Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MLPFan1984

Brony
 • Content Count

  1,467
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  119

MLPFan1984 last won the day on July 29

MLPFan1984 had the most liked content!

Community Reputation

2,377 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

About MLPFan1984

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Katowice
 • Zainteresowania
  MLP
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Applejack, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Celestia, Luna, Cadance, Shining Armor, Bright Mac, Pear Butter, Trixie, Starlight Glimmer, Coloratura, Dzielna Do, Lotus Blossom, Aloe, Cheerilee, Lyra, Angel Wings, DJ Pon-3, Minuette, Elaina Mash, Octavia, Maud Pie, Somnambula, Sunset Shimmer, Autumn Blaze, Apple Bloom, Sweetie Belle, Scootaloo, Babs Seed, Flurry Heart, Nyx, Nidra, Snowdrop, Supernova, Wind Sprint, Tempest Shadow

Recent Profile Visitors

6,667 profile views
 1. MLPFan1984

  - Tak naprawdę, podziękowania należą się przede wszystkim Autumn. Bo to właśnie Ona, wpadła na pomysł, żeby każdemu z Was, wręczyć kopertę z czekiem w środku. - Być może, niektórzy stwierdzą, że czek, to w pewnym stopniu pójście na łatwiznę i że najlepiej, byłoby coś kupić, ale ja uważam, że czek to prezent uniwersalny. Wystarczy udać się do banku, i poprosić o wypłacenie pieniędzy, ewentualnie o przelanie ich na konto. I można z nimi robić to na co ma się ochotę. - No bo co tak naprawdę mielibyśmy Wam kupić? Po nowym samochodzie? Nowy domek? Wycieczkę dookoła świata? - Dlatego doszliśmy do wniosku, że każde z Was, dostanie 5 milionów bitsów.
 2. MLPFan1984

  - Droga Starlight - owszem - jesteśmy bogaci, jak na razie, dzięki dwóm kopalniom. Z chwilą, gdy ruszy wydobycie w pozostałych pięciu, kasy, będziemy mieli znacznie, znacznie, znacznie więcej. - Kochani, chcielibyśmy omówić pewną kwestię, że tak powiem - w rodzinnym gronie. Dlatego na chwilę, Was opuścimy. - Po naradzie. - Flurry Heart, Starlight Glimmer, Młoda Szóstko - możemy prosić Was na środek? Mamy dla Was małą niespodziankę. - Zamknijcie oczy i wyciągnijcie prawą "rękę". - Możecie już otworzyć oczy. - I co my tu mamy? Koperta. A w kopercie - czek na pięć miliony bitsów! Wielkie, wielkie dzięki Kochani. - Niestety - nie znamy numerów Waszych kont, dlatego doszliśmy do wniosku, że wystawimy czeki.
 3. Wielka i Potężna i Naprawdę Śpiąca Bambaryłka Autor: Flusanix
 4. MLPFan1984

  - Proszę bardzo - oto 10 tysięcy bitsów. Reszty nie trzeba. Mam też pewną propozycję. Ale to bardziej do właściciela. - Pójdę po wspólnika. Także proszę o chwileczkę cierpliwości. - W czym możemy Państwu pomóc? - Chcielibyśmy odkupić od Panów Bałwankową Kawiarenkę, by w dalszej kolejności, otworzyć filie m.in w Ponyville. - Czy kwota, powiedzmy 1,5 miliona bitsów Panom odpowiada? - Powiem tak - 2 miliony bitsów i jeszcze dziś, podpisujemy umowę. - Zgoda. - No to ile już dziś wydaliśmy? - Policzmy: 40 milionów za kopalnie, 32 za pałac i 2 miliony za Bałwankową + jeszcze jakaś drobnica - czyli nieco ponad 74 miliony bitsów. - A ile zostało nam na koncie? - 121 milionów 976 tysięcy bitsów z hakiem. - Tak sobie teraz myślę - do tej pory, najczęściej przemieszczaliśmy się z wykorzystaniem komunikacji publicznej. Co byście powiedziały, gdybyśmy kupili... samolot? Tak wiem - na dzień dzisiejszy, mogę pilotować jedynie helikoptery, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić licencję na pilotowanie samolotów pasażerskich. - Wiesz już, jaki to miałby być samolot? - Fajnie by było, gdyby był to jakiś samolot naddźwiękowy. Może Ponycorde? Jest naprawdę ultraszybki - 8 tysięcy km/h. Zasięg - 20 500 km. Na pokład, zabiera maksymalnie 84 pasażerów. - Ile mniej więcej kosztuje takie cacko? - Jakieś 450 milionów bitsów. Kupilibyśmy go oczywiście w systemie ratalnym (raty zero procent). 10 rat i samolot byłby nasz. - No nie wiem... - Zgódź się, proszę. - No zgódź... - Niech Wam będzie. Zgadzam się. - Jesteś wielka!
 5. MLPFan1984

