Magic Sunset

Brony
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralna

O Magic Sunset

 • Ranga
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz

Ostatnio na profilu byli

634 wyświetleń profilu
 1. Ale za to w sezonie drugim Rainbow Dash podjadła sobie trochę tortu ^^
 2. No cóż, nie wiem co powiedzieć. Ogląda się jakby to był pierwszy sezon i wszyscy by się dopiero poznawali. ^^ Jedna nie chce zranić drugiej, a tamta stara się aż za bardzo.
 3. Ten odcinek był dla mnie smutny. Żal mi Twilight,(to jedna z moich ulubionych postaci), chciała dla wszystkich jak najlepiej, a wtedy wiadomo jak to wychodzi. :/
 4. Dobry odcinek, fajnie, że pojawiła się Zecora. Fluttershy przeszła niezłą ewolucję, popieram. Twilight natomiast wreszcie doceniła potrzebę snu xD
 5. Ze względu na wkład pracy? ^^ Cóż też możliwe.
 6. Hahaha możliwe
 7. Jak zobaczyłam te przewrócone buteleczki od razu pomyślałam "no nie znowu to samo", czyli pomyłki. Swoją drogą niby dwie różne substancje a mają ten sam kolor i jeszcze żadnego oznaczenia? Taa nie byłoby wtedy całego ubawu. Dołączam się do zdziwienia, że nie można wyczarować peruki, nawet na parę godzin. Ech ^^* Pomysł czyszczenia babeczek jest co najmniej dziwny. Czyżby jakiś kryzys w zapasach?
 8. Muminki :3
 9. Bo to jest Bakugan. A pani na obrazku to Mira Clay.
 10. Bardzo fajny odcinek. Na początku myślałam, że Rarity jakiś pokaz mody urządzi albo szycie. Rewelacja z tym połączeniem sił obu grup. Właśnie widzę, że nasza wersja trafiła na niemiecką stronę Tylko w wersji z napisami piosenka jest po angielsku.
 11. Wygląda jak Sissi ? Gdzieś widziałam jakąś okładkę płyty czy coś. ^^
 12. A tego to nie znam ^^
 13. Dragon Ball
 14. Denver, ostatni dinozaur
 15. @Chip Ta narzeczona to Spoiled Milk ^^ Strasznie śmieszne imię.