Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Glace

Brony
 • Content Count

  404
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Glace

 1. Glace

  Kryształowego kucyka można rozpoznać po oczach, Sombra chciał odzyskać władzę w Królestwie, którą utracił.
 2. Glace

  Serial nie jest w 100% kanoniczny do komiksów. W serialu Sombra jest postacią, o której niestety mało wiemy, ale wątpię, żeby był Kryształowym Kucykiem, bo zapomniłeś o bardzo istotnej kwestii, Kryształowe nie występują jako jednorożce. Przynajmiej nigdy takiego nie ujrzeliśmy w serialu, oraz w jaki sposób jego zbroja miała by to ukryć? i nie widzę żadnego powodu dlaczego miał by to robić? trochę bezsensowna ta argumentacja.
 3. Glace

  Z fandomowej muzyki Najbardziej lubię słuchać utworów Jyc Row, 4everfreebrony, Francis Vace.
 4.  

   

   

  - Youtube Kids :lol:

  1. Show previous comments  1 more
  2. Glace

   Glace

   Bardziej chodzi mi o to co Youtube zrobiło większość fandomowych piosenek zostało dodane do ,,Youtube Kids” i wyłączyli możliwość komentowania ponieważ według Youtube jest to film ,,dla dzieci” xD

  3. Talar

   Talar

   Poroniony jest ten yt kids. Ostatnio nawet shorty z Czarnobyla od HBO były uznane jako dla dzieci, przez co nie poza brakiem możliwości komentowania, nie można też dodać filmów do ulubionych czy na później, co jest jakieś absurdalne.

  4. Glace

   Glace

   Z ciekawości zajrzałem na film z animacją fanfika ,,Cupcakes” (którego nie oglądałem bo gore nie należy do moich ulubionych) i jest on ,,dla dzieci” ten nowy algorytm jest jakiś chory, nie wiem kto w tym Youtubie pracuje że, jest już tak z tydzień i nikt z tym nic nie zrobił xD.

 5. Glace

  Prawidłowa odpowiedź
 6. Glace

  Myślę, że to będzie łatwe.
 7. Glace

  Trover Saves the Universe
 8. Wszystkiego najlepszego :party:

 9. Życzę wam wszystkim wesołych i udanych świąt :YEtmX:  johnjoseco

  D5E024C8-7076-4469-B6DE-C622AC548963.thumb.png.73c96d2a19699d7c7e798636eb0b55be.png

  1. misterspauls

   misterspauls

   dzięki i nawzajem

  2. Danio Doża Venucci

   Danio Doża Venucci

   Nawzajem, wesołych świąt i nowego roku.:giggle:

 10. 10 sezon będzie raczej przed koronacją Twilight, bo gdyby był o Luster Dawn to było by minej więcej samo co w 1 sezonie tylko postacie inne co by było bezsensu, pod koniec epiloga widać, że prawdobodnie Luster też została wysłana do Ponyville tak samo jak Twilight na początku.
 11. Sequel MLP movie to Rainbow Roadtrip w 2021 24 września co zostało potwierdzone tutaj wyjdzie film ale nie wiadomo czy to będzie G5 lub G4
 12. Glace

  W artykule o Equestria at war jest błąd, dlatego że dywizje dostały swoje własne modele (kucyki,podmieńcy i gryfy), ale reszta spoko.
 13. Na ComicConie został potwierdzony sezon 10 w formie komiksów, od kwietnia przyszłego roku będzie wydawana seria ,,Season 10” co zostało potwierdzone przez IDW. W sumie nie wiem czy to ma jakikolwiek sens, bo według mnie nie ma już sensu kontynuować generacji 4. Jaka jest wasza opinia o tym sezonie 10?
 14. Glace

  Najbardziej mnie ciekawi co się stało z Luną i Celestią, oraz czemu nie pokazali Flurry Heart, którą widać na jednym z witraży.
 15. Glace

  Xerneas (Pokemon)
 16. Możliwe że w drugim filmie się o tym dowiemy bo podbno ma być prequelem, jakoś rok temu znalazłem to: Więc wydaję mi się że film, wyjaśni to czego nie dowiedzieliśmy się w serialu.
 17. Glace

  Podobno ten film ma być prequelem i wyjdzie jakoś w połowie 2020
 18. Glace

  MagnaLuna Suggestive
×
×
 • Create New...