  - Panie kelner - proszę o rachunek. Proszę też doliczyć sobie dwa tysiące procent za obsługę, bo spisał się Pan na medal. Zapewniam też, że zamieszczę w sieci opinię na temat kawiarenki. Dzięki temu, że znam odpowiednie kuce - istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że lokal, dostanie złotą podkówkę, albo i dwie. - Moi drodzy, zanim opuścimy lokal, miałabym do Was bardzo wielką prośbę - czy moglibyście nie wspominać nikomu, w jakich okolicznościach się spotkaliśmy? Bo jak to mówią - im mniej wiesz, tym lepiej śpisz. Wspólną wersję, ustalimy po powrocie do pałacu. Zgoda? - Zgoda Słonko. - Zgoda. - Jestem za. - I my również. - Wielkie dzięki! Wiedziałam, że mogę na Was liczyć. - Nie ma sprawy, Kwiatku.
 6. MLPFan1984

  - Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko napisać maila do Twilight. - "Drodzy przyjaciele - być może Was zaskoczę, ale już kilka miesięcy temu, zastanawiałam się nad przeniesieniem stolicy do Ponyville. Canterlot jest zdecydowanie przereklamowany. Kuce tam mieszkające, miłe są jedynie dla mnie. W stosunku do innych kucyków, są wredne, gburowate i niekiedy chamskie. Wiem to, bo otrzymałam kilka skarg. No ale niestety - nie mogę wydać dekretu, nakazującego bycie miłym. Nie muszę chyba dodawać, że w pełni zgadzam się z tym, że od dłuższego czasu, wszystko kręci się wokół Canterlotu. W dodatku, Ponyville straciło kilka imprez, na których mogłoby zarobić całkiem niezłą kasę. Na imprezach, rzecz jasna, zarobił Canterlot. Dlatego, z dniem dzisiejszym - stolicą Equestrii, zostaje Ponyville! Decyzja jest ostateczna i niepodważalna. Podpisano: Jej Wysokość Księżniczka Twilight Sparkle". - Fanuś - Ty chyba żarty sobie robisz... - Czytaj Żono ma niewierna! - Mężu mój kochany - zwracam honor. - O rajuniu! - Niech mnie Luna kopnie! To najprawdziwsza prawda!
 7. MLPFan1984

  - Tytuły szlacheckie, są mi absolutnie nie potrzebne. No i od dłuższego czasu, wszystko kręci się wokół Canterlotu, co mi się po prostu nie podoba. - A wiecie, że mnie to też pomalutku wkurza... Byłam kiedyś w Canterlocie i w ogóle mi się tam nie podobało. Ponyville i Kryształowe Królestwo - to miasta idealne. I nie mówię tego, dlatego, że koło mnie, stoi Flurry. Kryształowe, jest naprawdę super! Kucyki są tu zdecydowanie milsze, kulturalniejsze i jest tu zdecydowanie ciszej. - Ja co prawda nie byłam w stolicy, ale z tego, co mówi Autumn, jest nie warte odwiedzenia - I ja też nie byłam w Canterlocie. Jeżeli zaś chodzi o Ponyville - znam je bardzo dobrze, bo stamtąd pochodzę.I Też uważam je za super miasto. Podobnie zresztą, jak Kryształowe Królestwo. - Czyli, że zgadzacie się ze mną? - Oczywiście!
 8. MLPFan1984

  - No wiesz - mamy teraz dwie dziewczyny. Każda z Nich, na pewno będzie chciała mieć swój pokój. Ja wraz z Autumn, też musimy mieć swój. Salon przyda Nam się do podejmowania gości. Może się też zdarzyć, że ktoś się zechce u Nas przespać. Mając tyle pokoi, nie będziemy musieli zastanawiać się, który udostępnić. Rzecz jasna - nie planujmy przeprowadzić się do Kryształowego Królestwa. Głównym domem, będzie willa w Ponyville, pałac w Kryształowym - będzie drugim domem. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem czegoś w stolicy. Chociaż nie. Musimy doprowadzić do tego, że to właśnie Ponyville będzie stolicą Equestrii. - Jeżeli zaś chodzi o lody - zamawiaj śmiało. - Jak rozumiem, po wyjściu z kawiarenki - idziemy zobaczyć znaleziony w necie pałac? - Dokładnie Skarbie. - No i jak Wam się podoba pałac? - Dla mnie, bomba - Dla mnie - też - Przy tym, ten pierwszy, to to normalnie jakaś nora jest... - To co - kupujemy? - Kupujemy! - To ile życzy pan sobie za ten pałac? - 46 milionów bitsów. - Panie - trzy godziny temu, za 40 milionów bitsów, zakupiliśmy pięć kopalni kryształów, a pan chcesz 46 za pałac?! - Ale to nie jest cena tylko i wyłącznie za pałac. W jej skład, wchodzi też cena za działkę, na której jest zbudowany, las, rzeczkę no i lądowisko. Powierzchnia samej działki samej działki, wynosi 18,5 hektara. - Dajemy 32 miliony bitsów i ani grosza więcej! - Za takie pieniądze - na pewno go nie sprzedam! - W takim razie - zabieramy się stąd! - 3,2,1... - Zgoda. - A nie mówiłam... - Czyli co? 32 miliony i jest Nasz? - Dokładnie. - Starlight Sparkle - jesteś WIELKA! - 14 milionów bitsów w kieszeni - no ładnie!
 9. MLPFan1984

  Game-BeatX14
 10. MLPFan1984

  CindyDreamLight
 11. MLPFan1984

  feekteev
 12. MLPFan1984

  nekokevin
×
×
 • Create New...