AgileDash <3

Brony
 • Zawartość

  117
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

93 Wyśmienita

4 obserwujących

O AgileDash <3

 • Ranga
  noł-nejm

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Ulubiona postać
  ta kucykowa

Ostatnio na profilu byli

1302 wyświetleń profilu
 1. Skąd zaczerpnęłaś pomysł na nick?
 2. Tyle, w ile Układ Słoneczny okrąża galaktykę. D
 3. @Zandi, @Bleflar, a w szczególności nader spostrzegawczy @BiP. Zauważyliście może jakąś cechę wspólną między nią: a nią?
 4. Pamiętam te małpy! Teraz dopiero sobie przypomniałem, że po kilku odcinkach mi się bardzo spodobały i planowałem je oglądać, ale jak na złość ta bajka zniknęła z ramówki (jakoś koło 2007). Zbyt mało pamiętam żebym wystawił ocenę. Pamiętam, też bardzo lubiłem. @Anoax Pucce też widziałem, ale to było dla dziewczynek. Kiedyś popularne, koleżanka nawet miała z tym piórnik. A to ktoś pamięta? To (gdzieś przypadkiem usłyszane) intro pobudziło moją grupkę neuronów, która za 4-latka jakoś zapamiętała tę muzyczkę, dziwne uczucie.
 5. Taka tam moja mała lista, może ktoś się zaciekawi. AgileDash &I General Mumble Mittsies Archie V. Omnipony Thorinair Seventh Element PinkiePieSwear Silva Hound Notacleverpony
 6. Mi także ten serial bardzo się podobał, odcinki łączyły grozę przejęcia władzy nad światem przez antagonistów z zabawnymi scenami z życia bohaterki. Mimo że minęło już niemal 10 lat od kiedy ostatni raz to oglądałem, to najlepiej zapadło mi w pamięć intro z Kim Kolwiek (w polskim wydaje się lepsze). Do dzisiaj zdarza mi się je zanucić. ;v Załączam: Moja ulubiona postać z tej bajki to Doktor Draken, wraz ze Strzygą tworzy dwuosobowy team w którym jest mózgiem. Jedna z niewielu postaci, która potrafiła mnie rozbawić. Mam wrażenie, że Heinz Dundersztyc to jego słaba kopia, poza wyglądem przypomina go pod każdym względem. Tutaj próbka umiejętności naszego "ciemiężyciela": Moja ocena ogólna to 8/10.
 7. Jeśli chodzi o coś naprawdę "pasjonującego", to na myśl przychodzą mi 3 rzeczy. Pozdrawiam
 8. Siemasz Sam kiedyś sporo grałem w DoCa. Pamiętam jak w 2012 śp. kolega pokazał mi na czym w ogóle opiera się rozgrywka, to od razu zakochałem się w tym tytule. Niestety, zmiany ubisoftu, a w szczególności ostatnia frakcja (akademia bodajże), wypaczyła całą przyjemność z tej gry. Planowanie i myślenie logiczne traciło większy sens, gdyż los rozgrywki zależał tylko i wyłącznie od tego, czy przeciwnik dobierze odpowiednie karty, by zablokować wszelkie ataki i finalnie pozbawić cię kart z talii. I to dla mnie był smutny koniec, a nie ostateczne zamknięcie serwera z grą. A Ty jak wspominasz tę karciankę? Tylko przelotnie się z nią zmierzyłeś, czy może było to coś więcej?
 9. tego nie jestem pewien, ale stawiam na c
 10. made in minecraft
 11. Mi się średnio podobała, co prawda, to była jedna z niewielu kreskówek ostatnimi laty, które tam oglądałem, lecz nie porwała mnie zbytnio. Oceniam na 5/10.
 12. Io oczywiście.
 13. 8 minut, w tej (jedynej) dziedzinie mogę się wykazać bez użycia wikipedii. PS. Uran też ma pierścienie, więc a i c w 2 pytaniu.