Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Chwalipost... Moja grupa FB "Smoczy Książę" liczy sobie już 22 członków :sunburst7:

   

 4. BiP

  1 kirr12
 5. BiP

  spectralthestrals
 6. BiP

  charlieXe
 7. To dla was wszystkich
 8. Youkai20

  Pewnie, że mam! Ale że to nie to nie trzy to nie chciałem podawać. Jak nie ma zgody, to i tak Twoja propozycja wygra, bo pierwsza Ale skoro się zapytałeś, to niech już będzie. Więc moi mili, ja mówię JEDEN!
 9. Cheerful Sparkle

  Jakbyś zgadł moje zamiary! Co Ty jakieś medium jesteś? Uprzejmie dziękuję. Acz skoro tak uważasz, to czemu swojego avka nie zmieniasz już tyle czasu, Skarbie? Masz jakieś inne propozycje niż "TRZY", bo póki co offtopujesz...
 10. Youkai20

  Czatuj tu cały czas żebym cię nie uprzedził @Cheerful Sparkle BTW - avek z Vapor Trail? Szanuję, najlepsza pegaz!
 11. Bertram Quist

  Zeus
 12. Bertram Quist

  Poprawna odpowiedź! Ząbek dla @Youkai20 RANKING: 1- Młodszy Dentysta PervKapitan (16 ząbków) 2- Pomocnik Dentysty Cheerful Sparkle (12 ząbków) 3- Pielęgniarz Youkai20 (8 ząbków) 4- Pielęgniarz D.E.F.S (7 ząbków) 5- Pielęgniarz Szczerbix (5 ząbki) 6- Stażysta Starlight Sparkle (3 ząbki) 7- Stażystka Natuszka (2 ząbki) 8- Stażysta MLPFan (1 ząbek) 9- Stażysta Darkbloodpony (1 ząbek) Który następny?
 13. @misterspauls Za Twój altruizm pod choinką ode mnie czeka już na Ciebie paczusia A w niej taka oto słodko uśmiechnięta klacz:
 14. Dzień drugi bez głosu :sunburst2: Czuję się trochę jakbym była mniszką co złożyła śluby milczenia XD...

  1. Show previous comments  6 more
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Chora jest i ma zapchane gardło

  3. Nightmare Moon i Marudka

   Nightmare Moon i Marudka

   Współczuję. Nic tylko życzyć powrotu do zdrowia.

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   No niech wraca, bo ja chce z nią na głosowym siedzieć D:

 15. Shey

  Sinister - Nie zamierzam się wpasowywać tak żeby mnie inni lubili... Chyba że chodzi o klientów gdy mam dla nich coś wykonać - Uśmiechnęła się z czystej przyjemności. Zupełnie jakby uwielbiała pracować i tworzyć coś nowego... - Raczej do was nie wstąpię, w taki sposób nie sprzedaje swojego czasu ale jeśli chodzi o broń... - Wyjęła książkę która dzisiaj kupiła. - Podszkolę się w tej ludzkiej i jak będę tu następnym razem to postaram się przyjść z czymś dla ciebie - Teraz wyciągnęła jedną z kulek ze swoich toreb. - Lubię rzeczy o bardziej spektakularnym działaniu. Wiesz czyje to jest i jak działa? - Dotknęła pojedynczy wyrób Crimson kopytem zwiększając jego moc działania pięciokrotnie. - Została trochę ulepszona przezemnie, tak żebyś miał pojęcie czego się spodziewać - Uśmiechnęła się. Była niemal pewna że w momencie gdy zobaczy efekt tej próbki nie będzie się mógł doczekać jej wyrobu. Batty Gdy utwór się skończył przypomniała sobie o swoim zadaniu. Najpierw teleportowała do zbrojowni puszki z... Chyba ananasem. Ciężko było stwierdzić jednoznacznie po wyblakłej etykiecie. Każdy miał po jednej sztuce. Potem, nie zwlekając ani chwili dłużej wdrożyła w życie instrukcje które dała jej Fire. Najpierw zamknęła drzwi w korytarzu przy wejściu, potem między hangarem a przejściem do między innymi do magazynu cięższego uzbrojenia gdzie były bomby lotnicze i większe ilości ładunków wybuchowych. Oddzieliła tym sposobem chyba większość stworów od nich zostawiając te w czterech pomieszczeniach. - Fire - Odezwała się przez radio. - Kiedy zamknąć te z numerem po przecinku? - Jeszcze nie teraz. Dzięki za żarcie - Zastanawiało ja czy te puszki do czegoś się nadają. Wyglądały na szczelne ale kto będzie pierwszym odważnym by przekonać się czy na pewno? - Chłopaki, jak wam idzie? - Spytała ich ignorujac w tej chwili Pearl. - Prawie skończyliśmy - Odpowiedział jeden z nich. - Mamy 200 litrów napalmu i 35 kilo C4 wygrzebanego z min przeciwpiechotnych. Użyliśmy mniejszej ilości bo heksogen jest silniejszy niż trotyl. Wszystko załadowane na wózek który jest w szybie - Wskazał w tym kierunku. Nadal pozostawało pytanie jak oni się ochronią przed wybuchem. - A tu detonator, już uzbrojony. - Dobra, oby to załatwiło te stwory... - Teraz obróciła głowę w kierunku Pearl. - Może się faktycznie odradzają po śmierci... To by miało sens. A co do uzbrojenia Order, my też mamy co nieco fajnych rzeczy. Tylko trzeba im okazać trochę miłości. Jeśli chodzi o Batty i twoją ekipę, oni mają radia? Nie wiem co ona im powiedziała ale łączność powinna teraz lepiej działać jak Batty włączyła nadajnik na szczycie tej góry. Może sam jesteś w stanie im powiedzieć, ja nie znam częstotliwości z jakiej korzystacie.
 16. Cheerful Sparkle

  Owidiusz
 17. Cheerful Sparkle

  God of War (2018) Kolejne wielkie dzieło w dziedzinie gier na PS4 po Uncharted, The Last of Us, Horizon Zero Dawn i Hellblade, w które gram. Model walki jest EPICKI! Historia bardzo wciągająca, szata graficzna, animacja postaci, podkład muzyczny na medal. Jestem dopiero na początku, ale czuję, że wiele czasu jeszcze z nią spędzę. Udało mi się kupić wersję cyfrową deluxe za promocyjną cenę 79 zł z okazji wyprzedaży przedświątecznej
 18. Yesterday
 19. Po prostu Tomek

  Tak, codziennie. Od x lat. Czy mieszkasz na swoim?
 20. Po prostu Tomek

  Kiedyś lubiłem, przestałem. Don't ever do that, kids. Czy lubisz kebsa z serem?
 21. MLPFan

  Tak - wyściskam Cię i wycałuję, mój Słodziaku Autor: Duskie-06
 22. MLPFan

  TheHotFlaringFlame jhayarr23 dm29 BurnedPigeon
 1. Load more activity


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...