Skocz do zawartości

Co to za utwór? Pomocy!


Recommended Posts

tumblr_me8jqdpzFA1rnpo0wo1_1280.png

 

Witajcie. Czasami dochodzi do sytuacji, w której usłyszeliśmy gdzieś świetny utwór lub jego fragment, ale nie wiemy co to jest, ani kto go wykonuje. Być może forumowicze Wam pomogą? Właśnie w tym celu powstał ten temat. 

 

Pamiętajcie, aby podawać jak najwięcej detali. Będzie łatwiej. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, swego czasu już miałem okazję pomagać z takimi rzeczami, zatem temat ląduje w obserwowanych, a nuż uda mi się komuś dopomóc.

Dobry pomysł Tris^^

 

Pomysł został podrzucony przez forumowiczkę Ryś Raindrops. To tak dla formalności :) Triste

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, sam go gdzieś słyszałem. Albo go, albo coś podobnego. Ciężka sprawa. Nie mogę go z niczym skojarzyć, komentarzy brak, a co gorsza YT nie wykrył żadnych powiązań. Pozostaje zapytać autorów, ale z drugiej strony ten filmik ma trochę czasu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość ChrisEggII

To może być trudne...

Mam jeden utwór w głowie. Rok produkcji 2005-2008. Nie pamiętam chociażby jednego słowa, ale w teledysku były pokazane dzieciaki z ulicy (Bronxu?), napad na bank. W muzykę były wkomponowane dźwięki strzałów, oraz otwieranej kasy. Ogólnie było czuć "zepsucie" (lepszego na to słowa nie miałem). Gatunek - pop? Utwór był pokazywany na Vivie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kompletnie nie to. Trzeba szukać w ścieżkach dźwiękowych... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jeśli okres to faktycznie 2005-2008 to i tak zajmie to trochę czasu (biorąc pod uwagę fakt, że może tu chodzić o filmy jak i gry). Na pewno akcji i coś "epickiego". Kurde, autorzy powinni podawać takie rzeczy  :burned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Jedyne, co mi się kojarzy to ten kawałek:

https://www.youtube.com/watch?v=ewRjZoRtu0Y

 

ze ścieżki dźwiękowej "Slumdoga". Co prawda nigdzie banku nie widać, ale cała reszta się zgadza.

Dzięki wielkie! To jest właśnie to, czego szukałem.

Te "napady na bank", itp. wzięły się stąd, że teledysk widziałem ostatnio 5 lat temu, jednak utkwił mi w głowie.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Siema, poszukuje oryginalnego utworu "I am Octavia", chodzi mi oto, że "I am Octavia" to przeróbka pewnego utworu. Ostatnio gdzieś tą oryginalke usłyszałem, ale nie wiem kto to śpiewał i jaki to ma tytuł. Rytm jest ten sam jak w "I am Octavia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...