Jump to content

KougatKnave3

Brony
  • Posts

    3487
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Status Replies posted by KougatKnave3

  1. Nosz kurwa...

    Ci którzy pamiętają miałem rok temu dzikiego zająca (był u mnie przez rok, lecz podczas ogromnej burzy spierdolił gdzieś i dzisiaj mieszka w pobliskim lesie i gwa... znaczy "Obcóje z kotami". Teraz przed 20 minutami, mama przyniosła to...

    Spoiler

    ElldkTH.jpg

    Czy ktoś może wiedzieć co to za ptak? Ojciec mówi iż pustułka lecz mama stawia na Sokoła. Zaznaczam iż to młody ptak, wręcz piskle.

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Skontaktowałem sie po konsultacji z azylem i weterynarzem. Ale wracając do domu nieopodal na poboczu widziałem martwego ptaka pustułke... to by wyjaśniało brak "reakcji" matki na niego

    2. (See 10 other replies to this status update)

  2. Nosz kurwa...

    Ci którzy pamiętają miałem rok temu dzikiego zająca (był u mnie przez rok, lecz podczas ogromnej burzy spierdolił gdzieś i dzisiaj mieszka w pobliskim lesie i gwa... znaczy "Obcóje z kotami". Teraz przed 20 minutami, mama przyniosła to...

    Spoiler

    ElldkTH.jpg

    Czy ktoś może wiedzieć co to za ptak? Ojciec mówi iż pustułka lecz mama stawia na Sokoła. Zaznaczam iż to młody ptak, wręcz piskle.

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Raczej nie zabrała. Po drodze łaził w akompaniamencie przejeżdzających aut i był wygłodzony. Na niebie jedyne jakie ptaki były to cukrówki, poza nimi ani jednego ptaka. Nasłuchiwałem do dziś i wciąż tylko cukrówki słychać, ewentualnie wronę.

    2. (See 10 other replies to this status update)

  3. Watch Dogs Legion zapowiada się koszmarnie :grumpyscoot: Jakieś takie "fuj" wie co

  4. Kupiłem w Biedronce grę Onrush. Po powrocie do domu okazało się, że napęd płyt w moim PS4 padł... ot tak. Normalnie śmiech przez łzy :burned: 

  5. Spoiler

    comment_oBWUFEKqkTVBtZpK2GpYfFukCzl92BVF

     

  6. Podjarałam się i muszę się pochwalić. Będę mieć gadzinkę. :squee: 

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      To mi też podeślij jakbym przegapił na grupie :)

    2. (See 7 other replies to this status update)

  7. Podjarałam się i muszę się pochwalić. Będę mieć gadzinkę. :squee: 

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Gratulacje ^^ Jaka dokładnie jak można wiedzieć?

    2. (See 7 other replies to this status update)

  8. Po obejrzeniu godzinnego streama z gry Borderlands 3 wiem jedno... Szykuje się hit :YEtmX:

  9. Ech... Pracuję w piekarni jako dyspozytor i mam serdecznie dość tego cholernego strajku nauczycieli. :grumpyscoot:  Skoro już strajkują, to niech dogadują się jakoś z osobami odpowiedzialnymi za posiłki w szkole, bo od samego początku są z tym duże problemy. Nie zadzwonią i nie uprzedzą o zmianach lub całkowitej rezygnacji z towaru. Dzwonią po południu, bo jednak "będzie trochę dzieci" (przedszkole), a raporty muszą być napisane na 12. Piekarze są wściekli bo mają dodatkową robotę. Jeśli "opiekunki" dostaną coś niepotrzebnie, to dzwonią z pretensjami: "my nie chcemy, bo strajk"... A skąd ja mam kuźwa wiedzieć, że nie chcą? Jedne przedszkola są zamknięte, a inne otwarte. Godzinę później dzwonią i zmniejszają zamówienie bo: "dzieci będzie mniej". O dziwo pewna szkoła podstawowa bierze towar (nie wiem po co). I tak od tygodnia... Od cholernego tygodnia zrobili sobie z piekarni "pizzerię", w której zamawiają jedzenie na telefon. A jakby tego było mało, mamy przedświąteczną gorączkę :burned:

     

    W naszym pięknym kraju prawie każdemu należą się podwyżki, ale niech się lepiej zorganizują. 

