Triste Cordis

Brony
 • Content Count

  5,227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,653 Pióro Starswirla Brodatego

About Triste Cordis

 • Rank
  zzz.lpjxu.frp/LjsAMLn.sqj
 • Birthday 10/10/1985

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Okolice Białegostoku
 • Zainteresowania
  Gry, filmy, muzyka trance... Oryginalne, prawda?.
 • Ulubiona postać
  Judy Hopps (Zootopia), Bill Cipher (Gravity Falls), Star (Star vs Forces of Evil).

Recent Profile Visitors

50,029 profile views
 1. Triste Cordis

  Powyższy avatar mówi dialog... - Wiesz, podobno szyja jednorożca smakuje tak, jak twój ulubiony smakołyk. Liźnij i powiedz jak smakuje moja. - Dziwne, twoja smakuje tak jak wieprzowina... Chwila, gdzie jest Pumba?
 2. Triste Cordis

  [do źrebaka] O, cześć maluchu. Chcesz trochę dżem... Ej! Nic ci nie zrobię! Nie uciekaj! Kurde... Dlaczego wszystkie dzieciaki ode mnie uciekają?
 3. Triste Cordis

  Ech... I tak oto pierwszy sezon został zakończony. Zapowiedziano drugi, a do tego po sieci krążą plotki o trzecim, ale wiecie jak to jest z plotkami. Tak czy inaczej, czekam na to co jest pewne. A jak długo poczekam? Tego nie wie nikt . Największe wady i zalety pierwszego sezonu: Mówiąc krótko, polecam. Żałuję tylko, że nie mogę podzielić się z wami linkiem do odcinków. Cóż, nie można mieć wszystkiego.
 4. Triste Cordis

  Takie tam z Borderlands 2
 5. Triste Cordis

  Jeśli chodzi o TO 2, to obawiam się, że nie będę mógł obejrzeć go w kinie A chciałbym, bo pierwsza część to dla mnie ogromne zaskoczenie. No, ale szczerze wątpię żeby białostocki Helios puścił horror przed południem.
 6. Triste Cordis

  Niby nic, a cieszy. Mam rekord świata na mapie w Mario Makerze 2 I niespodziewane zakupy. Na promocji zapłaciłem za nie niecałe 200zł.
 7. Triste Cordis

  Do sieci trafił DOSKONAŁY zwiastun "trójeczki". Mam nadzieję, że to będzie intro : A przy okazji, zabicie Bloodwinga w trybie TVH jest cholernie trudne. Póki co, musiałem zrezygnować i z podkulonym ogonem wrócić do wykonywania zadań pobocznych (żeby nabić wyższy poziom). Ale i tak jest fajnie.
 8. Triste Cordis

  Jak już dajesz zagadkę to upewnij się, że zmieniłeś nazwę pliku Poza tym, poczekajmy na @Starlight Sparkle
 9. 18 odcinek ostatniego sezonu MLP to czyste złoto :fsscream: Motyw "oklepany", ale świetnie wykonany. 

  Link do odcinka...

  Spoiler

  nie znajduje się tutaj, ponieważ:

  gcBloUi.jpg

   

  A skoro można ściągać, to nie mogę go podać. Przykro mi :lyraamuse:

   

  1. BiP

   BiP

   Muszę go nadrobić...

  2. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Na razie nie ma go na sparklesubs, a to chyba tam pojawi się z napisami :)

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Rzeczywiście wykonanie przednie :D

 10. Seriale w CGI nie mogą być ciekawe? Polemizowałbym. Jeśli to nie jest dla ciebie ciekawe, to nie wiem co jest:
 11. Triste Cordis

  No tak... Disney znowu to zrobił. Po raz kolejny dostaliśmy kreskówkę, w której początkowo nic się nie dzieje, aż tu nagle... JEB!!! Plot twist mother-fluffer! Żeby nie było, to świetny zwrot akcji i już nie mogę doczekać się kolejnych odcinków. Szkoda tylko, że to już końcówka pierwszego sezonu. Wnioski: - "domyślna" stylówa Anki jest fajna, ale dziwna. Po tak długim pobycie nadal ma liście i gałęzie we włosach. Fajnie wygląda, ale kurcze... Czy Andzia po kąpieli idzie do ogrodu żeby zerwać kilka gałęzi? - postacie nie rozwijają się (nie przeszkadza mi to) - pozytywka, która przeniosła Ankę do Amphibii jest równie tajemnicza co dziennik z Gravity Falls - nie potrafię wyrzucić czołówki z głowy... help... - świat Apmhibii jest spójny i bardzo fajnie przemyślany - kijanka Polly to zdecydowanie najlepsza postać: mała, trochę wredna, ale wojownicza, a do tego potrafi wykorzystać swoją "uroczość" (tak, wiem, błędny zapis)
 12. Triste Cordis

  A niech będzie Contra 2
 13. Triste Cordis

  Najlepszą grą? Nie wiem kto to powiedział, ale najwidoczniej gra w gry Star Wars od 2010 roku, i nie słyszał o KotOR, Jedi Academy, Republic Commando i wielu innych. Ewentualnie jest pracownikiem EA lub dostał wczesną betę na wyłączność. Szczerze wątpię, żeby system walki na miecze świetlne dorównał temu z Jedi Academy. Tam pojedynki były szalenie dynamicznym tańcem. A tutaj? Póki co go nie pokazano, co biorąc pod uwagę poniższy gameplay jakoś mnie nie dziwi. Gameplay z E3
 14. Triste Cordis

  Dokładnie. Chodziło o MYST IV, czyli jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały
 15. Triste Cordis

  No dobrze... Ostatnia podpowiedź. Omawiana gra to dzieło dwóch braci, które nie jest "egranizacją" żadnej książki ani filmu.