Skocz do zawartości

Kłaniam się niziutko :)


Galanthel

Recommended Posts

Dzień dobry :)

  :lunahug2:

 

Na forum bywam z różną częstotliwością od sierpnia 2011 r., ale jako że nie było mnie tutaj przeszło rok, postanowiłem się przywitać.

 

Pora na garść informacji.

W internecie najczęściej występuję pod nickiem Galanthel. Na forach znany jestem przede wszystkim z pisania długaśnych elaboratów o niczym.

Od lat niesłabnącym afektem darzę animowane baśnie, zarówno produkcje niezależne jak i głośne, kinowe tytuły. Z czwartą generacją My Little Pony zetknąłem się po raz pierwszy w maju 2011 roku i chociaż nie uważam się za "pełnoprawnego" członka fandomu, przygody Powierniczek Elementów Harmonii towarzyszą mi z przerwami od niespełna trzech lat i czas spędzony na oglądaniu kucyków zawsze wspominam bardzo miło. Nawet mimo tego, że to za sprawą tej właśnie kolorowej kreskówki o kucykach i magii przyjaźni nieopatrznie zapuściłem się na Tę Dziwną Stronę Internetu (co ja tam ujrzałem...) i sprawiły, że lękam się klikać w jakiekolwiek odnośniki...

Jestem absolutnie zafascynowany naukami przyrodniczymi, niestety moje skromne możliwości intelektualne dość mocno mnie w mojej fascynacji ograniczają. Ale nie poddaję się  :giggle:

Kocham też książki, przygodę z literaturą zaczynałem od fantastyki i ten gatunek darzę największą sympatią.

Kiedyś byłem zapalonym graczem, teraz gram znacznie, znacznie mniej. Bawię się głównie przy cRPG-ach, i raczej solo. Próby rywalizacji z innymi graczami okazały się dla mnie druzgocące, co jest dość dołujące, szczególnie wziąwszy pod uwagę fakt, że ogromną część okresu pacholęctwa garbiłem się przed komputem i nawet w grach komputerowych nie jestem dobry :P Niemniej jednak jeśli ktoś wyrazi taką chęć i będzie gotów wykazać się sporą dozą cierpliwości dla mojego głębokiego noobstwa, mogę w coś pograć.

Słucham w zasadzie wszystkiego, co wpadnie mi w ucho, ostatnio szczególnie dużo muzyki klasycznej. Bardzo lubię też musicale teatralne.

Przestrzeń życiową dzielę z niemłodą już sunią i bardzo wiekową kocicą, którym zasadniczo służę za drapaczkę oraz otwieracz do puszek, ewentualnie krajalnicę.

Cóż, to by chyba było na tyle. 

 

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam gorące uściski  :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jak jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

- Fanart/Fanfic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj witaj :lunahug2: Ja Ciebie ziomuś skąd kojarzę... na początku pomyślałem "Geledrin" ale nie... Gadaliśmy kiedyś? :D

cRPG? To może... KotOR?

 

Żeluś - Geledrinuś i ja to odmienne byty, zbiory rozłączne. Ja to ten od denerwowania Tarretha Bogiem - Imperatorem Diuny, rogochabet, stawania w obronie dewiantów, wcinania się w spory, które mnie nie dotyczą, grafomanii wyczynowej, nadinterpretowywania kreskówek dla dzieci i innych takich...

Całkiem możliwe, że mieliśmy okazję rozmawiać ze sobą na Shoutboxie.

 

KotOR bardzo. Bardzo bardzo. Poza nim to do moich ulubionych gier należą m. in. Planescape: Torment, serie Fallout oraz Baldur's Gate, Chrono Trigger, Final Fantasy VI i VII,  Gothic I&II oraz druga część Neverwinter Nights (ze szczególnym uwzględnieniem dodatku Maska Zdrajcy). Jeśli chodzi o współcześniejsze tytuły, najbardziej przypadły mi do gustu: serie Mass Effect oraz Dragon Age, Bioshocki oraz pierwsza część Wiedźmina (druga łypie na mnie z wyrzutem z półeczki, wciąż zafoliowana), seria God of War i Darksiders, oraz gros produkcji niezależnych. No i jest jeszcze Alpha Protocol, który bije Mass Effecty pod każdym względem, poza grywalnością...

 

 

Welcome to the Herd, bro!

