Orsiro

Opiekun Applejack
 • Zawartość

  227
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

196 Świetna (Great and Powerful Reputation)

O Orsiro

 • Ranga
  Kucowy motocyklista & Applejack fan ☺
 • Urodziny 04/12/2001

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  kiedyś miałem

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Polska, Wieś
 • Zainteresowania
  Muzyka:
  -House
  -Trance
  -Electro
  -Przeboje ubiegłego stulecia
  -Disco polo (sporadycznie, stare)

  Poza tym:
  -Naprawa i obsługa pojazdów (wszystko, czy to samochód czy motocykl)
  -Technologia obróbki metali
  -Lutowanie
  -Spawalnictwo
  -Elektromechanika
  -Motocykle PRL-u oraz zastosowanie w nich zapłonów bezstykowych (tzw. CDI)
  -Liczenie dyfuzorów pod cylinder (czarna magia co nie?)
  -Gołębiarstwo (Od zawsze)

  No i wreszcie zasłużone miejsce na ,,Kucyki'' i Applejack :D
 • Ulubiona postać
  ❤ Applejack ❤,
  Cała rodzina Apple,
  Znaczkowa Liga,
  Pinkie Pie,
  Rarity (za te fochy xD),
  Księżniczka Luna,
  Discord,
  Spike,
  Starlight Glimmer,
  Trixie,

Ostatnio na profilu byli

5146 wyświetleń profilu
 1. @Starlight Sparkle ; @ConQrM Brawo . Nie wyobrażam sobie życia bez tego przyrządu pomiarowego, a jest nim: suwmiarka.
 2. @Triste Cordis ; @PervKapitan ; @MLPFan ; @Starlight Sparkle ; @ConQrM Super . Ostateczny werdykt: bednarz. Ten ktoś zrobił prawdziwe arcydzieło :
 3. @Grzegorz_Nikodem ; @MLPFan ; @Starlight Sparkle ; @Kamikun Dobra robota . Ostateczny werdykt: to jest kultywator. To na pewno będzie Wam znane :
 4. @ConQrM ; @Grzegorz_Nikodem Znakomicie . Dodaję drobną aktualizację do regulaminu zabawy, brzmiącą następująco: nie uznaję nazwisk. Jeśli chodzi o imiona, to one mogą być. @ConQrM Dla mnie używanie nazw obrabiarek do metalu i przyrządów pomiarowych, nie jest niczym nadzwyczajnym. Może jest to tutaj trochę nietypowe, ale to tylko ,,baza'' do rozpracowania. Mnie takie coś interesuje, dlatego wyczerpanie repertuaru może trochę zająć . Nie martw się, za jakiś czas dam coś z elektrotechniki , tak dla odmiany. No i widzisz, moja zabawa nawet trochę lepsza, bo są one tutaj dozwolone . Do rozprawienia: rozwiertak.
 5. @Grzegorz_Nikodem ; @ConQrM ; @MLPFan ; @PervKapitan ; @Starlight Sparkle ; @Kamikun Pewnie, że tak . Ostateczny werdykt: stolarz. A teraz kim jest ten ktoś:
 6. Cześć . Witajcie . Dziś chcielibyśmy trochę powspominać, jak to było w naszych młodszych latach. Kiedyś to były czasy . Heh, pamiętam jak się bawiono z najbliższymi na zjazdach rodziny Apple, szczególnie w zawodach. Też mam dobre wspomnienia z dzieciństwa, najlepiej pamiętam wycieczki po lasach z bratem. Chodziło się całymi dniami po łąkach i drzewach. Rowerami też się jeździło, a jak jeszcze miał nożny hamulec, to z większego rozpędu można było sobie trochę polatać bokiem po polnej drodze . Praktycznie cały dzień na dworze. Fajnie wtedy było. Powiem, że miałeś nawet ciekawie. Tak, ale do pewnego momentu, dokładnie zakupu komputera. Przed nim zmarnowałem trochę życia, lecz przebywanie na zewnątrz miało trochę przewagi. Oczywiście nie mam samych negatywnych skojarzeń z tym urządzeniem, bo dzięki niemu używało się takiego czegoś jak: Pamiętam pierwszy chat z koleżanką z klasy mieszkającą 1,5 km ode mnie, wtedy to były emocje , czyli protoplasta FB. Niestety z biegiem lat obydwie te rzeczy podupadły, do teraz jakoś się trzymają, ale nie ma już tego klimatu co dawniej. Oczywiście wszystkie te dobra zżerały internet. Do puki się nie kupiło modemu, to zaopatrywano się w pakiety 25MB za 5zł. Co do operatora, dla mojego położenia najkorzystniejszy był Plus i jego znana jak na tamte czasy taryfa: Miał nawet zabawne reklamy: Poza tym trochę się w gry pograło, no i z czasem to się skończyło. Najmocniej w mojej pamięci zapisała się muzyka, więc chciałbym Wam zaproponować krótką mentalną podróż . No to jedziemy : The Black Eyed Peas - I Gotta Feeling MIKA - Relax, Take It Easy Morandi - Save Me Morandi - Angels Benassi Bros. - Castaway (feat. Sandy) - Benny Benassi and Alle Benassi Benassi Bros Feat. Dhany - Every Single Day Benassi Bros feat. Dhany - Hit my heart Axwell, Ingrosso, Angello, Laidback Luke ft. Deborah Cox - Leave The World Behind Swedish House Mafia - Sweet Dreams A na koniec coś, co jest dla mnie absolutnie ponadczasowe: Oczywiście mam więcej takich staroci, z którymi wiążę duży sentyment . Chyba jak na swoje dzieciństwo, miałem trochę wyrafinowane gusta . No dobrze, a czy Wy macie takie wspominki ?
 7. @MLPFan ; @Starlight Sparkle Dokładnie . Ostateczny werdykt: kosiarka. Do odgadnięcia:
 8. @PervKapitan; @MLPFan ; @Triste Cordis ; @Starlight Sparkle ; @GlaceCordis ; @Kamikun Oczywiście . Jednak podpowiedź była trochę pomocna . Ostateczny werdykt: spawacz. Dobrze, a teraz kogo tutaj mamy :
 9. Kurcza, co to się stanęło? Czyżby obrazek działowy się zmienił? Mnie tylko dzień nie było i takie coś się zadziało? A tak już na serio, ten oto ładny i uroczy twór powstał z inicjatywy nikogo innego jak @Moonlight. Jeszcze raz bardzo Tobie dziękuję za jego wykonanie . To by było na tyle, możecie wrócić do swojego życia codziennego . Pozdrawiam ~Orsiro
 10. @PervKapitan ; @Triste Cordis ; @MLPFan ; @Akouu ; @Starlight Sparkle ; @ConQrM Bardzo dobrze . Albo taki, który ma tani i prosty sposób na znieczulenie . Taki klucz jest sporadycznie używany w tej branży, ale nie chodziło o tego kogoś. Fajnie . Ostateczny werdykt: hydraulik. Dobrze, teraz rzućcie okiem na to :
 11. Takie tam przeglądanie OLX-a :):

