Skocz do zawartości

Polacy są Wszędzie [NZ][Violence][Random][Adventure][Human][Mature][Sci-fi][Humanization]


Buzun93

Recommended Posts

Witam wszystkich, chcę zaprezentować wam mój pierwszy fanfic. Ogólnie jest to pierwsza dłuższa rzecz jaką napisałem. Jeżeli jest ktoś chętny to stworzenia obrazka wstępnego proszę o kontakt ze mną. Mam ogólny pomysł lecz brak mi talentu. Przechodząc do opowiadania, opiszę to na razie krótko. Moja historia jeszcze się nie skończyła i nie mam pojęcia co może się zdarzyć choćby jutro. Prawda Luna?     :TWcU3:  Aha.
Więc najpierw Trailer, a prawdopodobnie niedługo zaczną pojawiać się pierwsze rozdziały. Oczywiście tym razem jest to poprawiane przez... [proszę o werble] Sin Judge Zandi. Skoro jeszcze żyje, to niema takiej tragedii, jak wtedy gdy wczesną wersję alfa wrzucił kuzyn trol. Mam nadzieję że nie zapomniałem o żadnym tagu, gdyż wisi na demną gniew Dolara84, a nie chcę się mu narażać, bez potrzeby. Oraz mam szczerą nadzieję że FF będzie na poziomie. Inaczej zapewne zostanę rozstrzelany spalony, a szczątki zostaną rozrzucone na cztery strony świata, czego wolałbym uniknąć.
 
 
Jest już wstęp.
Opowiadanie usunięte z powodu niedopuszczalnie niskiego poziomu. Tym razem ostatecznie.~Dolar84
Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten fic przypadkiem nie wyleciał do śmietnika, gdzie jego miejsce? Nie wiem, po co zakładasz znowu temat dla niego, bo znowu skończy się tym samym. Nie wiem też, po co robisz temat, jeśli nie wrzuciłeś nawet jednego rozdziału.

Gniew Dolara może w tej chwili nad tobą tylko wisieć, ale gwarantuję ci, że wkrótce spadnie na ciebie z całą swoją mocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FutureED-Constitution3.gif

 

Co to ma być? Ściana tekstu bez jakichkolwiek przerw? Dom budujesz? Jeśli to jest już poprawiona wersja, to weź majstra zjedź od góry do domu, bo zamiast fajnego mieszkanka, to będziesz miał nowy Mur Chiński!

 

A teraz poważnie - zero akapitów, zero justowania, dialog napisany jako J i L i cokolwiek sobie tam wymyślisz...

Słowa wyjaśnienia nie pisze się od tak w tekscie! Zaburza wszystko...

Fabuła miałka jak ekogroszek z Castoramy...

Opisy genialne! Tak złych dawno nie widziałem - Poszedłem spać, wstałem i dziękuję.... Takim czymś to nikogo nie zainteresujesz.

Nie wiem jak wyglądał pierwowzór, ale jeśli to jest poprawa, to może ja sobie pójdę pod swój kamień i trochę popłaczę krwawymi łzami...

Uwielbiam Trójkropki...

 

I na koniec jaką miałem minę, czytając to:

SasukeCuteFace-1.png

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wróciło?!

Ludzie chowajcie dzieci, bunkrujcie się i zabijcie tych którzy to czytali by nie musieli cierpieć z powodu pamiętania tego! 

 

Przeczytałem i mój mózg po raz drugi wysmażył się na frytę. To jest zuo! Nie polecam... 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oraz mam szczerą nadzieję że FF będzie na poziomie. Inaczej zapewne zostanę rozstrzelany spalony, a szczątki zostaną rozrzucone na cztery strony świata, czego wolałbym uniknąć.

 

Aż żałuję, że nie widziałem oryginału.

 

Serio, tutaj z interpunkcji to cieszyłem się jak dzidziuś.

