Skocz do zawartości

Friendship is Really Magic? [Oneshot][Dark][Violence][Human][Creepypasta]


M.a.b

Recommended Posts

Cóż, pewnie mało kto odpowie, ale próbować trzeba...

 

No więc, w przypływie mroczniejszych myśli, spróbowałem napisać Creepypastę związaną z naszymi kucykami. Tak, dobrze czytacie - Creepypastę. Ale od razu uspokajam - nie jest to coś na miarę hiperrealistycznego Sonic.exe czy Luna Game, ale jednak jest to coś, co powinno się komukolwiek spodobać, kto lubi mroczniejsze klimaty. Czy rzeczywiście? Mam nadzieję... Oto Link

 

Friendship is Really Magic?

 

 

Chcę podziękować Pillsterowi, który przepatroszył pierwotny tekst i poprawił parę rażących błędów z moimi kochanymi szykami czy innymi dziwactwami. 

 

 

Czekam na jakiekolwiek opinie.

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, człowiek chce już się położyć, przegląda ostatnie tematy na forum, widzi takie cudo niewido, no i w końcu nie może... Cóż, nie pozostało mi nic innego, jak zerknąć na Twe wypociny.

Dużo, niestety, Ci nie powiem, bowiem śpię.

Ten one-shot, niestety, nie wywarł na mnie zbytniego wrażenia. Może dlatego, że widziałem już ten koncept ożywania przedmiotów, zabawek itp. bardzo często (podobnie jak ten śmiech i ciągłe powtarzanie

Przyjaźń...) i mnie już wcale a wcale nie zaskakuje, a może to dlatego, że już poczułem dokładnie to samo, tylko n razy mocniej (chodzi mi o strach), wysłuchawszy pewnego utworu Tristam'a. Zaprawdę, nie wiem.

Lekko jednak dygotałem, czytając niektóre opisy. Za to zawsze mogę dać ci plusika.

Tak czy owak, uważam, że jest nieźle, ale zawsze może być lepiej. 6/10

A teraz idę się położyć. Jak będę miał koszmar, to aż normalnie dam ci repa.

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie co do tego. To był test i taki impuls, by napisać coś cięższego niż moje zwykłe wygłupy czy powiastki, ale widać, że Dark nie mą domeną. Może więcej szczęścia będę miał w opisach jak w One-Shotach z MW? (Ten, kto czytał wie o co chodzi). Chciałem tu uniknąć motywu "Shittypasty", ale widać, nie udało się przez Cliche. Niech to pozostanie na forum, bo Creepypast polskich o kucykach jest niewiele i niech inni biorą przykład, jak NIE powinno się ich pisać. 

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...