BiP

Opiekun CMC
 • Content count

  9,032
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BiP

 1. 19 lipca premiera filmu "Król Lew" w kinach. Ja raczej go sobie nie odpuszczę
 2. Witam w temacie poświęconym jednej z największych klasyk Disney'a. "Król Lew" Temat powstał głównie dla fanów tej bajki, jak i pozostałych części i seriali z tego uniwersum. W tym temacie pojawiać się będą ciekawostki, usunięte sceny, galeria, dyskusja o filmach, jak i błędy w animacji i fabule. Wszystko to w tym jednym temacie... Zapraszam. Na początek małe streszczenie. Ciekawostki i błędy. Usunięte sceny. Dyskusja na temat nieścisłości w fabule. Pojawiły się też seriale w uniwersum ''Króla Lwa", jednym z nich jest "Timon i Pumba". A także "Lwia Straż". Którego akcja toczy się... No właśnie, nie do końca wiadomo, bo można by sądzić, że między 1 i 2 częścią, bo Kiara jest tu jeszcze mała, ale w 2 części Simba miał tylko córkę, która w połowie filmu dorasta, więc i po 2 części ten serial nie będzie pasował... Raczej bym powiedział, że jest to odrębna linia fabularna z pominięciem 2 części filmu... I kilka piosenek. A co wy myślicie o tych filmach i ciekawostkach? Zapraszam do dzielenia się nimi w tym temacie.
 3. Wiedźmin został tymczasowo zawieszony, a jego twórcy zaczęli zajmować się inną grą RPG, tym razem nie w świecie Fantazy, a science-fiction. Premiera gry jest przewidziana na 2018 rok, więc jest jeszcze trochę czasu. Czekacie na tę grę, czy raczej nie?
 4. Siemka, ogłaszam urlop do lipca, na forum będę, ale kontynuowanie zabaw przez telefon jest zbyt uciążliwe, dlatego wstrzymuję zabawy do lipca.
 5. W tym temacie pojawiać się będą wszelkie informacje odnośnie działu, jak i dotyczące Opiekuna.
 6. Tutaj można zamieszczać arty, filmiki i gify związane ze Znaczkową Ligą. Jednak każdy obrazek musi być ukryty w osobny spoiler, chyba że obrazki są ze sobą powiązane. Nad każdym spoilerem proszę pisać imię kucyka jaki jest na danym obrazku, jeśli są minimum dwa kucyki, wówczas proszę pisać "Grupowe". Dozwolone jest też umieszczanie tu Cospla'u. Sweetie Belle
 7. Jak wiecie Sweetie uczy się czarować, więc musi dużo ćwiczyć. Postanowiła zatem, że będzie wyczarowywała przedmioty, dla innych kucyków. Sweetie wyczaruje przedmiot, a Waszym zadaniem jest odgadnąć dla kogo go wyczarowała. Na początek, coś prostego.
 8. Tutaj pojawiać się będą pytania tekstowe dotyczące naszego Trio, a także będę czasem dawać screen z odcinka, wówczas trzeba będzie podać z jakiego to odcinka jest screen. Na początek coś łatwego. Na czyjej imprezie poznały się CMC?
 9. Akurat to można wyłączyć w opcjach.
 10. Cóż, zabawa "Państwa miasta" zostaje zawieszona z powodu braku aktywności, jeśli uzbiera się nowa ekipa, to zrestartuję zabawę.
 11. Jeśli macie jakiś pomysł, lub brakuje wam czegoś w tym temacie możecie to napisać. Jeśli zaś nie chcecie pisać publicznie o swoich pomysłach, to zapraszam też na PW.
 12. Ok, to nowe pytanie zatem... Kogo członkinie CMC zaprosiły do restauracji?
 13. W tej zabawie podawać będę screeny z filmów animowanych i seriali, na podstawie których musicie odgadnąć tytuł. Na początek coś prostego.
 14. Zapewne, nawet mój szef i dwóch kolegów z pracy od jakiegoś miesiąca dopiero zaczęli grać w W3 i tak się jarają tą grą, jak inni w dniu premiery. No i to mnie martwi najbardziej, że coś im nie wyjdzie, to całkiem nowe uniwersum, nowe bronie itp, oczywiście im kibicuję i raczej kupię tę grę, ale ostateczną decyzję podejmę, jak coś więcej zobaczymy, bo podejrzewam, że nie bez przyczyny jak na razie widzimy tylko wyreżyserowane filmiki.
 15. Reguły galerii: 1) Obrazki trzymamy w spoilerach (żeby nie uciekły) 2) Nie wstawiamy obrazków gore i NSFW, bo Celestia sobie tego nie życzy, a jej słowo jest dla nas rozkazem 3) Możemy wrzucić maksymalnie 5 obrazków do posta, więcej nie pomieści się na jednej ścianie 4) Autora obrazków umieszczamy NAD spoilerem, księżniczka nie ma ochoty szukać tej informacji po całym poście 5) Jeśli umieszczamy parę prac jednego autora, to wypadałoby dołączyć link do jego strony, bo może ktoś chciałby zobaczyć inne jego prace Poprzednia galeria skasowana, zatem tworzę nową, zapraszam
 16. Dlatego i ja aż tak się nie jaram tą grą, bo info że "robili Wiedźminy, to musi być spoko grą" mnie nie przekonuje. niech pokażą grę właściwą, a nie tylko wyreżyserowane filmiki, które zwykle są mocno odpicowane, aby sprzedały grę...
 17. "człowiek nie przewidzi ogólnie co będzie za rok! " Dokładnie, nawet nie wiem czy dożyję tej premiery, bo ludzie umierają w różnym wieku, a do tego gra może wyglądać zupełnie inaczej niż obecnie już nie raz tak było, że ludzie nakupowali gier, a potem zonk, bo gra wyszła dużo gorsza niż na zapowiedziach.
 18. Ja tam przed premierą i to tak odległą, to zazwyczaj gier nie kupuję.