Fantastyka, już wiem że się dogadamy. Pisz! Czekam na twoją wiadomość ;3

Oczywiście, standardowe pytania -

1. Hug?

2. Które oblicze Luny wolisz?

3. Pierwsze wrażenie o mnie?

4. Lubisz surową chałkę?

5. Czytałeś LotR?

Ad. 1. :fshug:  

Ad. 2. Zależy, o co pytasz. Nightmare Moon została ukazana w serialu dość płytko. Ot, typowy silly villain z kreskówki. Mimo wszystko czuć w niej było surową potęgę zimnej, wietrznej nocy. Nie oglądałem jeszcze wszystkich odcinków czwartego sezonu, więc nie wiem, czy poza ukazaniem przemiany Luny w NMM zostało dopowiedziane na temat Królowej Koszmarów coś jeszcze, ogółem jednak uważam, że postać ma ogromny potencjał i miło byłoby ujrzeć ją raz jeszcze. Mimo to wolę jednak Lunę.

Ad. 3. Sprawiasz wrażenie bardzo sympatycznej i ciepłej osóbki, miłośniczki fantastyki i (szczególnie!) smoków, lubiącej słodycze oraz tulanki. :pinkie:

P.S. Również bardzo lubię Szczerbatka i wyczekuję po cichu na premierę Jak Wytresować Smoka 2, a "Hobbit" zdecydowanie należy do moich ulubionych książek.

Ad. 4. Pychota  :pinkie2:

Ad. 5. Przynajmniej raz do roku...

 

Cześć, cześć i witaj. 

Ulubisz szopy pracze?  Te urocze zwierzątka, któego na moim avatarze tuli Fluttershy, a może lubisz króliczki ? Te na sygnaturze :3 

Miłego pobytu na forum.

Szopy pracze są przesympatycznymi stworzeniami. Króliczki (zwłaszcza te w Twojej sygnaturce) są absolutnie przeurocze. :fluttershy5:

 

 

Witaj w drużynie! Twoje zdrowie!

1. Lubisz fantasy?

2. Ulubiony kucyk

3. Lubisz Dubstep?

Ad. 1. Bardzo. To gatunek literacki, który darzę największym sentymentem.

Ad. 2. Nigdy nie potrafiłem odpowiedzieć na to pytanie... No bo jakże to tak, wybierać między Królową Nocy, urokliwą wyniosłym pięknem ugwieżdżonego firmamentu, kochaną Pinkie Pie, poczciwą Applejack, czadową Rainbow Dash?

Ad. 3. nigdy nie słuchałem dubstepu tak "na poważnie", ale myślę, że mógłbym polubić, a na pewno nie mam nic przeciwko  :)

 

 

Witaj na forum  :pinkie: , baw się dobrze łap  :muffin: na start.  :portalface:

[tu był link, ale Szczerbatek go zjadł ^^]

Zadam ci parę standardowych pytań:

1. Lubisz Pinkie Pie?

2. Jak jest twoja ulubiona zła postać?

3. Luna czy Celestia?

4. Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

5.  Fanart/Fanfic?

Powitanie w stylu Pinkie, jak miło! Dziękuję za muffinkę.  :cydr:

Ad. 1. Jakże mógłbym nie lubić tak pozytywnej, bezinteresownej i optymistycznie nastawionej do życia postaci, której celem jest uszczęśliwianie każdego, kogo napotka?

Ad. 2. Discord. Za bezpretensjonalność, za styl, w jakim szerzy chaos i za Johna de Lancie!  :discord2:

Ad. 3. Obie księżniczki cenię sobie równie mocno  :hug2:

Ad. 4. Hmm... Niespecjalnie rozumiem, dlaczego miałbym którąś wersję Twi woleć. Fioletowa rogochabetka pozostała przecież tym samym przesympatycznym, lekko neurotycznym molem książkowym i oddaną przyjaciółką, którą tak bardzo polubiliśmy. Jeśli zaś chodzi o zmiany wizualne... Powiedziałbym, że do twarzy jej ze skrzydłami.  :twistare:

Ad. 5. Rysować na poziomie powyżej bazgrolenia w zeszycie nawet nie próbowałem, prawdę mówiąc.

Jeśli chodzi o pisarstwo, to...

Czasami uleje mi się trochę "artystycznych" wydzielin, w większości nie nadają się jednak absolutnie do niczego. ze szczególnym uwzględnieniem publikacji.

 

Siemka  :rdhug:

Skąd jesteś?

Siemka  :rarityhug:  

Z Krainy Tysiąca Jezior.

 

 

Witaj po tej dziwnej tęczowej stronie mocy.

Jeśli możesz powiedz skąd jesteś i ileż to masz wiosen?

Witaj  :fluttershy4:

"Młody dorosły" :trollface: Metrykalnie oczywiście. Jeśli chodzi o zachowanie i dojrzałość emocjonalną, z marszu otrzymuję modyfikator -10 do wieku.

 

Zyczę wszystkim dobrej nocy :)

Edytowano przez Galanthel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...