Skocz do zawartości

Pracownia Eljonka


Eljonek

Recommended Posts

Dzień dobry wieczór!

 

Eljonek przydreptała pochwalić się swoją twórczością, namawiana przez kilka osób, żeby się na tym oto forum pokazać. No i mnie w końcu przekonali, choć łatwo nie było.

Rysuję odkąd pamiętam, choć nie zawsze było to moją pasją. Kuce poznałam właśnie od strony fanartowej, toteż sama postanowiłam dołożyć do tego swoją cegiełkę. "I tak to wszystko się zaczęło..."

 

Głównie zajmuję się sztuką cyfrową, przede wszystkim jest wygodna i daje wiele możliwości, które można uzyskać pracą w jednym programie, zamiast kupować kolejne pudełko kredek, albo farb, których do tej pory nie opanowałam, toteż rzadko kiedy zdarzy mi się pracować tradycyjnymi metodami. Jeśli ktokolwiek chciałby wymienić się ze mną jakimiś umiejętnościami, to chętnie pomogę ogarnąć programy graficzne :)

 

Well.. może oprócz tych najnowszych prac, pokażę też trochę tych starszych. Wyraźnie widać progress, co mnie cieszy, bo osiągnęłam go w stosunkowo krótkim czasie, więc nie zniechęcajcie się, Wam też się powinno udać :)

 

cutie_mark_sunset_by_eljonek-d5lxdhn.jpg

Pierwsza praca, oddana na aukcję na pierwszy My Little Konwent.

 

_pc__cissy_flowery_by_eljonek-d54p49a.jp

Jeden z pierwszych commissionów robionych za punkty na DA. Wtedy próbowałam ogarnąć mechanikę SAI'a.

 

princess_sawa_by_eljonek-d53wscd.png

No i moja mała duma. Oficjalny projekt warszawskiej księżniczki - Sawy. Ta wersja wygrała konkurs organizowany przez warszawski fandom na facebooku.

 

vinyl_scratch_by_eljonek-d5d2pn4.jpg

Pierwsza humanizacja

 

to_save_eqvestriiia____by_eljonek-d5sw83

A tu już druga praca na aukcję. Tym razem to był bodajże KPM 6.3 Taaak.. te kucyki mogą mieć wodogłowie....

 

spikiee_by_eljonek-d6bmfh1.jpg

A tu już nieco inny styl. Przeniosłam się do pracy w Photoshopie. Tło wykonane na potrzeby FGE - rysowałam tylko Spike'a.

 

mane_six_by_eljonek-d6os3zw.pngimage_0011_copy_by_eljonek-d7gljvv.jpguntitled_by_eljonek-d7glkne.jpg

Kilka prac, które znalazły się w projekcie "My little sketchbook", który stworzyłyśmy razem z Blackie. Książeczka jest jeszcze do sprzedaży, z tego co ostatnio słyszałam ostało się jeszcze kilka egzemplarzy.

 

No i prace, nad którymi ostatnio spędzam dużo czasu. Tworzone są na kilku warstwach, często prawie na jednej.

applejack_s_summer_nap_time_by_eljonek-d

Applejack do Brohoofowego kalendarza, która znalazła się również na aukcji na KPM 6.5

official_krakow_pony_by_eljonek-d76bdt3.

Oraz Konimierz Wielki - oficjalna maskotka Krakowa, która swoją premierę miała na KPM 6.5

 

Oprócz tego w wolnych chwilach tworzę serię "paper ponies", która cieszy się niezłą popularnością patrząc po ilości favów na DA i tumblrze ^^'

octavia_by_eljonek-d6rjuku.pngvinyl_scratch_by_eljonek-d6siys8.pngderpy_by_eljonek-d6rj39o.png

 

Postaram się od czasu do czasu wrzucić co nieco do tematu, jednak nic nie obiecuję. Tych, którzy chcieliby zobaczyć więcej moich prac zapraszam na mój profil na: Deviantart, Tumblr oraz YouTube gdzie znajdziecie streamy z niektórych moich prac.

 

 

KOMISZ TAJM!

 

Cennyk jezd TÓ -> http://eljonek.tumblr.com/commissions

Jak to polaczki cebulaczki mają w zwyczaju możemy się potargować :3

 

- Oprócz rysunków, mam na chwilę obecną do sprzedania dwa płótna. Póki co są czyste i czekają na Wasze zamówienie, ale jak nikt nie będzie chętny to prawdopodobnie przeleję na nie własne pomysły. Jedno ma wymiary 30x40 cm a drugie 40x50 cm.

 

Planuję także produkcję "shadowboxów" ale póki co nie skończyłam jeszcze pracy nad pierwszym, więc na razie nic nie oferuję w tym zakresie.

 

Liczę na konstruktywną krytykę i życzę miłego oglądania.

jelonek_by_eljonek-d6spxw7.png

 

Pozdrawiam cieplutko, Wasz Eljonek - jelonek :)

Edytowano przez Eljonek
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż raz się mnie posłuchałaś xD

I chociaż ta opinia będzie subiektywna, to jednak postaram się napisać coś konstruktywnego.

Jak wiele osób zapewne też Ci powie o tym, to wiedz, że masz talent i doceń go. Owszem, wiele musisz jeszcze opanować, ale już doszłaś do progu perfekcji w swojej dziedzinie. Wiem, ile wysiłku wkładasz w swoje prace i z jakim skupieniem je rysujesz, nawet jeżeli są one robione "na szybko". Oby tak dalej, to przekroczysz wrota "arcydzieła".

Swoimi możliwościami osiągniesz wiele i wystarczy tylko w nie uwierzyć, aby przyniosły one efekt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eljonki zaczynają pracę nad rękodziełem. Okazuje się, że wycinanki z papieru to całkiem fajna sprawa także shadowboxy trafiają na listę rzeczy "wykonywalnych". Próbny Twalot. Wydaję mi się, że wyszedł. Zaczynamy produkcję, jak chcecie takie cacko, to piszcie, cena do ustalenia :P

 

twilight_shadowbox_by_eljonek-d7h8itm.jp

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

carrot_top_shadowbox_by_eljonek-d7j27bt.

A co ja się będę ograniczać!
Kolejny shadowbox. Tym razem na aukcję na VI Wrocławski, na którym niestety mnie nie będzie, ale będą tam moje prace :)

[Chyba muszę zainwestować w szersze ramki i grubszy wypełniacz...]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...