 

Ja tam jeszcze wykpiłem co głupsze momenty, ale, na miłość Sióstr, to jest 7 stron, a komentarzy jest, jakbyś napisał całą sagę. 

 

Poważnie, dałbym ci szansę, jakbyś wziął korektora, który zna się na robocie (Bo aktualnie ten tekst to po prostu jakaś kpina). Jednakże Dolar może być już znacznie, znacznie mniej wyrozumiały. (A Gandzia też nie będzie najszczęśliwszy.)

 

 

P.S.

A tak swoją drogą, to, Gandzia, masz mój szczery szacunek, że za to się wziąłeś, nieważne z jakich pobudek.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrr... Wrrrr... Wdech, wydech... 8, 9, 10... Wrrr...

 

Naprawdę chciałem coś tu napisać, ale wtedy Dolar musiałby mi dać bana za wulgaryzmy i obrażanie innych użytkowników. No cóż, spróbuję mimo to dać tu komentarz, który nie zostanie uznany za wulgarny, ale nie wiem, czy mi się uda. Jakby co, to czytajcie szybko, zanim Dolar usunie...

 

Opowiadanie, które tu widzimy, nie powinno zostać opublikowane. Fabuła jest nielogiczna i bezsensowna, na co koronnym dowodem jest fakt, iż

bohater chce wybiec z domu w zimną noc, zapomina się ubrać, ale o laptopie nie zapomniał.

Zdania są napisane chaotycznie i ciągną się, jakby Sombra ukradł wszystkie kropki (serio, człowieku, jak mówisz, to też nie robisz przerw na oddech?), akapitów nie stwierdzono. Jak dodajesz wzmianki odautorskie, to robisz to w komentarzach, ew. w przypisach, a nie zaburzasz tekst jakimiś gwiazdkami i tekstem niezwiązanym z fabułą.

 

Jeszcze gorszy jest sposób, w jaki zapisywane są dialogi. W Polsce piszemy je od myślników i od nowej linijki. Wszelkie cudzysłowy są niemile widziane.

 

No i najgorsze, czyli interpunkcja. A raczej jej brak.

 

Co do trailera, to chyba jest w nim błąd - to opowiadanie korektora na oczy nie widziało. A jeśli imć Zandi jednak do niego zerknął i korektę naniósł (w co wątpię), to ma u mnie prze...kichane jak w ruskim czołgu. O jakości korekty może świadczyć fakt, że dodałem tyle komentarzy, iż ciągnęły się one jeszcze długo po tym, jak rozdział się skończył.

 

Dolar, na wszystko, co dobre i święte, spal to.

 

 

O, udało mi się napisać komentarz i nie rzucić <UŻYTKOWNIKU, OCENZURUJ SIĘ SAM> ani nikogo nie obrazić. Chyba.

 


A tak swoją drogą, to, Gandzia, masz mój szczery szacunek, że za to się wziąłeś, nieważne z jakich pobudek.

Też chciałbym wiedzieć, co mnie skłoniło, by tu zerknąć...

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Po prostu nie.

 

Nic nie uległo poprawie - NIC! Ten tekst jest obrazą dla fandomowej, co ja mówię! - dla jakiejkolwiek twórczości pisanej. Błedów - od groma. Logiki - brak. Poziomu - brak.

 

Poprosiłeś o drugą szansę i jej nie wykorzytałeś. To opowiadanie po raz drugi zostaje wyrzucone z forumowego działu opowiadań i już do niego nie wróci.

 

Najpierw poczytaj opowiadania, popracuj nad tym jak piszesz a dopiero potem cokolwiek zamieszczaj. Fakt - pisać każdy może. Ale każdy ma też obowiązek dbania o to, by jego teksty prezentowały sobą jakikolwiek poziom. Tutaj tego po prostu nie ma.

 

Temat zostanie wkrótce usunięty.

Edytowano przez Dolar84
  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Po prostu nie.

