Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Dayan

Brony
 • Content Count

  2,611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Dayan last won the day on July 1 2015

Dayan had the most liked content!

Community Reputation

606 Equestriańska Legenda

About Dayan

 • Rank
  Strażnik Gwardii Lunarnej
 • Birthday 03/20/1990

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

48,507 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego :) 

   

 2. Zniknę z forum na jakiś czas...

   

  jadę odwiedzić kuzynkę.

  1. Szonszczyk
  2. Major

   Major

   Na San Escobar 

  3. Michalski9

   Michalski9

   Długo Cię nie będzie?

 3. Lubisz czytać rzeczy, których nie lubisz? Niby ci łzawią oczy, a jednak to dalej czytasz? Pomyśl sobie, w tym samym czasie kiedy piszesz swoje wypowiedzi na temat książki, która ci się nie podoba, mogłabyś zrobić cokolwiek innego, na przykład napisać własny fanifk. Tyle co tu piszesz, mogłabyś poświęcić na własny tekst. Uwierz mi, że nie warto takich rzeczy przekładać na później, bo później, za X lat, możesz nie mieć czasu, a wtedy zdasz sobie sprawę ze swojego głupstwa. Napisz własny tekst, a zobaczysz, że jak się wkręcisz, będzie ci szło coraz łatwiej dziewczyno. Piszę ci po dobroci, bo wierzę, że możesz jeszcze zmienić zdanie i dokonać innego wyboru. A jeśli nie, to najwidoczniej jeszcze nie dorosłaś do swojego wieku i dalej zachowujesz się jak, za przeproszeniem, małe dziecko, które zobaczyło coś brzydkiego w telewizji i z płaczem do katechetki... Zmądrzej błagam, bo robisz wstyd sobie, swoim rodzicom i nam tu wszystkim dookoła, bo nie da się tego czytać co tu piszesz i odbiera nam wiarę w ludzi. Już nie tak jak rynek pracy, chodzenie na rozmowy kwalifikacyjne i świecenie oczami z zerowym doświadczeniem zawodowym. Studia, przyznam, były ciężkie, ale teraz to jest jakaś dżungla! Do tego miasto ostatnimi czasy strasznie zubożało, wszędzie porozwalane śmieci, w śmietnikach można nawet meble znaleźć, pod moim oknem też znajduję śmieci, albo niedopałki papierosów wyrzucane przez sąsiadów, pod tramwajami wpadają pijacy, po ulicach ludzie żebrzą, w komunikacji miejskiej kręcą się typy, którzy nawet przy ludziach się chwalą, że byli w więzieniu, albo innym areszcie, rozdają bilety mówiąc o niszczeniu systemu, po innych dzielnicach strach chodzić, myślisz, że żyję w krainie tęczy, gdzie wszystkie kucyki są na moje zawołanie?
 4. Ja mam trochę inny problem z fanfikami. Pomysłów na nie mam za dużo, ale efekty są mierne. Udało mi się napisać zaledwie trzy fanfiki i jeden rozdział wielorozdziałowca. Cierpię na straszną blokadę twórczą i nie mogę przez to dobrze spać. Mam tego dosyć, a czuje się przez to coraz gorzej... Pół roku to trochę długo. Wydaje mi się, że to raczej nie to, bo ja chcę pisać, ale jednocześnie boję się krytyki z waszej strony, mam straszne koszmary i coraz krócej śpię. Przez długi czas myślałem, że to jakaś choroba, ale neurolog mi powiedział, że to raczej na tle emocjonalnym, a nie neurologicznym.
 5. Dayan

  Czy ta metoda została chociaż sprawdzona na szczurach? Jak co roku, od takie komercyjne święto z różowymi serduszkami i pluszowymi misiami, a dzień później poziom cukru wraca do normy. Ja uważam na swój poziom cukru, bo spada mi koncentracja, a jestem ostatnio dość przepracowany. Właśnie się rozglądam za jakąś rosiczką, ewentualnie mogę przynieś jakiś drewniany kołek, czosnek i wodę święconą.
 6. Spoiler
  Sleeping Dayandey

