-
Posts
3487 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Status Replies posted by KougatKnave3
-
Nosz kurwa...
Ci którzy pamiętają miałem rok temu dzikiego zająca (był u mnie przez rok, lecz podczas ogromnej burzy spierdolił gdzieś i dzisiaj mieszka w pobliskim lesie i gwa... znaczy "Obcóje z kotami". Teraz przed 20 minutami, mama przyniosła to...
Spoiler
Czy ktoś może wiedzieć co to za ptak? Ojciec mówi iż pustułka lecz mama stawia na Sokoła. Zaznaczam iż to młody ptak, wręcz piskle.
-
Nosz kurwa...
Ci którzy pamiętają miałem rok temu dzikiego zająca (był u mnie przez rok, lecz podczas ogromnej burzy spierdolił gdzieś i dzisiaj mieszka w pobliskim lesie i gwa... znaczy "Obcóje z kotami". Teraz przed 20 minutami, mama przyniosła to...
Spoiler
Czy ktoś może wiedzieć co to za ptak? Ojciec mówi iż pustułka lecz mama stawia na Sokoła. Zaznaczam iż to młody ptak, wręcz piskle.
-
Watch Dogs Legion zapowiada się koszmarnie
Jakieś takie "fuj" wie co
-
Kupiłem w Biedronce grę Onrush. Po powrocie do domu okazało się, że napęd płyt w moim PS4 padł... ot tak. Normalnie śmiech przez łzy
-
Spoiler

-
Podjarałam się i muszę się pochwalić. Będę mieć gadzinkę.
-
Podjarałam się i muszę się pochwalić. Będę mieć gadzinkę.
-
Po obejrzeniu godzinnego streama z gry Borderlands 3 wiem jedno... Szykuje się hit

