BiP

Opiekun CMC
 • Content count

  8859
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BiP

 1. Tutaj można zamieszczać arty, filmiki i gify związane ze Znaczkową Ligą. Jednak każdy obrazek musi być ukryty w osobny spoiler, chyba że obrazki są ze sobą powiązane. Nad każdym spoilerem proszę pisać imię kucyka jaki jest na danym obrazku, jeśli są minimum dwa kucyki, wówczas proszę pisać "Grupowe". Dozwolone jest też umieszczanie tu Cospla'u. Sweetie Belle
 2. Cóż, nie wiem jak będę stał z czasem podczas świąt, a zatem już dzisiaj życzę wam wesołych świąt :squee:

  Spoiler

  pokYZbb.jpg

   

  1. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   Ja mam tydzień różnicy, ale i tobie wszystkiego dobrego, smacznego jajka, i co najważniejsze, głośnego alleluja.

  2. BiP

   BiP

   Spoiler

   gh.png

    

 3. Ja się tym głównie zajmowałem, bo to mnie najbardziej ciekawiło i potem potrafiłem tak kilka minut je oglądać, jak to się pozmieniało.
 4. Apple Bloom Sweetie Belle
 5. Mnie boli to, że wszyscy po za Yoną, zapomnieli o wszystkich dotychczasowych lekcjach jakie mieli i zachowali się jak zupełnie obce sobie osoby jak w pierwszym odcinku gdy się poznali. Mianowicie, ile razy już współpracowali razem? W pierwszym odcinku, gdy razem uciekli, w odcinku gdy ratowali swoje nauczycielki nad tą rzeką, albo w ratowaniu szkoły przed Cozy i zawsze wyciągali wnioski, że dobrze jest współpracować, a teraz? Yona sugeruje im działanie razem, a na to reszta "meh"....??? I dopiero pod koniec wpadli na pomysł działania razem, aby coś osiągnąć.
 6. Reguły galerii: 1) Obrazki trzymamy w spoilerach (żeby nie uciekły) 2) Nie wstawiamy obrazków gore i NSFW, bo Celestia sobie tego nie życzy, a jej słowo jest dla nas rozkazem 3) Możemy wrzucić maksymalnie 5 obrazków do posta, więcej nie pomieści się na jednej ścianie 4) Autora obrazków umieszczamy NAD spoilerem, księżniczka nie ma ochoty szukać tej informacji po całym poście 5) Jeśli umieszczamy parę prac jednego autora, to wypadałoby dołączyć link do jego strony, bo może ktoś chciałby zobaczyć inne jego prace Poprzednia galeria skasowana, zatem tworzę nową, zapraszam
 7. No powiem, że odcinek miał kilka ciekawych momentów, aczkolwiek raczej nie zapadnie w pamięci na dłużej. Takie 5 na 10, raczej średniak, bo były już gorsze, aczkolwiek i zdecydowanie lepsze.
 8. Siemka Ares, widzę że wróciłeś na forum :bronies:

 9. Zasady jak w każdej galerii, czyli arty i gify w spoilerach.