PervKapitan

Moderator
 • Content Count

  2,541
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,569 Pióro Starswirla Brodatego

About PervKapitan

Kontakt

 • Instagram
  pervkapitan
 • Discord ID
  PervKapitan#8055

Informacje profilowe

 • Gender
  Neko
 • Miasto
  Opole
 • Zainteresowania
  Gry, filmy (westerny, horrory, animowane), seriale animowane, zwierzęta, zjawiska paranormalne, tworzenie własnego świata i OCków, jedzenie i picie
 • Ulubiona postać
  Chrysalis, Pinkie Pie, Starlight Glimmer, Applejack

Recent Profile Visitors

23,109 profile views
 1. PervKapitan

 2. PervKapitan

  Mordhau?
 3. PervKapitan

  Rainbow Dash była też pierwszym moim ulubionym kucem, chociaż to bardzo szybko się zmieniło. Jednak z tego powodu także mam pluszową Dashie, chociaż na biurko to ona jest za duża... xD Co do obrazków to staraj się je wstawiać do spoilerów [spoiler]OBRAZEK[/spoiler] W taki sposób, albo korzystając z górnego menu edycji postu. Edytowałam Twój post i poprawiłam, jako że jesteś nowy to warto powiedzieć na początek ^^
 4. PervKapitan

  Yay. W końcu! 10
 5. PervKapitan

  Witaj, towarzyszu. Interesując się psychologią to będziesz miał tutaj niezłą ucztę. Chociaż może się wydawać, że czasami forum świeci pustkami, ale jeśli wciągniesz się to zobaczysz, że jeszcze wiele osób stara się podtrzymać je. Programujesz w jakichś jeszcze językach? W jakie gry lubisz grać? Czy to gatunki czy konkretne tytuły albo serie. Jaki jest Twój ulubiony kuc? Celestia czy Luna?
 6. PervKapitan

  Istnieją plotki jako, że Death Stranding miałoby wyjść na PC. W sumie nigdzie nie zaznaczają, że jest to ekskluziw, a w dodatku tytuł zniknął z oficjalnych list gier ekskluzywnych PS4. Warto dodać, że wcześniej tam był, a teraz go nie ma. Trochę nie wiem co o tym myśleć, bo nie ma preorderów na PC, a jakby miało być na PC to chyba bym wolała tutaj... Chociaż zależy też od wymagań gry, bo mój komputerek już nie należy do najlepszych.
 7. PervKapitan

  No to tak. U mnie Pokemon GO oraz ESO dalej się nie zmieniło. Chociaż w Poksy gram już znacznie mniej intensywnie, a najbardziej mnie zabolało, że miałam ogromną ochotę wrócić do intensywniejszego grania, ale po tym jak event, na którego tak długo czekałam był w czasie, kiedy miałam pracę to się odechciało. Nie żebym miała żal do kogoś, chociaż niezbyt fajnie jak informują o evencie jakiś tydzień przed ledwo. No, ale cóż. ESO wciąż darzę ogromnym uczuciem i wciąż polecam każdemu, kto szuka dobrego MMORPG'a. Mam minigildię (psst, można być w pięciu na raz, więc taki jeden zajęty slocik to nic złego... :3) więc gdyby ktoś chciał to zawsze mogę zaprosić i dzielić się itemkami. Też znów gram w HotSa. To najprzyjemniejsza MOBA, ze względu na to, że mecze są krótkie, omija się najbardziej nudną część wszystkich MOB, czyli farmienie, a w dodatku mapy mają swoje cele, co moim zdaniem jest bardzo fajne i zabija monotonię zwykłych MOB. Mechanika jest o wiele prostsza, ale nie uznawałabym to za wadę. No i postacie z uniwersów Blizzarda, więc ciężko powiedzieć, żeby były nudne. Też dodają postacie z Nexusa, czyli jakby z HotSowego uniwersum, ale niestety obecna sytuacja w Blizzardzie utrudnia rozwinięcie tych wątków. No, i śmieszki z relacji między postaciowych zawsze na propsie. W między czasie także znajduję czas by po raz kolejny zagrać w Metal Gear Solid 4, chociaż zbierałam się do tego długo, a konsola już powoli buntuje się przeciwko mnie to wcale nie żałuję, że zdecydowałam się na ten krok. Wcześniej jeszcze dwójkę przeszłam, a po czwórce może znów zabiorę się za 3 albo PW.
 8. PervKapitan

  Jeszcze tylko 80 gier Dehaką i będzie Zergusiowy profilek :3
 9. PervKapitan

  Nikt nie spodziewał się...
 10. PervKapitan

  @Danio Doża Venucci Jakaś podpowiedź? Albo czy powyższy tytuł się zgadza?