Skocz do zawartości

Uherkon!


Black Dahlia

Recommended Posts

Ktoś się wybiera? Jestem nastawiona super-duper pozytywnie :D Konwent trwa 9-11 maja, wszelkie info znajdziecie tutaj: http://uherkon.wordpress.com/

grupa na fb: https://www.facebook.com/events/651921081528911/?ref=notif&notif_t=plan_user_invited

i druga: https://www.facebook.com/uherkon?fref=ts

 

Odbywa się w Chełmie: bliziutko Lublina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini ponymeet na konwencie fantastyki? No jeszcze pomyślę... Brzmi zachęcająco, bo fajnie by było w końcu spotkać ludzi z fandomu w realu. Do piątku jeszcze jest chwila czasu, to się zobaczy co z tym będzie. Ewentualnie powiecie jak było w piątek, to może w sobotę przyjadę. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę gdzieś po 15-16 tej. Jak by ktoś chciał mój nr pisać na priv.

Ale uważam że fajnie by było zgadać się i umówić na dany dzień wybrać się na Uhercon a potem ewentualne pochodzić po Chełmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuu! Olej Airsoft, my tu historię tworzymy :D

+w razie czego dzwonić konkretnie do mnie, będę tam jako wolontariusz, więc czasami nie będę w stanie przyjść na wezwanie, ale zawsze można się jakoś konkretnie umówić :D Sobota cała, niedziela do końca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , w sumie w lubelskim nic się nie dzieje ,a tak by było można to uznać za coś w rodzaju meetu :derp2: . Aż sam sobie się dziwie mieszkałem w Chełmie , w którym skończyłem technikum a nie słyszałem o tym. :ppshrug: Mam pytanie wjazd jest za free? :twilight2:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to się zaczyna o 16, a o 18 mam ostatniego busa, więc wiecie.

 

 

Bez kitu ja mam podobnie. A jak to jest z tą opłatą, będzie ktoś przy wejściu, płace za dany dzień i dostaje akredytacje? :TaTds:

No cóż to sobota? Będę na 100%.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A jak to jest z tą opłatą, będzie ktoś przy wejściu, płace za dany dzień i dostaje akredytacje? :TaTds:

 

Dokładnie. Płacisz tylko raz, przy wejściu pierwszym i biegasz z wejściówką.

 

Wy mi tu o autobusach nie mówcie :D Ja spod Łodzi do was trafię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie jakbym miał wpaść na sobotę, to hmm...

  • nie ma bezpośredniego połączenia
  • byłbym tam góra tylko na 4h
  • sam transport to przynajmniej 130zł

Więc... nnnnope, nie tym razem ;P może jak będę bogatszy xP ale numer sobie zapiszę, nóż się przyda~ :giggle:

Zwłaszcza, że planuję się wybrać w tamte okolice~ jeszcze w tym roku, Lublin, Biała Podlaska itp. x)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę o 13- 14- tej :pinkie4: . 12:30 mam busa w Chełmie powinienem być o 13:15 i zanim się doczłapie z PKS-u do tego bloklandu to z 20 min będzie.. :crazytwi3:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...