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Ja m na 14 do roboty a teraz kończe badania okresowe

    2. (See 9 other replies to this status update)

  10. Ech... Pracuję w piekarni jako dyspozytor i mam serdecznie dość tego cholernego strajku nauczycieli. :grumpyscoot:  Skoro już strajkują, to niech dogadują się jakoś z osobami odpowiedzialnymi za posiłki w szkole, bo od samego początku są z tym duże problemy. Nie zadzwonią i nie uprzedzą o zmianach lub całkowitej rezygnacji z towaru. Dzwonią po południu, bo jednak "będzie trochę dzieci" (przedszkole), a raporty muszą być napisane na 12. Piekarze są wściekli bo mają dodatkową robotę. Jeśli "opiekunki" dostaną coś niepotrzebnie, to dzwonią z pretensjami: "my nie chcemy, bo strajk"... A skąd ja mam kuźwa wiedzieć, że nie chcą? Jedne przedszkola są zamknięte, a inne otwarte. Godzinę później dzwonią i zmniejszają zamówienie bo: "dzieci będzie mniej". O dziwo pewna szkoła podstawowa bierze towar (nie wiem po co). I tak od tygodnia... Od cholernego tygodnia zrobili sobie z piekarni "pizzerię", w której zamawiają jedzenie na telefon. A jakby tego było mało, mamy przedświąteczną gorączkę :burned:

     

    W naszym pięknym kraju prawie każdemu należą się podwyżki, ale niech się lepiej zorganizują. 

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      No ta, "z Dobrego celu" ale to nie znaczy iż ludzie w zamówieniach mają być takimi dziadami i zmieniać je bo na sekundę przed dostarczeniem. Pracuje w przemyśle tworzyw sztucznych i np mamy 10 000 sztang taśmy 2.55 metry do zrobienia o kolorze białym. Zrobiliśmy już 9000 a tu nagle przychodzi szef i mówi iż klient zmienił zamówienie do 8000 i mam zmieniać już na inny kolor, a skoro nie ma nowego zlecenia na najbliższy czas o tym kolorze, oraz na magazynie nie ma miejsca na przechowywanie tego profilu bo idzie dosłownie zbyt rzadko to musieliśmy wyjebać blisko 382 kilogramy materiału którego mogliśmy wykorzystać na inne zlecenie. :madtwilight: 

      Tutaj chodzi nie tylko o to iż ludzie dopiero w ostatniej chwili informują, ale także iż w takim stanie może sporo surowca się po prostu zmarnować.

    2. (See 9 other replies to this status update)

  11. Nie wiem jak wy, ale ja NIE popieram strajku nauczycieli (a sam nim jestem... z wykształcenia). Dlaczego? Ponieważ robią to kosztem dzieci. Nasz ułomny system nauczania wymusi nadrobienie materiału, a trochę tego będzie. I kiedy one mają to zrobić? Dwa tematy na jednej lekcji? Zajęcia w sobotę? :wtf: Skoro tak bardzo chcą walczyć o swoje, to może niech powalczą w trakcie wakacji? W okresie, w którym nikt na tym nie ucierpi? 

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Czyli widać iż wszędzie strajkują tylko nie u mnie :v w moim mieście żaden nauczyciel nie narzeka bo jeszcze gmina dorzuca im do wypłaty dodatkowe ekstra (tak jak tym Górnikom, pijawą z teatru, oraz słyszałem iż jak otworzą u nas pierwszy taki fast food ala Macdonald albo KFC to na dzieńdobry też maja im tam coś dorzucać... tak to jest jak miasto ma spore udziały z kopalni węgla) więc u mnie nauczyciele nie narzekają. nawet jesli w szkołach jest strajk to one i tak muszą być otwartę i tam musi być ktoś kto przyjmie dzieci, moja dobra przyjaciółka (w chuj starsza oraz dyrektorka podstawówki) mówiła mi iż jak będzie czy jest strajk a nauczyciele z jej szkoły dołączają do niej, to sama idzie na świetlice gdzie rodzice wciaż mogą zostawić swoje pociechy w tam jak co. 

