Jump to content

DerpDash

Brony
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DerpDash

 1. Nie będzie nas. Bawcie się dobrze.
 2. Oby jutro nie lało, oby jutro nie lało...

  1. Fikus

   Fikus

   Oby jutro i w niedziele nie lało...

  2. PumpkinWave

   PumpkinWave

   Zgadzam się, zwłaszcza, żeby jutro.

 3. http://agatrix.deviantart.com/gallery/-Btw. Bardzo panią polecam.
 4. Niech będzie shopping list! Kto takie imiona wymyśla?! Dj Pon3 szuka miłości... Kto nada się najlepiej na jej drugą połówkę? Lista kucyków z drugą połówką:
 5. Coś nie umiecie się decydować... Tym razem mamy Lapil lazuli, inaczej lazuryt! Lista osób ze swoimi kamieniami:
 6. U mnie w Krakowie leje, jak będzie padać to idziemy do parku?
 7. Nie, Blueblood to mój kuzyn (niestety) Nie miała. Jestem kimś w rodzaju siostrzenicy. Jesteśmy spokrewnione, ale to dość skomplikowane i nie umiem dokładnie wytłumaczyć.
 8. Chcecie Ponet, będzie Ponet! Polly szuka drugiej połówki! Kogo jej dacie? Lista kucyków z drugą połówką:
 9. Niech więc będzie Magneta! Kto chętny na Biksbita? Przezroczysta odmiana berylu. Nazwa pochodzi od nazwiska Maynarda Bixby, znanego mineraloga. Lista osób ze swoimi kamieniami:
 10. Tak, kocham wszystkich moich poddanych, a zwłaszcza tych najlojalniejszych! I nie, nie posiadam rodzeństwa. Witaj 1. Po pierwsze i najważniejsze sprawić by kucyki zupełnie zapomniały o klątwie i Sombrze, oraz by odbudować je po tym tysiącu lat. Po drugie: sprawić by Igrzyska odbyły się pomyślnie. 2. Nie mam zwierzaka (chyba że królewskie stado owiec kryształowych się liczy), ale chciałabym mieć jakiegoś gryzonia np. szczurka, burunduka, albo latającą wiewiórkę. 3. Nie lubię gburów którzy cały dzień siedzą z nosem na kwintę i nie wychodzą do innych. Pozdrawiam Księżniczka Cadance. To trochę skomplikowane Polecam rumianek od czasu kiedy Derp usłyszała polski dubbing nie rozstaje się z kubkiem
 11. Całkiem sympatyczna klaczka, proszę na listę.
 12. Widzę że nie możecie się zdecydować. Topaz będzie musiał zaczekać. A właśnie... Komu dacie tego morganita, który w końcu nie ma właściciela?
 13. Niech więc będzie Braeburn! Siostra Readheart poszukuje drugiej połówki! Kogo jej przydzielicie? Lista kucyków z drógą połówką:
 14. Tak, mam rodziców. Moja matka nazywa się Stella a ojciec Silver Hoof. Niestety nie mam ich zdjęć.
 15. Niech więc będzie Soarin'! Panna Peachbottom szuka partnera? Znajdziecie jej kogoś? Lista kucyków z drugą połówką:
 16. Tak więc Skysplit! Dla kogo ten Topaz? Nazwa pochodzi od gr. τοπάζιος (topázios) = poszukiwać; także z sanskr. topas = ogień i nawiązuje do pomarańczowo-złotej barwy i blasku szlachetnych odmian tego minerału.
×
×
 • Create New...