Jump to content

The Silver Cheese

Brony
 • Posts

  878
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Event Comments posted by The Silver Cheese

  38 minut temu, Jakubas18 napisał:

  Hm...a nie ma harmonogramu tego ponymeetu? Bo nie wiem nawet co tam będzie??

   

  Zakładka "Dla nowych" wyjaśnia wszystko. Nie jest to zorganizowany, a regionalny, zwykłe spotkanko, aby poznać nowe osoby, pograć w jakieś planszówki, pogadać o wszystkim i o niczym. . 

  • Upvote 1

  Pyrkon 2018

        6

  Jak Maginarium będzie to fanty z MLP też z całą pewnością będą. W zeszłym roku stoisko się pojawiło, więc całkiem możliwe, że tego roku też się coś z kucykami znajdzie. 

  Snowfall Ponymeet

        12
  2 minuty temu, Forest Wind napisał:

  Jak tam ostanie spotkania? Dużo było ludzi?

   

  Jak na weekend kiedy był Twilightmeet w Gdańsku oraz Warszawski Ponymeet Mikołajkowy to przyszło aż 13 osób do Katowic:) 

 1. 16 minut temu, Lucjan napisał:

  Mam pytanie. Bo ja z Bytomia itd. Czy mógłbyś mi wszystkie info gdzie dokładnie się spotykamy itp na pv? Bardzo mi zleży :) 

   

  Wprowadziłem małe korekty w wydarzeniu. Radzę je poczytać.

  • Confused 1
 2. Chciałbym poinformować, że 3 pokoje w Quest Cage zostały zarezerwowane na 14:45, 15:00 oraz 15:15 (Sherlock's Room, Strych Szalonego Alchemika oraz Łódź Podwodna). Warto poczytać opisy pokoi :). Plus należy się stawić 10 min przed wejściem do pokoju. Każdy z nich będzie kosztował 20 zł jeśli będzie w każdej grupie po 5 osób. Według prognozy ma być fajna pogoda, więc weźcie też jakieś koce, aby nie leżeć na samej trawie w Rozarium. Widzimy się w czwartek już od 11:00 na Placu Letnim.

   

  • Upvote 1

  UWAGA !!

   

  Chciałem się dzisiaj skontaktować z lokalem, do którego się wybieramy w tę sobotę. Okazuje się, że lokal został zlikwidowany na stałe :-( . Z tego względu pozostaje nam zmienić plany i wybrać inne miejsce. Już się tym zająłem. Znalazłem lokal, a właściwie to centrum rozrywki, które się zwie "Gravitacja". Więcej informacji znajdziecie wyżej w wydarzeniu, już po edycji :giggle:

 3. Nie ma to jak błędne koło :fluttershy4:. Chętnie bym przyjechał na takiego szybkiego meet'a, ale w tym czasie ja w Rybniku robię, więc lipa xD:twiflank:

  Btw. czemu na grupie "Śląscy Bronies" was nie ma? Serio, widzę 2 broniaczy, którzy też chcą takie spotkania robić, a tylko ja i @Zappter działamy wyłącznie w kwestii organizacyjnej. No i w sumie warto też meety na Śląsku urozmaicać, a nie tylko Katowice, Katowice stąd uważam waszą inicjatywę za bardzo dobry krok.   

   

  Jakbyście chcieli pogadać o organizacji kolejnych takich spotkań w przyszłości to piszcie do mnie. 

  • Upvote 1

  @Kowlad minimalnego nie ma - w sumie zapomniałem wstawić wydarzenie na facebooku. Przede wszystkim zachęcamy do wspólnej integracji i poznawania nowych ludzi. Na meeta uczęszczają także osoby z gimnazjów, więc na pewno znajdziesz osoby bliskie twojemu wieku. Przede wszystkim spróbuj się z kimś zapoznać, bo czasem mi szkoda nowych ludzi siedzących na krześle i tylko słuchają, a rozdwoić się nie mogę, aby z każdym pogadać :twiblush2:.  

   

  Nie wiem czy też na meecie będę - studia, sesja i te sprawy. Napisz post na grupie, w wydarzeniu (w opisie powyżej) na facebook'u "Śląścy Bronies", aby jako tako wejść w nasze klimaty. A nuż ktoś ci pomoże czy zachęci :huhwha: (mogą być teksty typu "to pedalskie, stracony dzień, itp" ale jest to dla żartu, nie na poważnie). Jak coś to pisz na priv, to co nieco ci doradzę lub pomogę. 

×
×
 • Create New...