   

   

  Myślicie, że śni o liczbach pierwszych? xD

  1. Michalski9

   Michalski9

   No raczej, choć może to tylko wstęp do całkowania xD

 7. Dayan

  Ostatnio wektoruje mniej, niż kiedyś Pomerania - maskotka Stowarzyszenia Tribrony by Ruhisu edit: Nowy wektor z moim OCkiem. Narysowałem go z głowy i zwektorowałem, niczym się nie wzorując, ani nie kalkując
 8. Dayan

  Dzięki wielkie A oto poprawiony projekt designu sarenki.
 9. Jestem za! Już od jakiegoś dłuższego czasu zastanawiałem się nad jakimś wspólnym wypadem do kina, taką dużą broniaczową grupą. Mamy wystarczająco dużooo czasu... Kiedyś próbowałem kilka razy wskrzesić częstochowskie ponymeety, ale się nie udawało. Pojawiały się maksymalnie 2 osoby, nie wliczając mnie. Chyba w tym roku po prostu pojadę do jakiegoś miasta, gdzie grupa będzie pewniejsza. Kraków, może Gdańsk? Warszawa? Nie chce mi się iść na film samemu, ani zwoływać częstochowskich broniaczy. Od tamtego czasu wiele się zmieniło i chyba większość z tego wyrosła. Zostałem sam jak palce, szkoda... Ja to bym już zaczynał odkładać...
 10. Dayan

  Dzięki, to miłe Wektory robię w Inkscape, w wersji 0.91. To darmowy program do tworzenia grafiki wektorowej. Nie obyło się bez pomocy @Kyss.S którego lekcje bardzo mi pomogły w rozwoju mojego warsztatu graficznego i bardzo mu za to dziękuje.
 11. Od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w tworzeniu wektorów. Oto kilka moich prac: Klaczki ze Znaczkowej Ligii. Mane6: Wektor przedstawiający koncept nowej postaci/rasy w MLP, na podstawie zeskanowanego szkicu. No i ten najnowszy z Pinkie Pie No i jeszcze moje konto na Deviantarcie: http://deyrasd.deviantart.com/ Zobaczymy jak długo w tym wytrwam.
 12. To co piszesz jest zniechęcające, powiedziałbym nawet eufemistycznie przygnębiające. A powiedź mi proszę ilu nowych autorów fanfiction, choćby w naszym rodzimym fandomie, poznałeś w zeszłym roku? Może mi coś umknęło, bo już chyba trzeci, czy czwarty rok widzę te same fanfiki tych samych autorów. Może sobie ktoś pomyśleć, "Dayan! Przecież mogłeś coś napisać, miałeś tyle czasu, a teraz co? Obudziłeś się w ręku w nocniku i masz teraz do nas pretensję? A może znowu zaczniesz dramę, że mają Cię za randoma? Dorośniesz w końcu, czy dalej będziesz się nad sobą użalał?" Tak naprawdę to nie Chciałem wam tylko pogratulować, że daliście radę siedzieć w tym tyle czasu i tyle zrobić. Propsy. Dużo też myślałem o życiu i o tym co będzie po niej. Zwłaszcza po temacie założonym przez Cygnusa. Dobranoc.
 13. Spoiler
  Vector Tola

   

   

  Co myślicie o takiej sarence? Tola - przedstawicielka rasy saren zamieszkujące północne lasy Equestrii. To tylko koncept.

  1. Show previous comments  5 more
  2. Paladyn Zanderson

   Paladyn Zanderson

   ojej nk każdy może się pomylić w końcu jestem historykiem a nie biologiem

  3. Paladyn Zanderson

   Paladyn Zanderson

   no to ok czy będą też sarniaki (określenie łowcze samca, ewentualnie mówcie rogacz lub kozioł)

×
×
 • Create New...