Zaledi

Brony
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Bardzo dobra

About Zaledi

 • Rank
  ERROR 404 - title not found
 • Birthday 12/06/1998

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Pabianice
 • Zainteresowania
  - poniez,
  - muzyka,
  - gaming

  NAMIARY:
  Steam: Zaledi
  PSN ID: Zaledi
  Discord: Zaledi#7542
  NS FC: SW-2147-1741-3620
 • Ulubiona postać
  - Rainbow Dash,
  - Vinyl Scratch/DJ Pon-3,
  - Pinkie Pie,
  - Octavia,
  - Lyra,
  - Applejack,
  - Trixie

Recent Profile Visitors

7,500 profile views
 1. W zasadzie pod ten nurt dziwacznych filmików można zaliczyć prawie wszystkie materiały Bena Wheele: https://www.youtube.com/user/WhenBeel/videos Na kanale znajdziecie animacje równie ciekawe jak i niepokojące swoją surrealistyczną oprawą. Polecam się zapoznać. Jeszcze znam innego twórcę. Zwie się Cyber 8. Jednak osobiście odradzam oglądania jego filmików, jeżeli jesteście wrażliwi na różnego rodzaju ohydztwa. Niektóre z nich zachodzą nieco za daleko (co było jedną z przyczyn zbanowania jego pierwszego kanału).
 2. Zaledi

  Chętnie przyjmę wasze zaproszenia
 3. I tutaj dopuszczę się do autoplagiatu jednego z posów pod tematem o niemalże identycznej tematyce: W tym momencie jestem przesycony kucami, na fandom bardziej patrzę z boku niż w nim aktywnie uczestniczę. W serii pojawiło się już tyle rzeczy, że zakończenie jej da mi dodatkowe uczucie ulgi. Tu już nie chodzi o samą jakość kolejnych sezonów, a o ilość. W tym momencie serial stanowi całkiem kompletną całość, wystarczy tylko wszytko zamknąć w satysfakcjonujący sposób. W sumie ja też jestem wielbicielem feelsów (tych nieprzesadzonych oczywiście). Jeżeli scenarzystom uda się nie przekroczyć cieńkiej granicy dobrego smaku, to wspomnienia po zakończeniu mogą pozostać w nas na dłuższy czas. Pewnie, spodziewam się nieco innego doświadczenia niż tego, którym mnie uraczyło zakończenie FMA:B. Przecież wciąż gadamy o serialu animowanym robionym głównie dla dzieci.
 4. Zaledi

  Niezłą mam grzywę, co nie?
 5. Zaledi

  Jeszcze tylko tło ... (auć!)
 6. Zaledi

  @PervKapitan Wielkie dzięki.
 7. Zaledi

  Nowy system wgrany, a wraz nim nowy pulpit. @PervKapitan Mogłabyś dać linka do tapety z Black Hatem? Wygląda kozacko. :>
 8. Zaledi

  Zapodaj mi beat'a.
 9. Zaledi

  Znalazłem to ciekawe dziwactwo oglądając YT w nocy. Jest to animacja gościa o nicku Ben Wheele. Jego twórczość można zaliczyć jako dosyć specyficzną, więc niektórych może ona nieco przerazić, jak i zafascynować. Polecam też obejrzeć jego inne materiały.
 10. @Vezz Tyle tu tego fajnego, że nie wiem co wybrać. Najbardziej podobają mi się koszule z Vinylką (i Octavią). Szkoda, że wcześniej nie poznałem tego sklepu. Dzięki!
 11. Wowow... ładne nogi... znaczy się... bluza. Ta sexy Twilight (nie, żebym gustował w clop artach) tak dobrze wpasowuje się w nogi wraz z podkolanówkami, że można spokojnie wybaczyć tą niefortunną nazwę tematu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, jeszcze nie mam żadnej kucowej bluzki, a chętne bym jakąś sobie ogarnął.
 12. Zaledi

  "Mogem.... obejrzeć... ten... mecz?"
 13. Hmm... Fajne te ikony działów forum. :fluttershy4:

  1. Show previous comments  4 more
  2. Uszatka

   Uszatka

   @Michalski9 No nie mów, że nie zauważyłeś :spike: 

  3. Michalski9

   Michalski9

   No teraz już tak xD. Wybacz @Uszatka, niezbyt często bywam na głównej, a jak już to skupiam się konkretnie na znalezieniu czegoś, więc mało mam okazji zauważyć takie rzeczy :). Przepraszam :/

    

  4. Uszatka

   Uszatka

   @Michalski9 Nie no, nie ma problemu. Po prostu zaskoczona jestem, że ktoś główną tak rzadko odwiedza xD

 14. Zaledi

  Siema. Miłego pobytu na forum!
 15. Zaledi

  Z Team Fortress 2 czy Counter-Strike 1.6 nie miałbym żadnych problemów, z innymi darmówkami tak samo. I tak patrząc po relacjach różnych osób z mojego otoczenia TF2 się wszystkim przejadł. Jakby co, jestem bierny na propozycje.