MLPFan

Brony
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

111 Wzorowa

4 obserwujących

O MLPFan

 • Ranga
  Źrebaczek
 • Urodziny 08.04.1984

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Katowice
 • Ulubiona postać

  Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Celestia, Luna, Cadence, Shining Armor, Apple Bloom, Scootaloo, Sweetie Belle, Babs Seed, Flurry Heart, Nyx, Trixie, Lyra, Starlight Glimmer, Somnambula, Minuette, Coloratura, Cheerilee, Dzielna Do

Ostatnio na profilu byli

520 wyświetleń profilu
 1. Obrazki wrzucamy w spojler Zero obrazków 18+
 2. Temat poświęcony artom z Coloraturą. Arty umieszczamy w spojlerach. Żadnych clopów i gore.
 3. Oglądam bo: - można się pośmiać - można się też wzruszyć - w telewizji najczęściej leci sam chłam
 4. Kucykowa wersja Thunderstruck
 5. Matko Boska Elektryczna! Podłączyłem laptopa pod wzmacniacz Unitra WS 304S, do wzmacniacza, podpiąłem AKG K550MKII i głos jest po prostu za.ebisty :soawesome::soawesome::soawesome: 

  1. Chip

   Chip

   jakbyś podłączył diorę ws354 było by zdecydowanie lepiej (ma chyba ze wszystkich unitr najbardziej zaawansowaną końcówkę mocy - choć nie polecam zdobywać tego konkretnego wzmaka naprawianego przez jakiegoś fachurę, a najlepiej mieć fabrycznie sprawny egzemplarz).

   Nie wiem czemu ludzie tak się fascynują unitrą... przecież nie ma w niej nic szczególnego, ba rozwiązania układowe stosowane w tych urządzeniach na ichniejsze czasy były już przestarzałe, a co dopiero dziś...

   Uważaj żeby nie spalić sobie słuchawek, bowiem konstruktorzy w swej genialności dali sygnał na słuchawki z dzielnika rezystorowego z wyjścia końcówki mocy - nie jedne słuchawki te wynalazki zniszczyły.

  2. turbo638

   turbo638

   Ogólnie nie chodzi tylko o Unitrę a raczej ogólnie o modę na polską myśl techniczną z czasów PRL.

   Jeszcze jakieś 5 lat temu można było kupić Malucha, Dużego Fiata, Wsk, Motorynkę czy cokolwiek innego z tamtych czasów w sumie za grosze. Teraz to wszystko jest uważane za zabytki nawet jak jest to Przegnity Maluch z 2000r, mimo iż jakościowo to wszystko jest raczej średnie.

  3. MLPFan

   MLPFan

   Pomyślałem, podumałem i rozmontowałem...

 6. Grupowe:
 7. Apple Bloom: Sweetie Belle: Scootaloo: Babs Seed: