Michalski9

Brony
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Michalski9

 1. Michalski9

  Hahaaha, naprawdę dobry ten wynalazek stworzyłeś, skoro jest zdolny do takich rzeczy. - Roześmiał się Busma. - No ale kurcze, to było coś. Widzieliście to? Luna w Celestię jebs, a Ona w księżyc i leci dalej. No piękne! Czyż to nie piękne? - Zaczął mówić z przejęciem Busma, skacząc z emocji.
 2. Michalski9

  Tintin
 3. Michalski9

  - Tylko jeden? Co to za zabawa! - Odpowiedział Busma z dziwnym błyskiem w oku i złowieszczą miną, podnosząc powoli głowę. - Niech zwycięży Luna - Dodał, a na jego twarzy pojawił się niesymetryczny uśmiech zadowolenia, poczuł ulgę, myśląc o śmierci.
 4. Michalski9

  - Wyluzuj, nie ma co się spinać bro. - Powiedział Busma udając naćpanego. - Nie no, serio, to mój sposób na stres. Wiem, że nie ma co aż tak to olewać, ale uwierz mi, zachowuję niezbędną czujność . - Dokończył.
 5. Michalski9

  - Oho. Zapowiada się ciekawie! - Powiedział Busma i umieścił w pyszczku kolejną wielką garść popcornu, tak, że ledwo mógł go zamknąć.
 6. Michalski9

  Yay! Super! - Krzyknął Busma, uderzając o siebie kopytami, po czym usiadł obok towarzysza. Daj trochę. - Powiedział, biorąc popcorn od Holi i uśmiechając się do Niego szeroko. - Hihi.
 7. Michalski9

  Ehh... nie chce mi się grać w takie rzeczy, nie mogą sami się ruszać? - Rzekł Busma, widząc na co się zapowiada. - Może innym razem.
 8. Michalski9

  Busma skaczę to w tą to w tamtą pocałym polu bitwy rozglądając się. - Wow, niezłe. - Mówi w zachwycie i usnaniu klikając jakiegoś kucyka w nos. Zaczyna po kolei klikać kucyki w nos, a na końcu księżniczkę, śmiejąc się do siebie.
 9. Michalski9

  Niech me oczy uraczone zostaną tym widowiskiem, hihi! - Próbuje wyniośle zakrzyknąć Busma, lecz od śmiechu odpwdzić się nie może.
 10. Michalski9

  - O. Ooo! - Uderza kopytkiem o kopytko Busma - Jeszcze raz, jeszcze raz!
 11. Michalski9

  - Oh... no ok, skoro taka Wasza wola. - Zaczyna Busma. - Będzie jadka! - Dodaje w następnej chwili - Walka, Walka, walka! yaaay - śmieje się do siebie.
 12. Yeah! Fajni ludzie powracają!

  @Rainbow Guitar, witamy ponownie!

  image.thumb.png.9409c3a80b980c5fcd720fe0d6416321.png

   

 13. Michalski9

  Zamaskowanie
 14. Michalski9

  NIe, a są? Chyba zacznę uważniej śledzić to co tam jest. Widziałeś film Nietykalni?
 15. Michalski9

  Hihi... Smoki! Przyjaźń czy miłość?
 16. Michalski9

  No widzisz, dlatego jest Nas parę osób,mój drogi przyjacielu Każdy patrzy ze swojej perspektywy i wnosi nowe pomysło - Odpowiedział Busma klepiąc towarzysza po głowie, jakby był małym źrebięciem.
 17. Michalski9

  Rozmyślałem o reakcji otoczenia na moje działania
 18. Michalski9

  Tak, jak najbardziej (jaką melodię konkretnie masz na myśli? ) Czy uważasz, że masz ładną twarz?
 19. Michalski9

  Ambiwalencja
 20. Michalski9

  Zastanawiałem się na sensem bezsensu xd (Zdecydowanie dobrym Grzegorzu )
 21. Michalski9

  @Starlight Sparkle zobaczymy, w każdym razie dziękuję . Czytełem wiadomość od przyjaciela
 22. Michalski9

  OwO, jak smakowicie wygląda!
 23. Michalski9

  Miło mi Cię powitać w tych skromnych prograch. Baw się dobrze, życzę Ci też wielu nowych przyjaciół i pamiętaj, bądź miły. Wszystkim Nam się będzie lepiej żyło. Rozumiem, czyli skręcanie kostki to w pewnych kręgach tradycja? Ciekawe, ciekawe