  Spoiler

  Niby zwykłe ogłoszenie, ale ja zawsze muszę zauważyć coś więcej :D.

  kunnn.thumb.png.00cbc9d8177fbf89f34e18fdbf59a679.png

   

 12. @PervKapitan ; @Starlight Sparkle ; @Grzegorz_Nikodem ; @MLPFan ; @Akouu O to chodziło. Bardzo oryginalna propozycja. No raczej nie, ale niech już będzie. W sumie nie przewiduje takiego wymogu, bo w pewnym momencie jak podwyższę nieco poziom trudności, wtedy nie będzie to miało większego znaczenia . Ostateczny werdykt: kowal. Dobrze, a kto się tutaj kryje:
 13. Cześć Wam . Witam . By było zabawniej, to witamy w kolejnym temacie, który będzie wymagał od Was niekiedy logicznego myślenia, a czasem przeczucia. No dobrze, na czym będzie polegać? Na przykład, jaki zawód kojarzy się Tobie z tym zdjęciem: Widzę bardzo dokładny mechanizm, mogę powiedzieć, że mowa tu o zegarmistrzu . Bardzo dobrze , chyba już będzie wiadomo o co chodzi. To teraz na rozpoczęcie coś prostego i oczywistego:
 14. @Chip ; @Starlight Sparkle ; @Kamikun Dobrze sobie poradziliście . Ostateczny werdykt: to są gable. No to teraz:
 15. @Pshemo ; @Starlight Sparkle ; @Kamikun Oczywiście . Pozostało: -zakończenie odnogi poroża kozła sarny skierowane ku górze -dłuto kamieniarskie służące do zbijania nierówności z obrabianej powierzchni. To teraz: ekspozycja.