Skocz do zawartości

Pluszaki MLP


Recommended Posts

W tym temacie można podawać linki do stron na których można kupić kucykoweg pluszaka lub miejsce w którym można je kupić ( nie pisać o smyku bo tam są kiepskie ). A jeżeli ktoś samemu szyje pluszaki może w tym temacie zamieścić informacje o tym jak mniej więcej wyglądają jego pluszaki ( zdjęcie ), z jakich materiałów szyje (bo dla niektórych to ważne) i cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szyję pluszaki. Moje najnowsze dzieło to Fluttershy:

 

fluttershy_by_adamar44-d7h2j8n.jpg

 

inne prace: http://adamar44.deviantart.com/gallery/

Tymi starszymi nie ma co się sugerować bo znacznie podniosłem swoje umiejętności w tej kwestii. Używam polaru na ciała i dobrej jakości wypełnienia. Mam dostępnych mnóstwo kolorów polaru więc jestem w stanie wykonać niemal dowolnego kucyka. Oczy i znaczek jest aktualnie z naprasowanki, ale rozglądam się za możliwością wykonania ich haftem komputerowym (wiem gdzie ale jeszcze nie wiem jeszcze za ile). Za kucyka mającego około 30 cm chciałbym około 100 zł, cena zależy od zamówienia. Jestem otwarty na propozycje.

Kontakt do mnie przez forum albo na maila: [email protected]

Edytowano przez adamar44
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto tworzy i chce się tym pochwalić zwykle zakłada swój wątek w dziale "Twórczość fanów", a na temat pluszaków firmowych można pogadać (i rozmawiano już wiele razy) m.in. w gadżetach lub kucykowych kolekcjach. Nie wiem czy jest sens zakładania oddzielnego wątku do tego typu spraw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za lajki i miłe słowa :)

 

 

Kamisha ile by u ciebie kosztował 25-30 centymetrowy kucyk?

Wszystko zależy od ilości kolorów i stopnia skomplikowania. Bazowy kucyk dwukolorowy byłby po ok. 270-300zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bazowy kucyk dwukolorowy byłby po ok. 270-300zł.

Ładne te twoje pluszaki, ale... czy to nie "drobna" przesada? Inni polscy twórcy pluszaków, których znam, maskotki tej wielkości (w tym kuce) sprzedają za nie więcej niż 150, no, może 200 zł... Cóż, we mnie klienta nie znajdziesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te twoje pluszaki, ale... czy to nie "drobna" przesada? Inni polscy twórcy pluszaków, których znam, maskotki tej wielkości (w tym kuce) sprzedają za nie więcej niż 150, no, może 200 zł... Cóż, we mnie klienta nie znajdziesz.

 

150 to ja płacę za materiały i hafty, a wynagrodzenie 8-10zł za godzinę pracy to chyba nie majątek? Poza tym odprowadzam od tego podatek, ciekawe ilu polskich artystów też to robi. Pokaż mi kogoś, kto robi pluszaki w tej jakości za tę cenę... Polskie pluszaki za 150 zł sa z polaru a oczy robione są z filcu. Póki co zawsze mam kilka zamówień do przodu, więc nie narzekam :)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne pluszaki Kamishu, ale ja bym takiego nie kupiła. Nie twierdzę, że nie są warte swojej ceny, bo są, skoro ludzie są gotowi tyle za nie dać. Ja po prostu nie wydałabym tyle kasy na kucyki. Mam inne priorytety w życiu.

 

A z tego co widziałam na zdjęciach, to pluszaki Kamishy są o wiele lepiej wykonane niż te za 150 zł. Więcej szczegółów i inne materiały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My gosh! Kamisha, Twoje pluszaki są po prostu niesamowite :O Luna, Octavia czy Fluttershy wyglądają tak, że szczena opada. Jak najbardziej warte swojej ceny. Gdybym miał tylko stałe źródło dochodu, to zaraz bym się zgłosił po taką Octavię :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

My gosh! Kamisha, Twoje pluszaki są po prostu niesamowite :O Luna, Octavia czy Fluttershy wyglądają tak, że szczena opada. Jak najbardziej warte swojej ceny. Gdybym miał tylko stałe źródło dochodu, to zaraz bym się zgłosił po taką Octavię :3

Dziękuje bardzo! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polubiłem stronę, polubiłem pluszaki, ale cena... lubię MLP, ale nie do tego stopnia, żeby wydać 300zł (wliczając w to przesyłkę). Rozumiem koszta jakie musisz ponieść, ale mimo wszystko. Dla mnie taka cena przekracza magiczną granicę kupna czegoś, co lubię. Bez względu na to, czy jest to gra, film czy płyta. :fluttershy3:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triste, doskonale Cię rozumiem, bo koszty zrobienia takiego pluszaka przerastają nawet mnie - dlatego sobie jeszcze żadnego nie zrobiłam. Może kiedyś... :) Ale to chyba najlepszy przykład na to, że naprawdę nie zdzieram z ludzi tylko dla własnej korzyści...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
15.05.2014 at 15:47 Kamisha napisał:

 

150 to ja płacę za materiały i hafty, a wynagrodzenie 8-10zł za godzinę pracy to chyba nie majątek? Poza tym odprowadzam od tego podatek, ciekawe ilu polskich artystów też to robi. Pokaż mi kogoś, kto robi pluszaki w tej jakości za tę cenę... Polskie pluszaki za 150 zł sa z polaru a oczy robione są z filcu. Póki co zawsze mam kilka zamówień do przodu, więc nie narzekam :)

 

Kamisha szyjesz naprawdę piękne kucyki, masz talent. Widzę, że używasz wysokiej jakości materiałów. Cena może i wysoka, ale według mnie Twoje maskotki są warte tej ceny. Widziałem tańsze kuce, ale zrobione z polaru. A Ty używasz takiego fajnego "maskotkowego" materiału. Ja choruję na maskotkę Fluttershy, jak tylko kiedyś finanse mi na to pozwolą to zgłoszę się do Ciebie. :fluttershy5: Pozdrawiam

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.06.2014 at 10:30 Triste Cordis napisał:

Polubiłem stronę, polubiłem pluszaki, ale cena... lubię MLP, ale nie do tego stopnia, żeby wydać 300zł (wliczając w to przesyłkę). Rozumiem koszta jakie musisz ponieść, ale mimo wszystko. Dla mnie taka cena przekracza magiczną granicę kupna czegoś, co lubię. Bez względu na to, czy jest to gra, film czy płyta. :fluttershy3:

 

 

Hahahahahaha bo wiem tak odwrotność mojego "kolegi" cytując go "nie miałem wyjścia"......... tak jasne. (kupował grafikę do PC i stwierdził,że nie miał wyjścia i musiał kupić za 1500zł) co tam z tego,że jest masa innych równie dobrych za połowę tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu pepeh napisał:

 

 

Hahahahahaha bo wiem tak odwrotność mojego "kolegi" cytując go "nie miałem wyjścia"......... tak jasne. (kupował grafikę do PC i stwierdził,że nie miał wyjścia i musiał kupić za 1500zł) co tam z tego,że jest masa innych równie dobrych za połowę tego.

 

A jeśli faktycznie nie miał wyjścia? :rainderp: 

Spoiler

ZpoTSP6.jpg

 

Ok, ale offtop się robi. Over & out.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pluszaków to  2 lata temu sobie chciałem kupić (okres świąt bożego narodzenia) flutershy'a,ale niestety okazało się niestety,że jednak nie kupie bo nie starczy.Więc może w tym roku uda się kupić.

 

 

Z aktywnych użytkowników ktoś może robi?:fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
3.07.2016 at 14:54 fluttershypony napisał:

 

Kamisha szyjesz naprawdę piękne kucyki, masz talent. Widzę, że używasz wysokiej jakości materiałów. Cena może i wysoka, ale według mnie Twoje maskotki są warte tej ceny. Widziałem tańsze kuce, ale zrobione z polaru. A Ty używasz takiego fajnego "maskotkowego" materiału. Ja choruję na maskotkę Fluttershy, jak tylko kiedyś finanse mi na to pozwolą to zgłoszę się do Ciebie. :fluttershy5: Pozdrawiam

Aww, dziękuje bardzo za miłe słowa :3 I zapraszam serdecznie w przyszłości!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...