darkblodpony

Brony
 • Content count

  393
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by darkblodpony

 1. Witam na forum
 2. Zaczął szukać pracy. Co byś zrobił, gdybyś dostał omyłkowo tort urodzinowy przeznaczony dla kogoś innego w dniu urodzin?
 3. Witam wszystkich, którzy zaglądają tutaj w poszukiwaniu opinii o kąciku lektorskim i trafili na ten komentarz. Wypowiadam się jako słuchacz, który od czasu do czasu spędza wieczory na kąciku. Otóż szczerze i, z całego serca polecam uczestnictwo w wydarzeniach lektoratach ff. Dlaczego? Z kilku prostych powodów. Przede wszystkim pasji, zaangażowaniu i przyjemnej atmosferze panującej na całym serwerze. Dobrym zorganizowaniu lektoratu oraz z powodu możliwości wpływania na czytane dzieła. (Każdy może zgłosić ff spełniający regulamin, którego czytanie zostanie poddane demokratycznemu głosowaniu). Ciekawych dyskusji odnośnie treści opowiadań oraz opcji dowolnego dołączenia do czytającej ekipy. Jedynym mankamentem w całości bywa sam Discord, który potrafi zepsuć przyjemność z słuchania opowiadań, poprzez kłopoty z połączeniem.
 4. Wszystkiego najlepszego!

   

 5. -To co teraz robimy? *Odpowiedź widziana na avku*
 6. Witam wszystkich. Oto kolejne opowiadanie kontynuacyjne historię rozpoczętą w Owsie na tysiąc sposobów. Wydarzenia w nim zawarte dzieją się tuż po Żółtym obliczu strachu, a przed Mroczną duszą. Życzę miłej lektury. Zapach krwi Autor: Darkbloodpony Korekta i pre-riding: @Nataniel Avenetrus Glorius, @Cinram Opis: O obozie zerowym, ukrytym w pobliżu góry Gleinad, krążą wszelakie opowieści i legendy szeptane z ust do ust między uwięzionymi kucami. Jedna z nich opowiada o monstrum pilnującym złapanych przez buntowników więźniów, każącym zbrodniarzy oraz wysysającym dusze grzeszników. To właśnie tam kierują się wszyscy uciekinierzy w poszukiwaniu lepszego życia. Jednak nie zawsze otrzymują to, czego pragną... LINK
 7. Cukierki
 8. Nie mam bladego pojęcia, co to dokładnie jest :-D Zgadując to powiedziałbym, że służy do rozgrzewania jakiegoś metalu, lub czegoś w postaci lutownicy.
 9. Tak, chciałbym zobaczyć więcej. Konkretów jednak nie mam, ani żadnych pytań.
 10. Szukam korektora\korektorów do opowiadania będącego kontynuacją cyklu ff, którego nazwy nie posiada. Jest ono kontynuacją Żółtego oblicza strachu. (Dla obeznanych akcja dzieje się przed Mroczną Duszą) Oczywiście nie trzeba znać opowiadań nie jest wymagana :-) Całość jest w klimacie dark fantazy ff zawiera elementy przemocy. Długość wraz z dodatkiem 40 stron.   

  1. Polineks

   Polineks

   Mogę spróbować ^^

 11. Witam szukam korektora\korektorów do opowiadania będącego kontynuacją cyklu ff, którego nazwy nie posiada. Jest ono kontynuacją Żółtego oblicza strachu. (Dla obeznanych akcja dzieje się przed Mroczną Duszą) Oczywiście nie trzeba znać opowiadań nie jest wymagana :-) Całość jest w klimacie dark fantazy ff zawiera elementy przemocy. Długość wraz z dodatkiem 40 stron. Już nieaktualne.
 12. Nie ruszaj się. Na policzku masz kawałek zebry z obiadu.
 13. Wyzywam cię na pojedynek spojrzeń!
 14. Hipnoza
 15. Witam na forum
 16. Citroen
 17. Sonet
 18. Malarstwo
 19. Apel
 20. Znak
 21. Yeti
 22. Amfiteatr