pajac

Brony
 • Zawartość

  702
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1250 Legenda Forum

O pajac

 • Ranga
  Stary koń
 • Urodziny 11.05.1985

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Ostatnio na profilu byli

10519 wyświetleń profilu
 1. taka ciekawostka a propos serii scooby doo: pewnego razu w wytwórni hanny barbery wybuch pożar który strawił pokaźną część magazynu min z odcinkami scoobiego w których był także scrappy doo - w zasadzie cała seria ze scrappym. Do dziś przetrwało niewiele odcinków ze scrappym. nie było by nic w tym nadzwyczajnego ale tak się złożyło, że po pożarze jednym z niewielu uprawnionych do emisji (i posiadających oczywiście kopie) była prl'owska tvp, która w przypływie nie wiem czego postanowiła je zutylizować.
 2. przeprost rządzi ja tam najbardziej lubiłem potwory
 3. jak to? nie grałeś w GTA online?!
 4. skowyjce, skowyjce. niech się gryzą barany...
 5. ks. proboszcz szaleje:

   

  miałem w ogóle o tym nie pisać, ale z racji że wywód proboszcza podczas niedzielnego kazania poniekąd dotyczył kolorowych kucyków, to jednak coś napiszę.

   

  W okresie wakacyjnym do kościoła w mojej okolicy przybywają dzieci tzw. kolonijne. Rezydują one w (tak to się chyba nazywa) domu parafialnym.

   

  Monolog zaczęto dość ogólnie; zagrożenia duchowe z telewizji, komputera i internetu. Pośród całej zgrai przeróżnych tytułów: gier, mód internetowych, a także filmów i bajek dla dzieci, proboszcz kilka zdań rzekł (w zasadzie wywrzeszczał) na temat mlp:fim.
  Proboszcz zaczął opowiadać trochę o tych dzieciach, co robiły, jak spędzały czas.

   

  Hejt oczywiście poszedł na hello kitty, mlp:fim, dragon balle i ogólnie "jakieś chińskie bajki, demoniczne gry, filmy o diabłach na motorach" itd. Co do mlp (i tu zaczyna się najlepsze :D): twierdził że w tym roku, pośród dzieci kolonijnych trafiło się jedno opętane przez ten serial. Mówił że po tym jak przyśniła mu się matka boska i go przestrzegła, sprowadził nawet egzorcystę, który to podobno kilka godzin się męczył żeby powyganiać z dzieciaka demony. A cała sprawa poszła o to że dziecko zaczęło opowiadać że śniło mu się że jest  "krainie kucyków pony" i że sam jest kucykiem. Proboszcz mówił że uświadamiał to dziecko iż tak naprawdę widziało piekło pod maską pięknego obrazu. Opowiadał że się przeraził jak dzieciak powiedział że chciałby żyć w takiej krainie. Mówił, że zdaniem egzorcysty (jak mu rzekomo wypędzany diabeł powiedział) tego typu bajki obmyśla całe piekło. Zdaniem proboszcza bajka ta promuje: okultyzm, diaboliczne rytuały, pobłażanie dla złego ducha, rozwiązłość seksualną, wiarę w amulety, kult słońca i księżyca, pentagramy, dziki kapitalizm... (więcej nie zapamiętałem co on tam wymieniał, chyba jakieś cuda nawiązujące do meandrów katechizmu kościoła i jakie tam sprzeczności z nim były).

   

  Nadmienię tylko że już kilka lat temu były w mojej okolicy w szkołach podstawowych kościelne akcje przestrzegające rodziców i dzieci w kwestii min. mlp:fim. Też był egzorcysta, tyle że dzieciakom w szkołach opowiadał, jak to takie bajki są szkodliwe duchowo i takie tam.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [48 więcej]
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   U mnie w liceum na podstawie to były właśnie te beznadziejne krzyżówki :v za które podciągnęłam se aż ocenę z biologi 

  3. Cahan

   Cahan

   Ja byłam na rozszerzeniu. I miałam bardzo wysoki poziom biologii.

  4. Bleflar

   Bleflar

   Dobra dzieci. Macie szlaban na gównoburze!:v