Jump to content

1stChoice

Brony
 • Posts

  1110
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

1stChoice last won the day on February 23

1stChoice had the most liked content!

About 1stChoice

 • Birthday 10/15/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Neko
 • Zainteresowania

 • Ulubiona postać
  Starlight Glimmer, Flitter, Marble Pie, Octavia

Recent Profile Visitors

110747 profile views

1stChoice's Achievements

Stary koń

Stary koń (7/17)

1.3k

Reputation

Single Status Update

See all updates by 1stChoice

 1. A więc obejrzałem kuce do końca. I czuje się z tym okropnie.

   

  Niecałe 8 ostatnich lat w moim życiu było bardzo zależne od tego serialu. On mnie zawsze wyciągał mnie z deprechy jak wracałem ze szkoły, dzięki niemu znalazłem pierwszych przyjaciół na dłużej, znalazłem pierwszą miłość swojego życia. Przeżyłem wiele przygód, podróżowałem w wiele miejsc na ponymeety i odwiedzając znajomych. Jako piwniczak w końcu mogłem poznać trochę więcej świata niż własna piwnica. Działalność w fandomie pozwoliła mi rozwijać moje umiejętności i czułem się dobrze będąc redaktorem na blogu i wypowiadając się na tym forum, kiedy jeszcze żył pełnią życia. Czasami było dobrze, czasami było źle- tak czy inaczej nie mogę narzekać, że moje życie było nudne- a było zanim poznałem ten serial. Smutno mi, że to przeminęło. Przyjaciele się rozeszli, serial się skończył, na meety nie jeżdżę raz z braku czasu, raz z braku pieniędzy, czuje ogromną pustkę i smutek.

  Ktoś powiedział kiedyś, że nie należy być smutnym jeśli coś się skończyło, tylko cieszyć, że w ogóle miało miejsce. Próbuje tak się czuć, jednak to jest silniejsze ode mnie.

   

  Żegnam się z moimi ulubionymi postaciami i ukochanym serialem. Czuje się jakbym powrócił do szarej rzeczywistości. 

  Jeśli ktoś to przeczytał, z osób które tu zostały- dziękuje bardzo za poświęcenie swojego czasu.

  spacer.png

  1. Show previous comments  9 more
  2. Sowenia

   Sowenia

        Ależ to jeszcze nie koniec. Skończył się serial, fakt. Fandom przycichł, też fakt. Ale nadal są tutaj ludzie, którzy się angażują. Forum może i nie jest aż tak żywe jak kilka lat temu, ale żywe jest. Tworzymy nowe dyskusje, zabawy, niedawno dołączyło kilku nowych opiekunów :3 
        No i są komiksy. Fabuła komiksów często jest lepsza niż zwyczajnych odcinków, a to ze względu na fakt, że autorzy nie są aż tak mocno ściskani przez wymagania Hasbro. Jeśli nie komiksy to przecież wszyscy czekamy na nową generację. Jestem pewna, że generacja piąta będzie równie świetna! 

  3. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   Bla bla bla serial się skończył i mam depresje i ogólnie życie nie ma sensu... :rainpriest: Rozumiem, co czujesz, ale jest dużo jeszcze do podziałania na forum czy nawet jeśli chodzi o fanfiki lub jakichś gier rpg w świecie kucyków gdzie nadal możesz się dobrze bawić i koniec serialu nie oznacza automatycznie końca kucyków, bo... właśnie masz coś, co jest najlepszą bronią na ten czas, czyli wyobraźnie i z niej trzeba korzystać, by świat kucyków nie umarł. Poza tym ja jestem już po trzecim zaliczeniu serialu i na pewno do niego wrócę... kiedy? Nie wiem, ale jest nieźle i choć historię się zna, to jednak poszczególnych odcinków nie i mogą nadal bawić. :NjdaT: A najprzyjemniej ogląda się ulubione postacie i słucha ulubionych piosenek. :rd9:

    

  4. Lemi

   Lemi

   Mi aż szkoda kończyć dlatego nie oglądam do końca, zatrzymałem się chyba na 12 odcinku tego ostatniego sezonu, teoretycznie dla mnie serial nadal trwa xD

×
×
 • Create New...