All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Triste Cordis

  No cóż, nie grałem jeszcze w piątkę, ale nie przeszkadza mi coś takiego. Żeby nie było, pewnie że wolałbym "brudnego", dorosłego, FPSa, który jest wierny realiom drugiej światowej (np. odwzorowanie bitew), ale z przyjemnością pogram w coś co ma niewiele wspólnego z historią (nawet jeśli będzie to coś w stylu: "zniszcz rakiety V69, które przenoszą wirusa LGBT sprawiającego, że żołnierze zmieniają orientację seksualną i tracą chęć do walki. Make love, not war!") Pograłem w to jakieś dwie godziny i muszę przyznać, że daje radę. Ostatnio pojawiła się łatka, która zajmuje aż 11GB co oznacza, że twórcy robią co mogą żeby dopracować grę. Na pewno do niej wrócę, ale nie wiem jeszcze kiedy. Nadchodzące wielkimi krokami Borderlands 3 wciągnie mnie na dłuuuugie godziny i nie pozwoli grać w nic innego .
 3. Triste Cordis

  Zakochałem się w tym wokalu
 4. Today
 5. BiP

  A ja przeciwnie, post-apo i Zombiaki kocham, ale gra ponoć niedopracowana jest i sporo błędów w niej. Dlatego poczekam aż cena spadnie.
 6. Yesterday
 7. dawno mnie tu nie było hmmm na początek Darksiders 3. Jakoś tak wyjątkowo spodobała mi się miejscówka I Soulcalibur VI te obrazki na końcu historii postaci są zajebiście tapetogenne No i Shadow of the Tomb Raider. Piękny zachód słońca w jednej z misji
 8. PervKapitan

  Powiem wam, że mleczny oolang jest cudowny.
 9. Czy podane Discord ID jest poprawne? Mam pewną sprawę.

 10. MLPFan

  Rozgwiazda
 11. Cheerful Sparkle

  mysticalpha Dostarczę je! Spokojna głowa!
 12. Cheerful Sparkle

  joakaha Klawa ta luba Orsira!
 13. Cheerful Sparkle

  SourSpot Grrrr!
 14. Cheerful Sparkle

  Sweetie Belle slb94 daimando What?!
 15. Cheerful Sparkle

  SpellboundsCanvas Kto wygra?!
 16. Cheerful Sparkle

  A ja dalej ciupię w...
 17. Cheerful Sparkle

  riukime HiccupsDoesArt Cyberpunk MelodySweetheart Stylowy szaliczek, Skarbie! burgunzik PRZYTULAĆ!
 18. Chip

  Co się tyczy dodatku do wieśka; Krew i wino - naprawdę warto zagrać. Days Gone, no cóż; klimaty post-apo to mój żywioł, klimaty motorowców już nie tak bardzo, a i za motywami zombiakowymi tez specjalnie nie przepadam. Mimo to postanowiłem temu tytułowi dać szansę. Przez te motory na początku pojawiło mi się bezpośrednie skojarzenie z crapowym Ride to hell retribution. Na szczęście szybko ono minęło. Spędziłem w grze dopiero jakieś 3 godziny, więc wiele powiedzieć nie mogę.
 19. BiP

  Wiesio mnie już dawno znudził, choć tego drugiego dodatku jeszcze nie uruchomiłem nawet, a podobno jest dobry. Natomiast Days Gone bardzo bym chciał zagrać, ale ilość negatywnych recenzji zaważyły nad moją chęcią kupna tego. Jak zagrasz, to chętnie usłyszę twoja opinię o niej.
 20. Chip

  W wolnym czasie trochę jedno, trochę drugie:
 21. BiP

  Kampania w BFV to dopiero żart z historii...
 22. Bertram Quist

  Zagadka do zęba numer 5: "Zawołaj mnie, a tym samym głosem zawołam. Powtórzę co powiesz - coraz ciszej i ciszej, ile razy zdołam. Czym jestem?"
 1. Load more activity


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up