Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Triste Cordis

Brony
 • Content Count

  5,303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,628 Pióro Starswirla Brodatego

About Triste Cordis

 • Rank
  zzz.lpjxu.frp/LjsAMLn.sqj
 • Birthday 10/10/1985

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Okolice Białegostoku
 • Zainteresowania
  Gry, filmy, muzyka trance... Oryginalne, prawda?.
 • Ulubiona postać
  Judy Hopps (Zootopia), Bill Cipher (Gravity Falls), Star (Star vs Forces of Evil).

Recent Profile Visitors

54,457 profile views
 1. Triste Cordis

  Powiedzmy, że...
 2. Triste Cordis

  Kraina Lodu 2 Następca "Mam tę moc", czyli "Chcę uwierzyć snom" / "Into the unknown". Która jest waszym zdaniem lepsza? Oryginał Dubbing PL
 3. Wow! Ciary na plecach! (1:25) :fsscream: Warunek - słuchać na głośnikach co najmniej 2.1 i przy zwiększonej głośności. 

  Spoiler

   

   

 4. Ten uczuć gdy jesteś sithem, a twój Pikachu nie chciał jeść gotowanej marchewki

  Spoiler

  giphy.gif

   

  1. Jakubas18

   Jakubas18

   Mhm...ciekawe...chciałbym mieć kiedyś tą gre na Switcha

  2. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Jeżeli masz Switcha, to polecam. Zaznaczam jednak, że Pokemon: Let's Go Pikachu (lub Eeevee) to uproszczone pokemony (inna mechanika łapania stworków), które mają niski stopień trudności. Jeśli szukasz wyzwania, to go tutaj nie znajdziesz. Co innego jeśli szukasz czegoś na odstresowanie się. Wówczas Let's Go Pikachu (Eeevee) sprawdzi się wręcz idealnie :1xkfz: 

 5. Ja? Pierwszy?

  Spoiler

  2iWYZnM.png

   

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   ima bottom

   harder daddy

 6. Walentynkowy event w Borderlands 3 to czyste złoto! :fsscream: Takiego rozp$dolu dawno nie było. W wielkim skrócie: w trakcie walk na arenie co jakiś czas pojawiają się serca. Zniszczenie ich daje różne bonusy, zaś zebranie odpowiedniej liczby odblokowuje nagrody. Swoją drogą, nie jestem pewien, ale chyba zmieniono nieco paletę kolorów, bo jest jakby "kolorowiej" (większa intensywność barw)

   

  Spoiler

   

   

 7. Triste Cordis

  No cóż... Są dwie możliwości: 1. Hasbro wykorzysta to, czego nauczyło się przez te lata i stworzy równie ciekawy, albo lepszy serial. 2. Hasbro pójdzie na łatwiznę, bo wie, że nie muszą się starać żeby zarobić.
 8. Triste Cordis

  Oj... A co do pytania: Czy ta postać jest mężczyzną? A jeśli chodzi o podsumowania, to moim zdaniem są przydatne
 9. Triste Cordis

  Jestem tym, który uświadamia ci, że zwłok nie da się reanimować.
 10. Triste Cordis

  Ech... Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym traktować ciebie poważnie. Niestety strasznie mi to utrudniasz Rozumiem, że możesz uwielbiać MLP oraz, że Pucyki Kony są dla ciebie "odskocznią" od czegoś tam. Sam tak miałem, na studiach. Przygody Twilight i spółki były idealnym anty-stresem, który czynił cuda po ciężkim weekendzie na uczelni. Pamiętaj jednak, że są pewne granice. Chyba trochę zbyt poważnie podchodzisz do MLP. Po raz kolejny polecam zainteresowanie się innymi serialami. Chcesz czegoś łagodnego, ciepłego, o miłości i przyjaźni? Obejrzyj "Loud House" (Harmidom). Ja zacząłem oglądać Pokemony i muszę przyznać, że serial daje ten sam efekt co MLP - pozwala wyłączyć myślenie i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy (bo studia mam dawno za sobą). Owszem, jest o wiele gorszy od MLP, ale mam małe wymagania (Pikachu oraz relacja Ash-Misty to wystarczające powody, żeby śledzić przygody jednego z największych serialowych idiotów) A co by to zmieniło gdyby serial zakończono w 2020r?
 11. Z kobietami tak już jest...

   

  Spoiler

  4PzdmO1.jpg

   

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   "dałem Ci kamień z wielkim love..." 