    2. (See 25 other replies to this status update)

  12. Mój laptop zyskał drugą młodość :YEtmX:. Przesiadłem się z HDD na SSD i dorzuciłem 4GB RAMu. Porównanie:

     

    Ubuntu uruchamia się w...

    HDD i 4GB RAMu - 1 minuta i 25 sekund

    HDD i 8GB RAMu - 1 minuta i 18 sekund

    SSD i 8GB RAMu - 24 sekundy :fsscream:

     

    Windows 10 byłby jeszcze szybszy, ale wkurzają mnie te przymusowe aktualizacje

  13. Dziś w pracy mieliśmy małego, wychudzonego, przyjacielskiego, miauczącego gościa... Może i był uroczy, ale nie mógł z nami zostać. :fluttersad: Co gorsza był bardzo uparty i wracał za każdym razem gdy wyniosłem go na zewnątrz. Po trzech "spacerach" dałem sobie spokój... 

     

    Spoiler

    vWRMEoZ.jpg

     

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Miałem podobnie na zakładzie. Ale zamiast koteła to mamy pieseła. Do dziś tam siedzi od szczeniaka w budce ochrony już podajże półtora roku bo nikt go nie chciał (znaczy ja chciałem ale matka by mnie zajebała by za 3 psa) wiec siedzi na zakładzie wśród ochrony i pilnuje

    2. (See 3 other replies to this status update)

  14. Kolejny maraton reżyserskiej przeżyty, teraz od tego czasu mam to non-stop w głowie, więc proszę, i wy miejcie to w głowie xD

     

  15. Zacne te Wytresowane Smoki 3, zacne.

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Przed 4 minutami wyszedłem z kina z smoków. Zacne to mało powiedziane. Najlepsza część mym zdaniem

    2. (See 3 other replies to this status update)

  16. Oto jak powstał pomysł na grę Elex... 

     

    W rolach głównych:

    :suspicious: - pan prezes

    :TaTds: - pracownik 1

    :efWiK: - pracownik 2

    :aj5: - pracownik 3

    :hBB25: - pracownik 4

    :derp2: - Stefan

     

    Siedziba Piranha Bytes, śniadanie. Szef pyta pracowników:

    Spoiler

     

    - No dobra, potrzebujemy świeżego pomysłu na grę. Ktoś, coś? :fswhat:

    - Jakiś nowy Gothic, ale pod innym tytułem? :pinkiesmile:

    - Świeży... powiedziałem ŚWIEŻY, głąbie. Za karę nie dostaniesz kakao :flutterage:

    - A może post-apo? :ajawesome:

    - Falloutów ci mało? :fluttershy6:

    - To w takim razie sci-fi! :rdblink:

    - Ludzie mają dość Mass Effecta... :fluttershy3:

    - To może sci-fi z mieszanką prymitywnych rzeczy? Takie prymitywne sci-fi? :cheese:

    - Czy ty na serio chcesz konkurować z cholernym Horizon: Zero Dawn? :fswhat: Kto zatrudnił tego głąba?

    - Pan, szefie :rd12: 

    - Fakt. Jeszcze jakieś pomysły? Inaczej przerzucamy się na symulatory wszystkiego. :fluttersad:

    - To może wszystko naraz? :derp3:

    - Eee... post apo sci-fi gothic? :ohmy: To jest... 

    - Przepraszam szefie... To mój upośledzony kuzyn, Stefan. Pracuje przy ksero, bo nie umie robić nic innego :rd2:

    - To jest kur#a genialne! :fsscream: Wy patałachy do roboty, a Stefan dostaje awans!!!  


     

     

  17. Far Cry 5 prawie ukończony. Fabułę tego przeciętniaka można podsumować tak:

     

    Spoiler

     

     

  18. Hej, pomożecie? Znalazłam petycję o zaprzestanie strzelania do ptaków. Podczas polowań ginie cała masa ptaków zagrożonych i warto by było w końcu coś z tym zrobić. 
    http://niechzyja.pl/dzialaj/petycja/

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Tutaj prędzej chodzi o typowych januszy którzy chodzą na pole (tak spod krakowa jestem), biorą wiatrówki i napierdalają do wszystkiego co się rusza w powietrzu tylko po to by sobie odreagować. W ich interesie nie znajduje się miejsce na to czy dokarmia się zwierzęta czy co innego, ci goście strzelają do ptaków albo z powodu iż Majster Franek wkurzył biednego janusza byle gównem, albo dlatego iż po prostu naoglądali się za dużo programów typu "Przetrwanie na Alasce" czy inne tego typu gówna. 

