Courtroom

Brony
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

66 Wyśmienita

2 obserwujących

O Courtroom

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Warszawka
 • Zainteresowania
  Poza kucykami - głównie spędzam czas grając w wszelakie gry. W co gram? The Crew, CS:GO oraz Jazz 2 na PC, Sonic Unleashed na X360 oraz Shantae and the Pirate's Curse i Pokemon Sun na 3DS.
 • Coś o sobie
  Brony od 1 lipca 2014 roku. Zacząłem tłumaczenia od samego początku 6. sezonu. Teraz robię Scootertrix na moim Youtubie.
 • Ulubiona postać
  Dashie, Twilight i Scootaloo

Ostatnio na profilu byli

1191 wyświetleń profilu
 1. Albo, znając Twilight i możliwy kontekst tej sceny (początek filmu, przed koncertem), to są tylko przesadnie skomplikowane obliczenia dotyczące optymalnego oświetlenia sceny Sii. Wystarczy tylko porównać fragmenty tego konturu zza Twily z tym: Więc nie, raczej nie będziemy mieli wglądu na planetę. Sry. (Z drugiej strony, miło, że twórcy jeszcze pamiętają o tej nerdowej stronie Twilight)
 2. Nie spodziewałem się, że ktoś może zastąpić u mnie mapę Equestrii, ale, no cóż...
 3. Niestety jednak nie będę mógł się pojawić na tym meecie. Szkoda, ale i tak życzę wam wszystkim miłej zabawy!
 4. Jedyna potwierdzona data to 8 sierpnia na DVD. Premierę w amerykańskim Netflixie wyznaczono na "lato 2017".
 5. Więc to się całkiem niedawno zdarzyło...

   

 6. Ta, ten opis o powrocie Kryśki? Potwierdzono na EQD, że to fake. I tak jak dla mnie to bardziej materiał na koniec sezonu, niż jego środek.
 7. Odcinek taki średni. Byłoby dobrze, gdyby nie Pinkie... Ona swoim zachowaniem mnie po prostu męczyła. Stać ją na więcej, niż to. Z drugiej strony, obecność Starlight we własnej osobie była bardzo zaskakująca i doprowadziło to do paru śmiesznych scen. No i zawsze plusik za Derpy. Mocno pół na pół się czuję z tym odcinkiem, więc 5/10.
 8. Yahoo mogło ujawnić szczegóły na temat odcinka... 15? https://www.equestriadaily.com/2017/04/yahoo-reveals-title-and-synopsis-for.html Tytuł i opis w spoilerze:
 9. @Witoslavski Ja uważam, że warto zachować osobne tematy do tych shortów. Owszem, teraz możemy tylko spekulować (i niewiele tego będzie), ale dyskusja na pewno rozkręci się po premierze. Co do samego shorta, to tytuł jest bardzo intrygujący. Może Sunset wróci na chwilę do Equestrii? (Proszę, niech się tak stanie...) Może pokażą Starlight?
 10. Odcinek "A Flurry of Emotions" z lektorem:
 11. Niech przejrzę z ciekawości wyniki szukania lektora w Google'u...

  yEtax6i.png

  FUG.

  1. Mielcar

   Mielcar

   feelsbadman

 12. Jeszcze się zastanowię, ale raczej tak. I tak już pora się bardziej zapoznać z lokalnym fandomem : P.
 13. Ktoś tu może mi polecić jakieś dobre samouczki do Adobe Animate/Flash? Głównie żeby się nauczyć obsługi i ew. tworzenia "rigów".

 14. Postaram się wam pomóc tak często, jak tylko się da.