Nic nie uległo poprawie - NIC! Ten tekst jest obrazą dla fandomowej, co ja mówię! - dla jakiejkolwiek twórczości pisanej. Błedów - od groma. Logiki - brak. Poziomu - brak.

Poprosiłeś o drugą szansę i jej nie wykorzytałeś. To opowiadanie po raz drugi zostaje wyrzucone z forumowego działu opowiadań i już do niego nie wróci.

Najpierw poczytaj opowiadania, popracuj nad tym jak piszesz a dopiero potem cokolwiek zamieszczaj. Fakt - pisać każdy może. Ale każdy ma też obowiązek dbania o to, by jego teksty prezentowały sobą jakikolwiek poziom. Tutaj tego po prostu nie ma.

Temat zostanie wkrótce usunięty.

http://m.youtube.com/watch?v=aNA64OGnVFk

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie  bez żartów siedziałem na tym Fikiem poprawiłem literówki, nawet rozdzieliłem co grubsze ściany tekstu i dodałem akapity, fakt przecinki dodawałem z pomocą strony w internecie bo sam mam problemy, ale naprawdę wstęp wygląda o wiele lepiej niż w wersji bez korekty (siedziałem nad nim jak muł). Teraz się boję  opublikować swoje opowiadanie, a co do języka, to czego się spodziewacie herbatki u angielskiej królowej ? To jest fick {Mature], a takie nie poprawne  słowa czy nawet z błędem dodają mu polskiego charakteru

PS Dolar84 jeśli ten fick ma dla ciebie niski poziom, to powiedz mi jaki poziom jest dla was wszystkich znośny, bo ja nie zauważyłem w nim nic sztampowego na tyle, aby fick od razu z miejsca  skreślić

Edytowano przez Sin Judge Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalek - taka opcja istnieje od zawsze. Po prostu dotychczas nie trafiło się nic, co aż tak namolnie biłoby po oczach brakiem poziomu.

 

Zandi - nie załamuj mnie. od kiedy to błędy mają "nadawać polskiego charakteru"? Chyba żyjemy w innych krajach. Ale tu nie chodzi głównie o błędy - tu chodzi o brak sensu, logiki i poziomu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zaraz poprawię ten wstęp jeszcze raz (nawet te które według mnie powinny zostać, bo można je uznać za smaczki do klimatu). Nigdy nie zostawiam kogoś kto prosi o pomoc i ten fik zostanie przyjęty. Nie odpuszczę ,a jeśli poniosę porażkę to każdy z was może mi dać warna za bycie durniem i idiotą , który z naszego Polskiego języka, robi kisel i bełkot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, w takiim razie będę musiał komuś złamać, serce, wielka szkoda, bo jako korektor tego Fika, związałem się z nim i wiem, że  drzemie w nim potencjał.Niestety nie jestem odpowiednią osobą by ten potencjał wydobyć (jeśli narzekacie na przecinki ,to są one moją winą, bowiem jak każdy Polak mam problem z tym znakiem interpunkcyjnym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło jedynie o znaki interpunkcyjne to opowiadanie by nie wyleciało. 
Brak sensu, logiki, ładu i składu. Wydobyć z tego potencjał to jak kazać Tarrethowi coś robić na forum, albo Siperowi poruszać się lewą stroną drogi. (NIC Z TEGO LEWACKIE POMIOTY)
Nie wiem co robiłeś jako korektor tego fika, ale poprawiając błędy, co również okazało się porażką, powinieneś usunąć większość tego tekstu żeby tworzyło jakąś całość. 
Rzadko spotykany taki fik, żeby nie był wystarczająco dobry do zaakceptowania i był tak słaby, że nie powstają z nim memy. On po prostu jest męczarnią, w niektórych momentach można było heheszknąć hardo, ale to jedynie z powodu masy bezsensu, zatykającej dopływ tlenu. (Zresztą tagu comedy tutaj nie uświadczyłem, a to jedyna reakcja jaka przyszła mi na myśl) :/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...