Darkbloodpony

Brony
 • Content Count

  394
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

298 Wzorowa

About Darkbloodpony

 • Rank
  Kucykowy Darth Sidious

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Hollow Shades
 • Zainteresowania
  Rozdawanie Repek, tworzenie nowych słów, które do złudzenia przypominają pierwowzory, popularnie zwanymi błędami ortograficznymi.

Recent Profile Visitors

2,403 profile views
 1. Darkbloodpony

  Ja poproszę ząbek nr 7
 2. Darkbloodpony

  - Dostanę całusa? * odpowiedź na avku *
 3. Darkbloodpony

  Ja nic nie widziałam.
 4. Darkbloodpony

  Koty łaszą się w ten sposób Rarity?
 5. Darkbloodpony

  Witaj mały źrebaczku.
 6. Darkbloodpony

  Yoda
 7. Darkbloodpony

  971 Zbyt długo był przytulany przez poduszkę.
 8. Darkbloodpony

  Witam na forum
 9. Darkbloodpony

  Zaczął szukać pracy. Co byś zrobił, gdybyś dostał omyłkowo tort urodzinowy przeznaczony dla kogoś innego w dniu urodzin?
 10. Darkbloodpony

  Witam wszystkich, którzy zaglądają tutaj w poszukiwaniu opinii o kąciku lektorskim i trafili na ten komentarz. Wypowiadam się jako słuchacz, który od czasu do czasu spędza wieczory na kąciku. Otóż szczerze i, z całego serca polecam uczestnictwo w wydarzeniach lektoratach ff. Dlaczego? Z kilku prostych powodów. Przede wszystkim pasji, zaangażowaniu i przyjemnej atmosferze panującej na całym serwerze. Dobrym zorganizowaniu lektoratu oraz z powodu możliwości wpływania na czytane dzieła. (Każdy może zgłosić ff spełniający regulamin, którego czytanie zostanie poddane demokratycznemu głosowaniu). Ciekawych dyskusji odnośnie treści opowiadań oraz opcji dowolnego dołączenia do czytającej ekipy. Jedynym mankamentem w całości bywa sam Discord, który potrafi zepsuć przyjemność z słuchania opowiadań, poprzez kłopoty z połączeniem.
 11. Wszystkiego najlepszego!

   

 12. Darkbloodpony

  -To co teraz robimy? *Odpowiedź widziana na avku*
 13. Witam wszystkich. Oto kolejne opowiadanie kontynuacyjne historię rozpoczętą w Owsie na tysiąc sposobów. Wydarzenia w nim zawarte dzieją się tuż po Żółtym obliczu strachu, a przed Mroczną duszą. Życzę miłej lektury. Zapach krwi Autor: Darkbloodpony Korekta i pre-riding: @Nataniel Avenetrus Glorius, @Cinram Opis: O obozie zerowym, ukrytym w pobliżu góry Gleinad, krążą wszelakie opowieści i legendy szeptane z ust do ust między uwięzionymi kucami. Jedna z nich opowiada o monstrum pilnującym złapanych przez buntowników więźniów, każącym zbrodniarzy oraz wysysającym dusze grzeszników. To właśnie tam kierują się wszyscy uciekinierzy w poszukiwaniu lepszego życia. Jednak nie zawsze otrzymują to, czego pragną... LINK
 14. Darkbloodpony

  Cukierki
 15. Darkbloodpony

  Nie mam bladego pojęcia, co to dokładnie jest :-D Zgadując to powiedziałbym, że służy do rozgrzewania jakiegoś metalu, lub czegoś w postaci lutownicy.