Wilczkowa

Brony
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

109 Świetna (Great and Powerful Reputation)

O Wilczkowa

 • Ranga
  Ayd f'haeil moen Hirjeth taenverde
 • Urodziny 07/29/2003

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miasto
  Libera Regia Civitas Przemyśl
 • Zainteresowania
  MLP, plastyka, polonistyka, uniwersum Wiedźmina (demonologia słowiańska), Minecraft, wyprowadzanie ludzi z równowagi
 • Ulubiona postać
  1. Patut
  2. Luna
  3. Tempest Shadow
  4. Sunburst
  5. Deadpool
  6. Mikołaj Białach
  7. Emiel Regis Rohellec Terzieff Godefroy

Ostatnio na profilu byli

3050 wyświetleń profilu

O mnie

Przedstawię wam tutaj krótką historię mojego żywota.

KIM JESTEM?

     Jestem sobie nastolatką, która aktualnie uczęszcza do gimnazjum należącego do Zespołu Szkół Salezjańskich w Przemyślu im. Augusta Czartoryskiego. Mam na imię Julia; jestem brunetką; mój kolor oczu trudno określić, ale jest to coś między szarym a błękitem. 
     Urodziłam się 29 lipca 2002 roku w jednym z przemyskich szpitali. Z brzucha mojej kochanej rodzicielki wyszłam po zaledwie 7 miesiącach, więc następne 2 spędziłam w inkubatorze. Następnie przemknęłam przez przedszkole, podstawówkę i tak oto siedzę sobie w Salezjaku popijając kawkę z automatu razem z licealistami. Kontakty w nowym środowisku nawiązałam zaskakująco szybko, szczególnie z uczniami naszego liceum. Całe przerwy zazwyczaj siedzę w bibliotece razem z kumplami, gadając o Wiedźminie/informatyce/kucykach/Minecraft'cie/totalnych bzdetach. Jeżeli chodzi o moje pasje to są to plastyka i j. polski. Na zajęcia plastyczne prowadzone przez MDK Przemyśl uczęszczam już prawie 9 lat i zamierzam pobić rekord (12 lat). Jak pewnie łatwo zauważyć jestem wielką fanką Wiedźmina. Staram się nawet uczyć szczątkowo starszej mowy, ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć wystarczających do pełnoprawnej nauki źródeł czy słowników. Jestem moderatorem na jednym z większych polskich serwerów Minecraft. Kocham psy i psowate.
    Zazwyczaj jestem osobą promieniującą energią i zarażającą uśmiechem. Mimo tego potrafię być sarkastyczna i ironiczna w zależności od sytuacji i osoby, do której się zwracam. Lubię sobie poleniuchować, odpalić na kompie jakiś ulubiony flim/serial i przeleżeć tak cały dzień, ale nie zawsze mogę. Minimalnym czasem potrzebnym do stwierdzenia, że faktycznie się wyspałam jest 9 godzin. Kiedy się czegoś uczepię to dążę do tego, nieważne ile czasu będzie to ode mnie wymagało, ale mimo tego szybko się zniechęcam. Dlatego żebym coś zrobiła to zazwyczaj musi być to dla mnie naprawdę ważne i potrzebne. W moim życiu kieruję się cytatem wypowiedzianym kiedyś przez moją koleżankę: 

Cytat

Sens nie ma sensu, największy sens ma bezsens.

Mam własną interpretację tej myśli: 
"Droga, którą chcę iść nie może być zwyczajna, bo wtedy życie byłoby nudne. Dlatego idę własną, prywatną, fiołkową ścieżką i nie interesuje mnie zdanie innych, którzy żyją przeciętnością, a stereotypy jedzą na obiad z dodatkiem pychy i złośliwości."
Dlatego właśnie mam dziwne pasje, dziwne myśli i dziwne drogi wybieram. Jeżeli ktoś chciałby poznać mnie bliżej to zapraszam na GG, z chęcią porozmawiam na tematy ważne i mniej ważne. :celgiggle: