Orsiro

Opiekun Applejack
 • Content Count

  308
 • Joined

Community Reputation

356 Wzorowa

About Orsiro

 • Rank
  Kucowy motocyklista & Applejack fan ☺
 • Birthday 04/12/2001

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  kiedyś miałem

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Polska, Wieś
 • Zainteresowania
  Muzyka:
  -House,
  -Trance,
  -Electro,
  -Eurodance (trochę),
  -Jazz He He (lata 30. ; 40.),
  -Disco polo (sporadycznie, stare),
  -Przeboje ubiegłego stulecia,

  Poza tym:
  -Naprawa i obsługa pojazdów (wszystko, czy to samochód czy motocykl),
  -Technologia obróbki metali,
  -Lutowanie,
  -Spawalnictwo,
  -Elektromechanika,
  -Motocykle PRL-u oraz zastosowanie w nich zapłonów bezstykowych (tzw. CDI),
  -Liczenie dyfuzorów pod cylinder (czarna magia, co nie?),
  -Gołębiarstwo (od zawsze),
  -Życie młodzieży lat 80÷2000,

  Chcesz więcej? Patrz zakładka ,,O mnie''

  No i wreszcie zasłużone miejsce na ,,Kucyki'' i Applejack :D.
 • Ulubiona postać
  ❤ Applejack ❤,
  Cała rodzina Apple,
  Znaczkowa Liga,
  Pinkie Pie,
  Rarity (szczególnie za te:
  dąsanie, grymasy, fochy xD),
  Księżniczka Luna,
  Discord,
  Spike,
  Starlight Glimmer,
  Trixie,

Recent Profile Visitors

9,417 profile views
 1. Orsiro

  @Starlight Sparkle i @GlaceCordis Tak, hasło prawidłowe . Starlight, z racji tego, że byłeś pierwszy z dobrą odpowiedzią, zapraszam do wymyślenia rebusu . Teraz odnośnie niedogodności. Przyznam, że troszkę samolubnie zrobiłem tą zagadkę . Ja przeglądam forum na laptopie, przy pomocy Chrome, ale z powiększeniem o wartości 80%. Nie mam stówy, bo nieprzyjemnie mi się czyta i stąd mogły wyjść takie dziwne przesunięcia, bo podpowiedzi znajdowały się tuż pod obrazkami. Wiem, że każdy ma różny monitor, dlatego mogą się wydarzyć takie rzeczy, plus do tego to powyższe. Wybaczcie za ten mały problem.
 2. Cześć . Aż dziwne, że stworzyłem tutaj temat. Uprzedzam, tym razem będę już na prawdę poważny, od samego początku do końca. Co tak na prawdę, było tego powodem? Mianowicie, już za niedługo będę tutaj urzędował drugi rok, zatem pomyślałem, że czas najwyższy, aby dać od siebie coś więcej. O tym zainteresowaniu, wspomniałem dużo wcześniej na moim profilu, w zakładce ,,O mnie'', ale to raczej mało ważne. Powiem szczerze, nie jestem żadnym artystą, ale sporadycznie lubi mnie dopaść jakieś niewytłumaczalne natchnienie, czy jak kto woli wena. Nie ukrywam tego, że mam żadnej wprawy w tworzeniu, bo odstępy czasowe między szkicami, są dość ogromne. Najmniejsza przerwa, wynosi z pół roku. Zawsze chciałem, coś robić w tym kierunku. Niestety, życie mechanika wymaga sporego nakładu czasu i na za zbyt wiele nie pozwala. Do łatwych też ono nie należy, bo przechodzisz z jednego problemu, do drugiego, dlatego co niektórym pozazdroszczę tej beztroski, którą jeszcze mają. Ile bym dał, aby sobie siedzieć godzinami przy kartce i rysować. Mój los, jest już przesądzony i wiem, że raczej nie będę miał czasu, by iść w tą stronę. Może to się jeszcze odmieni? Kto wie? Patrząc jeszcze na to zdrowym rozsądkiem, raczej bym z tego nie wyżył. Trochę to smutne, ale prawdziwe. Inaczej nie będzie. Dobrze, bo ja się tutaj niepotrzebnie użalam i rozwodzę, jakbym zapomniał o głównym celu, tegoż oto tematu. Zaprezentuję Wam, według mnie dwie najlepsze prace. Bez dłuższego przeciągania, zapraszam do rzucenia okiem : Nie ukrywam tego, że tym rysunkom na prawdę sporo brakuje, do ideału. Jak myślicie, chyba się tak mocno nie skompromitowałem , biorąc jeszcze pod uwagę obecną liczebność . Myślę, że wybrałem dobry moment . Ja tam jestem przygotowany, na ostrą krytykę . Co tu będę dużo mówił, rozważcie sami, co o tym sądzicie.
 3. Chyba po raz kolejny, chcąc nie chcąc trafiłem na sam koniec internetu :laugh::

  Spoiler

  Chyba nie zrujnowałem tym utworem reszty dnia :D?

   

  1. Danio Doża Venucci

   Danio Doża Venucci

   Mam na to tylko jedną słuszną odpowiedz.

   Spoiler

    

    

 4. Orsiro

  Chyba zgadłam : Czas na małą nowelizację: rebusy mogą być po angielsku. W tym momencie tak . Dobrze, teraz takie coś:
 5. Wydarzyło się takie coś, że niewielkim nakładem umysłowym, poprawianiem oraz co najważniejsze, bez żadnego podlizywania, uzyskałem najwyższą średnią w klasie. Prawdopodobnie, wynosi ona 5,25 :aj5:. Tym oto sposobem, przegoniłem pewnego żałosnego lizusa :D. Ja się tutaj śmieję, a on może teraz gdzieś leży na wyciągu. Wkrótce, powiem o tym więcej, bądźcie cierpliwi. Wracając do tematu, jakbym miał możliwość, to z tejże okazji:

  Spoiler

  upaliłbym jakąś BMW-icę :D.

   

  Znając życie, to niestety takiej możliwości nie mam. Została mi tylko MZ-ta :).

  Oczywiście świruję ;), swojej maszyny bym tak brutalnie nie pałował. Skończyło by się co najwyżej, na długiej przejażdżce i tak też będzie :).

   

  Teraz tylko zostało poczekać, by pójść odebrać papierek, aby mieć potwierdzenie, a następnie udać się na kurs prawka ;).

   

 6. Orsiro

  @PervKapitan Brawo . Hasło prawidłowe . Gratulacje . Mówiąc najogólniej, tylko żeby nie było wulgaryzmów czy sprośności. No i w sumie, to tyle.
 7. Orsiro

  Cześć . Siemandero . Dziś chcielibyśmy zapoczątkować kolejny temat, w sumie zabawę. Każdy z nas wie, o co w niej chodzi i przynajmniej raz w życiu, miał z nią styczność. Zatem omówmy pokrótce, co się będzie tutaj działo: -Należy odczytać hasło z obrazków, co jest na pewno oczywiste. -Osoba, która je odgadnie, wymyśla swój rebus. -Wiadomo, że trzymamy się regulaminu . -No i w sumie tyle. To czas na zagadkę : Powodzenia .
 8.  

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Wersja: "Hymn smutnego krawca" :drurrp:

   ##################

    

   Na szycie patrzysz bez emocji 
   Na przekór czasom I klientom wbrew 
   Gdziekolwiek szyjesz, w dzień czy w nocy 
   Oczyma krawca oglądasz ciuchy

   Ktoś inny szyje ubrania za ciebie 
   Nadstawia igły, podnosi guziki
   A ty z daleka, bo tak lepiej 
   I w razie czego nie tracisz nic

    

   Pszeszyj to sam, pszeszyj to sam 
   Nie zamykaj zakładu na nieokreślony czas, 
   Póki jeszcze zakład masz

   Widziałeś wczoraj znów przez okno
   Zmęczonych klientów wzburzony tłum 
   I jeden szczegół wzrok twój przykul 
   Ogromne morze ludzkich głów

   A Janusz cedził ostre słowa 
   Od których nagła wzbierała złość 
   I począł w tobie gniew kiełkować 
   Az pomyślałeś, szycia dość...

