Cahan

Moderator
 • Content count

  3700
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3366 Pióro Starswirla Brodatego

About Cahan

 • Rank
  Tryfid
 • Birthday 12/24/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Botanika, ichtiologia, felinologia, jeździectwo, fantasy, gry komputerowe.
  W zasadzie... Interesuję się wszystkim. Lubię uczyć się nowych rzeczy.
 • Ulubiona postać
  Serialowe:
  1. Chrysalis Queen of Changellings
  2. Celestia
  3. Rarity, Starlight Glimmer
  4. Sombra, Luna (Nightmare Moon), Sunset, Zecora

  Nie lubię:
  1. Fluttershy
  2. Tirek
  3. Maud Pie
  4. Apple Bloom

Recent Profile Visitors

50318 profile views
 1. Niech nie edytuje posta.
 2. Dziękuję wszystkim za nadesłane prace. Nie sprawdzę ich przed 10 maja, ponieważ studia. Już teraz widzę 2 prace, które podlegają dyskwalifikacji - jedna za przekroczenie limitu słów, a druga za wysłanie jej po terminie. Obie zostaną sprawdzone, jednak niezależnie od uzyskanego wyniku nie trafią na podium.
 3. Wesołej kiełbasy i dużo ciasta, pierniczki!

  1. Show previous comments  11 more
  2. Cahan

   Cahan

   Po prostu strasznie mi się spodobał jakiś artykuł o metodach uśmiercania zwierząt karmowych. To było... pouczające i ciekawe doświadczenie.

  3. PervKapitan
  4. Cahan

   Cahan

   Nie, to było parę lat temu, kiedy byłam na pierwszym roku i czytałam o uśmiercaniu zwierząt laboratoryjnych na biologię. I jakoś tak zawędrowałam, że trafiłam na poradnik dla hodowców węży.

   Dyslokacja kręgów szyjnych i jak chwycić gryzonia <3

   Takich rzeczy się nie zapomina... Często tak mam, że coś czytam na studia, a ponieważ ludzie są generalnie nudni, to kończę na różnych dziwnych rzeczach.

 4. Jeszcze dwa dni wam zostały, nie chcecie byśmy na próżno czekały? Kto nic nie napisał, ten niech się pospieszy, bo nic innego tak nas nie ucieszy.
 5. Ustawiłeś dobrze. Jakbyś nie ustawił, to Twoja praca zostałaby oceniona poza konkursem. Kiedy nie macie pewności, to walcie do mnie na PW.
 6. To znowu ja (bo któż by inny). No i ten... Znowu stworzyłam na zajęciach coś, co jest czymś więcej niż szybkim szkicem bez wypełnienia. Twalot
 7. 1. Wyczyść ciasteczka i historię przeglądania. 2. Jeśli to nie pomoże, to pisz do Deca.
 8. Opóźnienia w pisaniu i remasetrowaniu są spowodowane przez SUM. Np. dzisiaj dowiedzieliśmy się, że we wtorek mamy egzamin. Także cudownie, bo w tym roku praktycznie nie mam normalnej sesji w czerwcu, bo wszystko spadło na kwiecień i maj.

   

  Setki stron każdego tygodnia. Zajęcia tak od 8 do 16. Albo i od 8 do 18...

   

  Także, moi drodzy czytelnicy czegokolwiek, co tworzę - nie martwcie się, to nie wypalenie ani nic z tych rzeczy, ja po prostu ledwo nie-żyję.

 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 10. Zostało 11 dni, więc piszcie!
 11. Wiadomość automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do kosza
 12. Wspaniale, że piszesz na konkurs, ale prace konkursowe mają być w temacie konkursowym. Poza tym, kiedy już napiszesz fika, a on zostanie oceniony, to umieść go w dziale opowiadań. Póki co ten temat leci do kosza, ponieważ niczego nie wnosi.
 13. Prosimy o nie pisanie posta pod postem, chyba że upłynęły ponad 24 h bądź jest to aktualizacja fanfika czy galerii graficznej użytkownika. No i witamy na forum
 14. 18 listopada 2017 roku to nie jest parę miesięcy. Ty chyba nawet byłeś wtedy opiekunem działu, więc się zdziwiłam, że nie wiesz.
 15. Accu mu raczej nie odpowie, bo ma bana na forum