    2. (See 13 other replies to this status update)

  19. Hej, pomożecie? Znalazłam petycję o zaprzestanie strzelania do ptaków. Podczas polowań ginie cała masa ptaków zagrożonych i warto by było w końcu coś z tym zrobić. 
    http://niechzyja.pl/dzialaj/petycja/

  20. Horizon: Zero Dawn - udało mi się ukończyć grę korzystając tylko z włóczni :fsscream: No dobra, kilka razy musiałem użyć łuku, ale nie łamało to zasad, które sam sobie ustaliłem. 

     

    Oto ostatnie chwile bossa (póki co tylko screen, filmik zmontuję na dniach)

    Spoiler

    L0J7gRm.jpg

     

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      nie bo okulary za 1129 zł mi dosłownie rozjebały portfel. a samą grę oraz BOI of War mam od brata który kupił je od jakiegoś chinczyka z PS4 pro

      ...

      ...

      On to kupił u nas w chinczyku :v

    2. (See 3 other replies to this status update)

  21. Horizon: Zero Dawn - udało mi się ukończyć grę korzystając tylko z włóczni :fsscream: No dobra, kilka razy musiałem użyć łuku, ale nie łamało to zasad, które sam sobie ustaliłem. 

     

    Oto ostatnie chwile bossa (póki co tylko screen, filmik zmontuję na dniach)

    Spoiler

    L0J7gRm.jpg

     

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      I pomyśleć iż z tym będę walczyć za parę dni T_T

      Dopiero co mi się udało opuścić Ziemie Nora

      Tutaj postawie znicza [*] pozdro dla kumatych

    2. (See 3 other replies to this status update)

  22. A już myślałem, że zakochanie się mi nie grozi... Jak ja nienawidzę tego uczucia, a dokładnie to jego konsekwencji, gdy uświadamiasz sobie, że masz takie same szanse jak Shmebulock na wygranie w szachy z Fordem. Spróbować można, a nawet trzeba, ale wynik jest do przewidzenia. Co gorsza ten ktoś pracuje tam gdzie ja  :grumpyscoot:

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Wersja MIRV legendarna która wystrzeliwuje 2 Projectaile (czytaj strzela dwoma Głowicami MIRV co daje łącznie 16 mini atomówek)

    2. (See 9 other replies to this status update)

  23. A już myślałem, że zakochanie się mi nie grozi... Jak ja nienawidzę tego uczucia, a dokładnie to jego konsekwencji, gdy uświadamiasz sobie, że masz takie same szanse jak Shmebulock na wygranie w szachy z Fordem. Spróbować można, a nawet trzeba, ale wynik jest do przewidzenia. Co gorsza ten ktoś pracuje tam gdzie ja  :grumpyscoot:

    1. KougatKnave3

      KougatKnave3

      Popytałem się Amora. Nie użył Love Rifle .50 na tobie a jego odpowiednika tego...

      kisspng-fallout-4-nuka-world-fallout-new

      Przynajmniej w moim przypadku tego używa :v

    2. (See 9 other replies to this status update)

  24. A już myślałem, że zakochanie się mi nie grozi... Jak ja nienawidzę tego uczucia, a dokładnie to jego konsekwencji, gdy uświadamiasz sobie, że masz takie same szanse jak Shmebulock na wygranie w szachy z Fordem. Spróbować można, a nawet trzeba, ale wynik jest do przewidzenia. Co gorsza ten ktoś pracuje tam gdzie ja  :grumpyscoot:

  25. Większość fanów Gwiezdnych Wojen: "Te, Rian Johnson... Ostatni Jedi to beznadziejny film!" 

    Rian: "Ach tak? To zróbcie lepszy" :hmpf:

    Ivan Ortega: "Potrzymaj mi piwo"

     

    Pewien koleś postanowił przerobić TLJ na coś, co spodoba się fanom (wyciąć to i owo, zmienić muzykę etc). Ten zwiastun zwala z nóg! 

    Spoiler

     

     

×
×
  • Create New...