o/edit Zapraszam do czytania!
 18. hm o wiedżmie która chciała swą podkowę głównie
 19. Pozwolę sobie wybrać RPG-7, bliżej serca leży. Karaiby czy Laponia?
 20. Odcinek 113. Dla kucyków, witraże w sali tronowej to symbol wielkiego zwycięstwa. A dla Celestii?
 21. Nikt nie wie? Ok, nowe pytanie. Jaki koszmar miała Scootaloo?
 22. Ok, to inne pytanie zatem...
 1. Load more activity