-
Ech... Pracuję w piekarni jako dyspozytor i mam serdecznie dość tego cholernego strajku nauczycieli.
Skoro już strajkują, to niech dogadują się jakoś z osobami odpowiedzialnymi za posiłki w szkole, bo od samego początku są z tym duże problemy. Nie zadzwonią i nie uprzedzą o zmianach lub całkowitej rezygnacji z towaru. Dzwonią po południu, bo jednak "będzie trochę dzieci" (przedszkole), a raporty muszą być napisane na 12. Piekarze są wściekli bo mają dodatkową robotę. Jeśli "opiekunki" dostaną coś niepotrzebnie, to dzwonią z pretensjami: "my nie chcemy, bo strajk"... A skąd ja mam kuźwa wiedzieć, że nie chcą? Jedne przedszkola są zamknięte, a inne otwarte. Godzinę później dzwonią i zmniejszają zamówienie bo: "dzieci będzie mniej". O dziwo pewna szkoła podstawowa bierze towar (nie wiem po co). I tak od tygodnia... Od cholernego tygodnia zrobili sobie z piekarni "pizzerię", w której zamawiają jedzenie na telefon. A jakby tego było mało, mamy przedświąteczną gorączkę 
W naszym pięknym kraju prawie każdemu należą się podwyżki, ale niech się lepiej zorganizują.
-
Ech... Pracuję w piekarni jako dyspozytor i mam serdecznie dość tego cholernego strajku nauczycieli.
Skoro już strajkują, to niech dogadują się jakoś z osobami odpowiedzialnymi za posiłki w szkole, bo od samego początku są z tym duże problemy. Nie zadzwonią i nie uprzedzą o zmianach lub całkowitej rezygnacji z towaru. Dzwonią po południu, bo jednak "będzie trochę dzieci" (przedszkole), a raporty muszą być napisane na 12. Piekarze są wściekli bo mają dodatkową robotę. Jeśli "opiekunki" dostaną coś niepotrzebnie, to dzwonią z pretensjami: "my nie chcemy, bo strajk"... A skąd ja mam kuźwa wiedzieć, że nie chcą? Jedne przedszkola są zamknięte, a inne otwarte. Godzinę później dzwonią i zmniejszają zamówienie bo: "dzieci będzie mniej". O dziwo pewna szkoła podstawowa bierze towar (nie wiem po co). I tak od tygodnia... Od cholernego tygodnia zrobili sobie z piekarni "pizzerię", w której zamawiają jedzenie na telefon. A jakby tego było mało, mamy przedświąteczną gorączkę 
W naszym pięknym kraju prawie każdemu należą się podwyżki, ale niech się lepiej zorganizują.
-
No ta, "z Dobrego celu" ale to nie znaczy iż ludzie w zamówieniach mają być takimi dziadami i zmieniać je bo na sekundę przed dostarczeniem. Pracuje w przemyśle tworzyw sztucznych i np mamy 10 000 sztang taśmy 2.55 metry do zrobienia o kolorze białym. Zrobiliśmy już 9000 a tu nagle przychodzi szef i mówi iż klient zmienił zamówienie do 8000 i mam zmieniać już na inny kolor, a skoro nie ma nowego zlecenia na najbliższy czas o tym kolorze, oraz na magazynie nie ma miejsca na przechowywanie tego profilu bo idzie dosłownie zbyt rzadko to musieliśmy wyjebać blisko 382 kilogramy materiału którego mogliśmy wykorzystać na inne zlecenie.
Tutaj chodzi nie tylko o to iż ludzie dopiero w ostatniej chwili informują, ale także iż w takim stanie może sporo surowca się po prostu zmarnować.
-
-
Nie wiem jak wy, ale ja NIE popieram strajku nauczycieli (a sam nim jestem... z wykształcenia). Dlaczego? Ponieważ robią to kosztem dzieci. Nasz ułomny system nauczania wymusi nadrobienie materiału, a trochę tego będzie. I kiedy one mają to zrobić? Dwa tematy na jednej lekcji? Zajęcia w sobotę?
Skoro tak bardzo chcą walczyć o swoje, to może niech powalczą w trakcie wakacji? W okresie, w którym nikt na tym nie ucierpi?
-
Czyli widać iż wszędzie strajkują tylko nie u mnie
w moim mieście żaden nauczyciel nie narzeka bo jeszcze gmina dorzuca im do wypłaty dodatkowe ekstra (tak jak tym Górnikom, pijawą z teatru, oraz słyszałem iż jak otworzą u nas pierwszy taki fast food ala Macdonald albo KFC to na dzieńdobry też maja im tam coś dorzucać... tak to jest jak miasto ma spore udziały z kopalni węgla) więc u mnie nauczyciele nie narzekają. nawet jesli w szkołach jest strajk to one i tak muszą być otwartę i tam musi być ktoś kto przyjmie dzieci, moja dobra przyjaciółka (w chuj starsza oraz dyrektorka podstawówki) mówiła mi iż jak będzie czy jest strajk a nauczyciele z jej szkoły dołączają do niej, to sama idzie na świetlice gdzie rodzice wciaż mogą zostawić swoje pociechy w tam jak co.
-
-
Mój laptop zyskał drugą młodość
. Przesiadłem się z HDD na SSD i dorzuciłem 4GB RAMu. Porównanie:
Ubuntu uruchamia się w...
HDD i 4GB RAMu - 1 minuta i 25 sekund
HDD i 8GB RAMu - 1 minuta i 18 sekund
SSD i 8GB RAMu - 24 sekundy

Windows 10 byłby jeszcze szybszy, ale wkurzają mnie te przymusowe aktualizacje
-
Dziś w pracy mieliśmy małego, wychudzonego, przyjacielskiego, miauczącego gościa... Może i był uroczy, ale nie mógł z nami zostać.
Co gorsza był bardzo uparty i wracał za każdym razem gdy wyniosłem go na zewnątrz. Po trzech "spacerach" dałem sobie spokój...
Spoiler
-
Kolejny maraton reżyserskiej przeżyty, teraz od tego czasu mam to non-stop w głowie, więc proszę, i wy miejcie to w głowie xD
-
Zacne te Wytresowane Smoki 3, zacne.
-
Oto jak powstał pomysł na grę Elex...
W rolach głównych:
- pan prezes
- pracownik 1
- pracownik 2
- pracownik 3
- pracownik 4
- Stefan
Siedziba Piranha Bytes, śniadanie. Szef pyta pracowników:
Spoiler- No dobra, potrzebujemy świeżego pomysłu na grę. Ktoś, coś?

- Jakiś nowy Gothic, ale pod innym tytułem?

- Świeży... powiedziałem ŚWIEŻY, głąbie. Za karę nie dostaniesz kakao

- A może post-apo?

- Falloutów ci mało?

