Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Orsiro

Opiekun Applejack
 • Zawartość

  190
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

159 Świetna (Great and Powerful Reputation)

O Orsiro

 • Ranga
  Kucowy motocyklista & Applejack fan ☺
 • Urodziny 04/12/2001

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  kiedyś miałem

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Polska, Wieś
 • Zainteresowania
  Muzyka:
  -House
  -Trance
  -Electro
  -Przeboje ubiegłego stulecia
  -Disco polo (stare)

  Poza tym:
  -Naprawa i obsługa pojazdów (wszystko, czy to samochód czy motocykl)
  -Technologia obróbki metali
  -Lutowanie
  -Spawalnictwo
  -Elektromechanika
  -Motocykle PRL-u oraz zastosowanie w nich zapłonów bezstykowych (tzw. CDI)
  -Liczenie dyfuzorów pod cylinder (czarna magia co nie?)
  -Oprogramowanie do projektowania / rysunku technicznego (AutoCAD)
  -Gołębiarstwo (Od zawsze)

  No i wreszcie zasłużone miejsce na ,,Kucyki'' i Applejack :D
 • Ulubiona postać
  ❤ Applejack ❤,
  Cała rodzina Apple,
  Znaczkowa Liga,
  Pinkie Pie,
  Rarity (za te fochy xD),
  Księżniczka Luna,
  Discord,
  Spike,
  Starlight Glimmer,
  Trixie,

Ostatnio na profilu byli

4032 wyświetleń profilu
 1. @Starlight Sparkle Fajna v-ka, taka futurystyczna. Myślę, że przynajmniej z dwa litry ma, ciekawe jak to jeździ. Ale mnie tu dawno nie było, przydało by się coś dodać:
 2. @Chip i @Starlight Sparkle Bardzo dobrze . Ostateczny werdykt: to jest siewnik. Co by Wam tu zadać... niech będzie takie coś:
 3. @Pshemo ; @Papeć ; @Midday Shine ; @Grzegorz_Nikodem ; @Starlight Sparkle ; @Anoax ; @Triste Cordis Bardzo dobrze . Pozostało: a tu Was zaskoczę, nic. Już ósma strona, a my lecimy dalej. To teraz: poduszka.
 4. @Raritas Cześć Karolino, Witaj na forum . Dawaj do technikum samochodowego , zrób na złość wszystkim wokół . A tak serio, wybieraj to co Ciebie najbardziej interesuje, jednocześnie kierując się ,,głosem serca'' i rozsądkiem. Pozdrawiam.
 5. @Anoax ; @Starlight Sparkle ; @IloveSombra ; @Moonlight Tak . Pozostało: -narzędzie w kształcie grubego walca osadzonego w ramie na osi, służące do ugniatania i wyrównywania gruntu, nawierzchni dróg itp.; -bicie, lanie, baty, cięgi. Na cel obieramy: pudło. Nowy w zabawie? Zapraszam do zapoznania się z zasadami: https://mlppolska.pl/topic/17583-wyrazy-wieloznaczne/
 6. @MLPFan Niestety tym nie jest, ale funkcje ma podobną. @Starlight Sparkle Funkcje ująłeś i jest prawidłowa . @Chip Bardzo dobrze . @Triste Cordis Dobrze mówisz . Ostateczny werdykt: to jest prasa. To teraz takie coś :
 7. @misterspauls Witaj ponownie , można powiedzieć, że w porządku. Nie ma za co . 1.Dobrą klaczą z początku to ona nie była, ale po pokonaniu Króla Burzy zaczęło się już tylko polepszać. Jej przeszłość nie jest zbyt kolorowa, utrata rogu w dzieciństwie wyrządziła jej nie tylko bardzo dotkliwą stratę fizyczną, ale i również psychiczną. Czas pokaże, myślę że będzie dobrze. 2.Oczywiście, że tak. Na tytuł i skrzydła jak najbardziej zasłużyła. Jest wzorem godnym naśladowania. 3.Sama nie wiem, może skończyło by się na reakcji rzędu: Co to jest do jasnej stodoły!? Trudno przewidzieć, myślę że dużo by się wtedy działo. 4.Trudno powiedzieć, może tak, a może nie ... @SebastianRichCountryOwner Oczywiście, że tak, ale żaden smakiem nie dorówna jabłku .
 8. @Papeć Bardzo ładne i staranne prace , widać że się w to angażujesz. Oby tak dalej .
 9. @Aurora Borealis Cześć i Witaj na forum . Fajnie, że znów dołączył ktoś nowy. Pozdro!
 10. @Suchar Cześć Artur i Witaj na forum. Mnie jak wciągnęło w ten kucykowy wir, tak jak w motocykle, to już raczej z tego nie wyjdę . Fajne zdjęcie zrobiłeś, wygląda profesjonalnie. No i miłego pobytu na forum . Pozdro!
 11. @Anoax Niestety nie. @Chip Bardzo dobrze @Starlight Sparkle Niestety tym nie jest. @ByczekPazerny No i luks, tak jest . Ostateczny werdykt: to są brony. Pamiętajcie o odpowiedziach w spoilerach. Kolejna zagadka znajduje się w niżej załączonym zdjęciu :
 12. @misterspauls Cześć cześć , u mnie dobrze, a pracy na farmie nie brakuje. Pytasz o szkołę. Po incydencie Cozy Glow funkcjonuje ona w należytym porządku. Tak, pewnie . No cóż, to jest dobry pomysł, ponieważ Ci uczniowie mogą się nauczyć o wartościach ważnych w życiu, jak postępować w danej sytuacji, nawiązywać nowe znajomości i wiele innych. Każdy tam znajdzie coś dla siebie.
 13. Z mojej pamięci wynika, że raczej nie . A tu masz rację, przydało by się podawać tytuły przed spoilerami. Jeśli chodzi o listę, było by to spore przedsięwzięcie, a teraz nie mam za dużo wolnego czasu, ale myślę, że wyszukiwarka dała by tutaj radę. A wtedy, nie trzeba tworzyć listy. No dobrze, teraz oprócz zasady ram czasowych, dodaję wymóg pisania tytułu i autora danego utworu, który zostanie zamieszczony. A ja dzisiaj pozostawię utwory w wykonaniu Maanam: Maanam - Cykady na cykladach Maanam - Karuzela Marzeń Maanam - Krakowski spleen Maanam - Kocham Cię kochanie moje Maanam - Po prostu bądź
 14. @Starlight Sparkle ; @Anoax ; @swinkipinki ; @Papeć ; @IloveSombra Bardzo dobrze . Pozostało: -haczyk druciany stanowiący część zapinki; -pokątny sprzedawca biletów na różne imprezy; -zespół obrabiarki służący do podpierania obrabianych przedmiotów w postaci wałków zamocowanych jednym końcem we wrzecionie A teraz: wał. Nowy w zabawie? Zapraszam do zapoznania się z zasadami: https://mlppolska.pl/topic/17583-wyrazy-wieloznaczne/
×