Dallak

Brony
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About Dallak

 • Rank
  Spawacz konstrukcji drewnianych
 • Birthday 09/26/1995

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Racibórz

Recent Profile Visitors

1,633 profile views
 1. Dallak

  Konstruktywnej krytyki czego? Jeszcze nic nie powstało. Jeśli chodzi ci o ten stary projekt solluna to nie zaprzątaj sobie nim głowy to już przeszłość.
 2. Dallak

  albo wysłałeś na zły adres albo jeszcze do mnie nie dotarł
 3. Dallak

  współpracowałem wcześniej z favrim niż ci sie wydaje. Napisałem "prawdopodobnie" bo podejrzewałem ze sie zgodzi ale jeszcze mi nie odpisał. A o jakim zespole mówisz bo jeśli wy macie jakiś fandomowy zespoł to może bezsensownie wątek założylem, pare lat na forum nie zaglądałem. Można by siły połączyc. spoko przejrze jak bede miał czas i tak musimy poczekać na reszte ekipy
 4. Dallak

  Chce założyć zespół fandomowy. Najważniejsze potrzebne osoby to; ktoś ogarniający obróbkę dźwięku i tekściarz. Propozycje instrumentów pisać w komentarzach. Żebyśmy mogli złożyć zgrany zespól nie mający siebie gdzieś potrzebna będzie wasza kreatywność, zaangażowanie, oraz możliwość nagrania to na czym grasz w dostatecznej jakości. Czytanie nut mile widziane. Ostateczną decyzje nad gatunkiem tworzonej muzyki zadecydujemy gdy uzbieramy jakiś wachlarz instrumentów. Wokal - Dallak(ja) Pianino - Favri (prawdopodobnie) Dźwiękowiec - Mates Jeżeli czytasz ten wątek będąc na "Gościu" a chcesz dołączyć to pisz na [email protected] Konferencja spraw organizacyjnych w każdą Sobotę, ewentualnie w niedziele. Nie są obowiązkowe ale wypadało by żeby było jak najwiecej ludzi aby cokolwiek ruszyło do przodu.
 5. Dallak

  Ja jestem Wokalistą Na gitarze tez umiem grać oraz śpiewać jednocześnie, wokal w skali 3,5 oktawy moze byc?
 6. Dallak

  Jestem wokalistą jakby co to mogę pomóc posiadam także mikro pojemnościowe. Wiem że temat stary ale kiedyś sam taki temat założyłem i z moja ekipą zrobiliśmy 1 "piosenke"
 7. Dallak

  Powiedz mi czy ludzka psychika jest w stanie przesuwać przedmiotami na twoich oczach? Badałem się i wyszło tylko że mam dysekcje która nie mogła by być powodem przywidzeń. Nie biorę też żadnych narkotyków Ja myślę że to właśnie ty opierasz się tylko na teoriach i domysłach. Widzisz ja ci mogę przedstawić szereg zdjęć, nagrań EVP lub chociażby świadectw innych ludzi. Dlatego napisałem ci instrukcje jak uzyskać niezbity dowód na istnienie sfery pozagrobowej, jeżeli nie chcesz tego sama sprawdzić to nie mów że tego nie ma. Skoro twierdzisz że tego niema w takim razie nie ma się czego bać nic ci się nie stanie możesz śmiało obalić moją teorie. Ale i tak pewnie tego nie zrobisz bo się boisz, i będziesz trwać w swoich przekonaniach. Jednak widzę pewną sprzeczność w twojej wypowiedzi. W pierwszym akapicie "To, że te opisane powyżej "dowody" istnieją to ja wiem..." mówisz że życie pozagrobowe to zabobon. A w drugim akapicie "O ile mi wiadomo takie praktyki mogą..." Jednak sama mówisz że w to wierzysz i doświadczyłaś. Jednak ja się różnie od ciebie tym iż próbuje coś udowodnić http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26151/ufo_duchy_11.jpeg i tak pewnie powiesz że to zdjęcie jest sfabrykowane. PS; to zrobił pewien student telefonem nokia 3 miesiące po śmierci swojej siostry. Zdjęcia przeglądał dopiero parę miesięcy później. Jak sam stwierdził to coś we wszystkim przypomina jego siostrę.
 8. Dallak

  Przykro mi to mówić ale niektórzy z was gadają tak niemożliwe głupoty i opierają się na swoim nie doinformowaniu że aż muszę sięgnąć po maść na ból dupy. Nie będę wymieniał kto to napisał bo po prostu nie chce mi sie szukać tych wypowiedzeń, ale co do duchów i ich braku dowodów naukowych na istnienie. Otóż są już dawno udowodnione tylko że zagorzali ateiści nie chcą i tak w to uwierzyć. Są różne mirniki pola Elektro magnetycznego oraz kamery termowizyjne albo mikrofony które potrafią nagrywać częstotliwości 2000Hz. czujniki pola potrafią wyczuć bliskość jakiegoś bytu pochodzącego z eteru, migając zieloną lampką. kamery termo wizyjne mogą zaobserwować zmianę temperatury na ujemną która była bardzo gwałtowna i poruszała się np po korytarzu. A co do mikrofonów, mogą one nagrać inteligentną wypowiedz bytu na zadane wcześniej pytanie. Jest także udowodnione iż psy i inne zwierzęta, widzą inne byty, sam tego doświadczyłem, nawet amerykańscy naukowcy prowadzili na ten temat badania z pozytywnym skutkiem. Teraz poradę dla niedowiarków, - Dlaczego tak się dzieje że inny je widzieli słyszeli bądź wyczuwali? Już wam mówię, niektórzy są wrażliwsi na ten drugi świat, niektórzy np ja sam otworzyłem się na tamten świat(teraz uważam to za błąd ale przeżycia były i tak nieziemskie). - Jak się otworzyć? Otóż wystarczy np: pójść na cmentarz i mówić do zmarłych że chcesz z nimi porozmawiać i takie tam czynności które robią łowcy duchów. albo uczestniczyć w jakimś seansie spirytystycznym lub pójść do wróżki
 9. Co mam na myśli? Myślę że te forum marnieje i to tylko kwestia czasu zanim zrobi "puff"

  1. Hoshidesu

   Hoshidesu

   Aż tak źle się dzieję na tym forum?

  2. Plothorse

   Plothorse

   Marnieje? To, że umiera można powiedzieć o prawie każdym. Jednakże, to forum ma na tyle duży przepływ, że jest w stanie nieustannie się odradzać. Stąd wątpię, by to ,,puff" miało nadejść zbyt szybko.

  3. Dallak

   Dallak

   Za niedługo to gimby przejmą te forum, zaczynając zakładać bzdurne tematy. Sami popatrzcie ile już ich jest. APOKALIPSA INCOMING!!

 10. Dallak

  Podsumowując, nasz klan MLP(Izy) już z dużą ilością graczy który nie ma ograniczeń wiekowych ani tierowych oraz obowiązująca tam kultura osobista ma konkurować z dopiero co zaczynającym klanem bronies? Pff sorry ale z czym do ludzi, lepiej sie do naszego zapisz.( jeżeli to nie początkujący klan bronies to sory zwracam honor)
 11. Dallak

  Ja się usprawiedliwię tym że zostałem nagle zmuszony do opuszczenia mieszkania w sprawach rodzinnych. Wszedłem na TS'a i WoT'a a tu nagle telefon dzwoni.
 12. Dallak

  Ulala, cieszę się bardzo wielce. Moja kolekcja się powiększy
 13. Dallak

  Komunista w Niemczech, świat nadal mnie zaskakuje.