    

   [Tak, skopiowałem tekst ze strony. Nie znam go na pamięć :grumpybloom:]

 9. Ostatnio w godzinach wieczornych, dopuściłem się pewnego niekonwencjonalnego czynu, przez który przelał się czar goryczy i bez jakiegokolwiek wahania, zmienicie nieodwracalnie sposób postrzegania mojej osoby, przy tym jednocześnie okrzykując mnie dawcą, bo:

  Spoiler

  zamknąłem licznik :D.

  20d59b1525c746ea.jpg

  Widzicie sami, motocyklizm to nie hobby, lecz nałóg, a wręcz stan umysłu. Nie bierzcie ze mnie przykładu, bo skończycie jak ja, albo jeszcze gorzej ;).

   

 10. Widzę, że znów zapanował nastrój powagi. Mam mniemanie, iż to sprawka utworu, który trochę temu zamieściłem. Chyba pomyśleliście, że dostałem odchyły i zostałem kierowcą szlifierki, a niedługo później przytuliłem na drodze, jakąś wierzbę czy topolę.

  Chodziło o samą piosenkę, a dokładnie (o niezbyt obszerny, ale poruszający) tekst. Co do teledysku, to w oryginale (tego remixu,) gościu driftuje po zamarzniętym jeziorze, jakąś żółtą M3-ką. Mi spodobał się ten, bo najbardziej tutaj pasuje i go wyśmienicie uzupełnia.

  Jeden fragment, bardzo mocno we mnie trafił, który oczywiście odebrałem, w oparciu o moją pasję:

  Cytat

  Tak bardzo się starałem i dotarłem tak daleko
  Ale na końcu, to nie ma znaczenia

  Pomyślałem tutaj o starości, która mnie czy każdego z nas czeka. Czyli mówiąc w skrócie, może wtedy będę miał wiele wartościowych motocykli, obszerną wiedzę na ich temat, ale gdy już odejdę z tego świata, to nie zabiorę ze sobą ani jednego.

   

  Koniec tego dobrego, czas na niechciany powrót, do szarej rzeczywistości:

  Spoiler

  Chyba się nie opłaca, aby być w życiu zbyt poważnym i myśleć, aż tak do przodu:aj5:. Poza tym, to jutro czekają na mnie cztery sprawdziany. Zatem pozdrawiam Was i życzę miłego dnia, a ja zabieram się za naukę :v6Jdq:.

   

  1. misterspauls

   misterspauls

   Fajna muza. Oglądałem też podobne filmiki :pinkiesmile:

 11. Orsiro

 12. Poruszający utwór...

 13. Orsiro

  @PervKapitan Pewnie, że tak. Nie widzę żadnych przeszkód. Już nieco doprecyzowałem regulamin, radzę rzucić okiem. @C.J Sparkle Ten wariant już padł, radzę zmienić na inny. W tym momencie, już nic nie powiem i zapraszam Was:
 14. Orsiro

  @PervKapitan Niestety nie. Już tuż tuż, macie coraz większe prawdopodobieństwo, które wynosi ponad 30%, tylko trzy możliwości.
 15. Orsiro

  @Triste Cordis Niestety, nie jest nią 10. Tutaj się nie zgodzę, że to tylko jedyna liczba w tym przedziale, bo reszta też nimi jest. Powiem tak, cyfry służą wyłącznie do zapisywania liczb. Różnica między cyfrą i liczbą, polega jedynie na tym, że odpowiednikiem liczby 1 jest cyfra 1, liczby 9 – cyfra 9, a dla większej liczby jak 251, są odpowiednio cyfry 2 , 5 i 1. Wszech i wobec oznajmiam, że w tym momencie, Wasze prawdopodobieństwo odgadnięcia, wrosło o 5%. Zostały już tylko 4 możliwości. Szukajcie dalej .