Bleflar

Brony
 • Zawartość

  472
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

261 Wzorowa

10 obserwujących

O Bleflar

 • Ranga
  zerg/Największy hejter Thoraxa/Dzierżyciel złotej łopaty.
 • Urodziny 10 Maj

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Char
 • Zainteresowania
  Nauki ścisłe, zergi, Doctor Who,noc,Czytanie,MLP, teorie spiskowe, RPG, Polska, husaria, Undertale i koty.
 • Ulubiona postać
  Chrysalis.
  Luna.
  Discord.
  Derpy.
  .Pinkie Pie.
  .Doctor Whooves.

Ostatnio na profilu byli

1357 wyświetleń profilu
 1. Nie obchodzi mnie ubiór innych ludzi. Oraz trochę mnie denerwują ludzie którzy oceniają po ubraniu. Ja raczej lubię się ubierać dla wygody więc czasami mnie uważają za włóczęgę, sportowca lub wariata.
 2. Nie martw się. Mnie się to ciągle zdarza. To mogłem być ja. Nie sprawdzałem co jest nad nim ale myślałem że na głębokości 12 nikomu nie będzie przeszkadzać.
 3. A gdzie jest twoja twierdza?
 4. I to bezpodstawnie bo na spawnie jest ogromna szklarnia w której możesz w każdej chwili zebrać kilka stacków zboża lub czegoś innego. Tylko pamiętaj żeby zasadzić nowe na miejsce zebranych.
 5. Nawet mi się ta postać podoba. Mam teorię że Starswirl zgromadził te wszystkie legendarne kucyki za pomocą podróży w czasie. Bo czasy w których żyły się raczej nie zgadzają.
 6. Są dwie sprawy. Po pierwsze uważam że powinieneś dać w pierwszym poście listę modów. A po drugie od dawna nie było eventu :(. Ps. Kto zbudował ten zamek? Najpierw myślałem że to admina (Bo pojawił się z dnia na dzień) Ale teraz nie jestem pewien.
 7. Witaj. Mam do ciebie pytanie. Czy zdarzyło ci się kiedyś zaobserwować na niebie sektor Koprulu?
 8. Nieźle ale podczas czytania miałem wrażenie jakbyś próbowała napakować do niej kilka sprzecznych charakterów.
 9. Nic nie ma w zasadach ale taka jest prawda że dziecka wielu ludzi nie będzie traktować poważnie. Na przykład w dyskusji gdy drugiej stronie się skończą argumenty mogą po prostu "YYY A TY JESTEŚ DZIECKIEM I SIĘ NIE ZNASZ" Taki lajf.
 10. Ok, jestem. Ale trochę mi laguje. Ps. Czy dało by się wgrać jakiegoś moda na waypointy? Bo tak dawno nie grałem na Vanilli że ciągle gubię swoją bazę bez nich i muszę po koordach szukać.
 11. Hmm, ja raczej gram w II. Wiesz może czym się różnią? Ja też czasami mistrzuję ale zazwyczaj raczej jestem graczem. Wypluwam pomysły jak z karabinu maszynowego ale czasami nie mam cierpliwości na przygotowywanie przygody, i lubię się znęcać nad mistrzami :D.
 12. Dzień dobry! (uchyla kapelusza) Widzę że nowa na forum. Co do rysowania to zachęcam do publikowania. Dostaniesz sporo pochwał i hejtów (głownie hejtów ale przynajmniej konstruktywnych) Więc zachęcam do zostania na... uciekaj! To miejsce to piekło pełne shitstormów! ...Naszym forum!
 13. Fajne acz krótkie. A tak w ogóle... Nauka jest zła!Hell Yeah! Na serio odniosłem wrażenie demonizowania nauki. Zapewne fałszywe.
 14. Jak dla mnie mało prawdopodobne żeby takie owado podobne stworzenia miały tylko jedno gniazdo. To by było słabe gdyby rojem została nazwana grupka podmieńców w jakimś jednym ulu.
 15. Mam pytanie, czy to musi być krajobraz czy może być jakiś jeden obiekt? Bo z krajobrazem u mnie będzie ciężko.