- To w takim razie sci-fi!

- Ludzie mają dość Mass Effecta...

- To może sci-fi z mieszanką prymitywnych rzeczy? Takie prymitywne sci-fi?

- Czy ty na serio chcesz konkurować z cholernym Horizon: Zero Dawn?
Kto zatrudnił tego głąba?
- Pan, szefie
- Fakt. Jeszcze jakieś pomysły? Inaczej przerzucamy się na symulatory wszystkiego.

- To może wszystko naraz?

- Eee... post apo sci-fi gothic?
To jest...
- Przepraszam szefie... To mój upośledzony kuzyn, Stefan. Pracuje przy ksero, bo nie umie robić nic innego

- To jest kur#a genialne!
Wy patałachy do roboty, a Stefan dostaje awans!!!
-
Far Cry 5 prawie ukończony. Fabułę tego przeciętniaka można podsumować tak:
Spoiler -
Hej, pomożecie? Znalazłam petycję o zaprzestanie strzelania do ptaków. Podczas polowań ginie cała masa ptaków zagrożonych i warto by było w końcu coś z tym zrobić.
http://niechzyja.pl/dzialaj/petycja/-
Tutaj prędzej chodzi o typowych januszy którzy chodzą na pole (tak spod krakowa jestem), biorą wiatrówki i napierdalają do wszystkiego co się rusza w powietrzu tylko po to by sobie odreagować. W ich interesie nie znajduje się miejsce na to czy dokarmia się zwierzęta czy co innego, ci goście strzelają do ptaków albo z powodu iż Majster Franek wkurzył biednego janusza byle gównem, albo dlatego iż po prostu naoglądali się za dużo programów typu "Przetrwanie na Alasce" czy inne tego typu gówna.
-
-
Hej, pomożecie? Znalazłam petycję o zaprzestanie strzelania do ptaków. Podczas polowań ginie cała masa ptaków zagrożonych i warto by było w końcu coś z tym zrobić.
http://niechzyja.pl/dzialaj/petycja/ -
Horizon: Zero Dawn - udało mi się ukończyć grę korzystając tylko z włóczni
No dobra, kilka razy musiałem użyć łuku, ale nie łamało to zasad, które sam sobie ustaliłem.
Oto ostatnie chwile bossa (póki co tylko screen, filmik zmontuję na dniach)
Spoiler
-
Horizon: Zero Dawn - udało mi się ukończyć grę korzystając tylko z włóczni
No dobra, kilka razy musiałem użyć łuku, ale nie łamało to zasad, które sam sobie ustaliłem.
Oto ostatnie chwile bossa (póki co tylko screen, filmik zmontuję na dniach)
Spoiler
-
A już myślałem, że zakochanie się mi nie grozi... Jak ja nienawidzę tego uczucia, a dokładnie to jego konsekwencji, gdy uświadamiasz sobie, że masz takie same szanse jak Shmebulock na wygranie w szachy z Fordem. Spróbować można, a nawet trzeba, ale wynik jest do przewidzenia. Co gorsza ten ktoś pracuje tam gdzie ja

-
A już myślałem, że zakochanie się mi nie grozi... Jak ja nienawidzę tego uczucia, a dokładnie to jego konsekwencji, gdy uświadamiasz sobie, że masz takie same szanse jak Shmebulock na wygranie w szachy z Fordem. Spróbować można, a nawet trzeba, ale wynik jest do przewidzenia. Co gorsza ten ktoś pracuje tam gdzie ja

-
A już myślałem, że zakochanie się mi nie grozi... Jak ja nienawidzę tego uczucia, a dokładnie to jego konsekwencji, gdy uświadamiasz sobie, że masz takie same szanse jak Shmebulock na wygranie w szachy z Fordem. Spróbować można, a nawet trzeba, ale wynik jest do przewidzenia. Co gorsza ten ktoś pracuje tam gdzie ja

-
Większość fanów Gwiezdnych Wojen: "Te, Rian Johnson... Ostatni Jedi to beznadziejny film!"
Rian: "Ach tak? To zróbcie lepszy"

Ivan Ortega: "Potrzymaj mi piwo"
Pewien koleś postanowił przerobić TLJ na coś, co spodoba się fanom (wyciąć to i owo, zmienić muzykę etc). Ten zwiastun zwala z nóg!
Spoiler