 12. Triste Cordis

  Dyskusja to takie coś, przy czym niektóre osoby mają odmienne zdanie. Aby spróbować przekonać drugą stronę do swojej racji, używają mniej lub bardziej sensownych argumentów. Nie oburzaj się i nie tup nóżką, bo ktoś nie podziela twojego entuzjazmu. Nie chcę ciebie obrażać (a potrafię, i to bez wulgaryzmów, zapewniam) ani zniechęcać. Po prostu próbuję uświadomić ci, że serial nie wróci. Poza tym, chyba nie do końca wiesz co to jest fandom. Fandom to grupa ludzi, która tworzy najróżniejsze rzeczy związane z danym dziełem nawet po jego zakończeniu. ########### Ot chociażby przygody przed epilogiem (gdy Twilight nie była jeszcze recolorem Celestii). Można to ciągnąć w nieskończoność. Pytanie...Po co?
 13. I między innymi za takie momenty lubię grę Pokemon: Let's Go Pikachu :) Niestety autor filmiku nie uchwycił tańczącego Pikachu (urocze i śmieszne za razem). 

   

  Spoiler

   

   

 14. Triste Cordis

  Ech... Zacznijmy na wesoło A teraz na serio. Może to uświadomi tobie, i tobie podobnym, że serial NIGDY nie wróci. Serial istnieje tylko i wyłącznie po to, żeby zarabiać na zabawkach, a nie na emisji w TV. Hasbro to wielka korporacja, która planuje wszystko na kilka lat do przodu. Dotyczy to przede wszystkim najróżniejszych umów np. z TV, zleceń dla fabryk, porozumień z zewnętrznymi firmami (marketing) i cholera wie jeszcze czego. Załóżmy, że w 2022 roku Hasbro chce zakończyć produkcję zabawek z G4 i rozpocząć przygotowania do produkcji zabawek z G5. I co, szefostwo Hasbro będzie wprowadzać aneksy do umów wartych miliony dolarów, bo grupka ludzi chce powrotu serialu? Serio? Wyjaśnię to na bardziej zrozumiałym przykładzie. Pracuję w piekarni jako dyspozytor. Swego czasu szefostwo postanowiło wycofać z oferty "sernik królewski" ponieważ sprzedaż zaczynała spadać. Na jego miejsce miał wejść "sernik black&white". Niby proste, prawda? Wycofać jedno, wprowadzić drugie. No nie do końca. Trzeba bowiem: - zrezygnować z dostaw niektórych składników, których używano tylko do wycofanego ciasta - znaleźć dostawcę na hurtowe ilości nowych składników, do nowego ciasta (zaplanować dostawę, podpisać umowy) - przestawić tzw. "receptor" (komputer, który pomaga w ważeniu składników) na nowy towar - przenieść "sernik królewski" do archiwum w systemie komputerowym - stworzyć kartotekę na "sernik black&white" w systemie komputerowym - ustalić kiedy ma jechać na sklepy (w jakie dni) - poinformować sklepy o nowym towarze oraz podać im uaktualnione formularze zamówień na ciasta Jak widać, to dość złożony proces. Po co o tym piszę? No cóż, jakieś dwa dni po wycofaniu "sernika królewskiego" dostałem telefon od bardzo sympatycznej pani. Była w szoku, że wycofaliśmy tak smaczne ciasto i pytała czy moglibyśmy wznowić produkcję. Ona i jej sąsiadki na pewno będą je kupować! To miłe z ich strony, ale co z tego, że kilka osób chce powrotu "sernika królewskiego", skoro cała reszta ma go w dupie? A skoro popularność i sprzedaż stopniowo maleją, to trzeba dać coś nowego. Załóżmy jednak, że posłuchaliśmy tej pani... I co? Mamy odwracać cały ten proces, psuć sobie opinię u hurtowników, wprowadzać zamęt na sklepach oraz ciastkarni, bo grupka osób nie może pogodzić się z brakiem ulubionego ciasta? Tak samo jest z zabawkami i serialem. Hasbro ma umowy z fabrykami, z redakcjami gazetek, marketingowcami itd. Mają plan i się go trzymają, zaś my, bronies jesteśmy jak ta pani chcąca powrotu "sernika królewskiego". Nie liczymy się, zaś ankiety są ignorowane. Popularność i sprzedaż stopniowo maleją, Hasbro chce dać coś zupełnie innego. Mam nadzieję, że nie napisałem tego na marne, i że da ci to do myślenia.
 15. Triste Cordis

  No cóż, ja zacząłem od tych najwcześniejszych. Po obejrzeniu większości pierwszego sezonu muszę przyznać, że moja opinia z pierwszego postu jest nadal aktualna. Poza tym, zauważyłem, że gra Let's Go Pikachu czerpie pełnymi garściami z pierwszego sezonu (ten sam region). Odwiedzamy te same miasta, walczymy z tymi samymi trenerami. Co ciekawe muzyka w grze też pochodzi z serialu. Fajna sprawa
×
×
 • Create New...