Michalski9

Brony
 • Content count

  111
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Michalski9

 1. - Wyluzuj, nie ma co się spinać bro. - Powiedział Busma udając naćpanego. - Nie no, serio, to mój sposób na stres. Wiem, że nie ma co aż tak to olewać, ale uwierz mi, zachowuję niezbędną czujność . - Dokończył.
 2. - Oho. Zapowiada się ciekawie! - Powiedział Busma i umieścił w pyszczku kolejną wielką garść popcornu, tak, że ledwo mógł go zamknąć.
 3. Yay! Super! - Krzyknął Busma, uderzając o siebie kopytami, po czym usiadł obok towarzysza. Daj trochę. - Powiedział, biorąc popcorn od Holi i uśmiechając się do Niego szeroko. - Hihi.
 4. Ehh... nie chce mi się grać w takie rzeczy, nie mogą sami się ruszać? - Rzekł Busma, widząc na co się zapowiada. - Może innym razem.
 5. Busma skaczę to w tą to w tamtą pocałym polu bitwy rozglądając się. - Wow, niezłe. - Mówi w zachwycie i usnaniu klikając jakiegoś kucyka w nos. Zaczyna po kolei klikać kucyki w nos, a na końcu księżniczkę, śmiejąc się do siebie.
 6. Niech me oczy uraczone zostaną tym widowiskiem, hihi! - Próbuje wyniośle zakrzyknąć Busma, lecz od śmiechu odpwdzić się nie może.
 7. - O. Ooo! - Uderza kopytkiem o kopytko Busma - Jeszcze raz, jeszcze raz!
 8. - Oh... no ok, skoro taka Wasza wola. - Zaczyna Busma. - Będzie jadka! - Dodaje w następnej chwili - Walka, Walka, walka! yaaay - śmieje się do siebie.
 9. Yeah! Fajni ludzie powracają!

  @Rainbow Guitar, witamy ponownie!

  image.thumb.png.9409c3a80b980c5fcd720fe0d6416321.png

   

 10. Zamaskowanie
 11. NIe, a są? Chyba zacznę uważniej śledzić to co tam jest. Widziałeś film Nietykalni?
 12. Hihi... Smoki! Przyjaźń czy miłość?
 13. No widzisz, dlatego jest Nas parę osób,mój drogi przyjacielu Każdy patrzy ze swojej perspektywy i wnosi nowe pomysło - Odpowiedział Busma klepiąc towarzysza po głowie, jakby był małym źrebięciem.
 14. Rozmyślałem o reakcji otoczenia na moje działania
 15. Tak, jak najbardziej (jaką melodię konkretnie masz na myśli? ) Czy uważasz, że masz ładną twarz?
 16. Ambiwalencja
 17. Zastanawiałem się na sensem bezsensu xd (Zdecydowanie dobrym Grzegorzu )
 18. @Starlight Sparkle zobaczymy, w każdym razie dziękuję . Czytełem wiadomość od przyjaciela
 19. OwO, jak smakowicie wygląda!
 20. Miło mi Cię powitać w tych skromnych prograch. Baw się dobrze, życzę Ci też wielu nowych przyjaciół i pamiętaj, bądź miły. Wszystkim Nam się będzie lepiej żyło. Rozumiem, czyli skręcanie kostki to w pewnych kręgach tradycja? Ciekawe, ciekawe
 21. @Starlight Sparkle mhm, brzmi smakowicie! Dziękuję, za tę informację . Myłem głowę.
 22. @Starlight Sparklejaki? Pisałem post na bloga o fanfikach