Skocz do zawartości

Sliverowe opowiadania na różny temat


Sliver

Recommended Posts

pdsslivers_symbol.jpg

 

Zacząłem się mobilizować do pisania, ale kto mnie zna ten pewnie wie, że zawsze miałem problem z pisaniem dłuższych tekstów. Dlatego mam nadzieję, że tworzenie krótszych pozwoli mnie wreszcie rozwinąć skrzydła. Będę zamieszczał tutaj wszystko co napiszę, różna tematyka, najprawdopodobniej fantastyka, chociaż nie wykluczam, że inne rzeczy też się pojawią. Fanfikcja i autorskie opowiadania.

 

1. Ciężka rozmowa - Mój pierwszy tekst, jednoscenowe opowiadanie z uniwersum Metro 2033. Ostatnimi czasy bardzo mnie wciągnęło, więc nie mogłem oprzeć się pokusie napisania czegoś. Akcja dzieje się w moim rodzinnym mieście, Radomiu.

 

Standardowo zapraszam do rzucania błotem i innych mniej, lub bardziej miłych komentarzy. Have fun.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność przeczytać i jest to bardzo fajna krótka forma. Jak na podjętą tematykę jest kompletna, a jednocześnie zostawia miejsce na możliwe rozwinięcie. Jestem ciekaw, czym jeszcze autor nas uraczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jest mało... odrobinę za mało, aby to ocenić ;P bo niby zapowiada się ciekawa historia, ale... no, tylko się zapowiada! To jak zwiastun do filmu, którego nie ma, poznajemy bohaterów, otwiera się wątek i... koniec! xP czyli cóż, daleko temu do powieści, do opowiadania w sumie też nieco brakuje... niemniej patrząc na początek, wygląda na to, że ma potencjał, chociaż~ na tym etapie ciężko to jednoznacznie stwierdzić, bo próbując to rozwinąć, tyle rzeczy można jeszcze schrzanić *-* i dlatego właśnie raczej wstrzymałbym się z ostateczną oceną na ten czas ^^
 
Poza tym, to ma jakieś znaczenie, że w Radomiu nie ma metra? :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jako fan uniwersum Metra z dużym kredytem zaufania przywitałem twoje opowiadanie. No i nie powem, bym rozczarował się pomysłem czy opisem. Pozaznaczałem coś, co wydało mi się błędem, ale korektorem nie jestem, to też się specjalnie nie przejmuj. Szkoda mi tylko jednego. Długości. Opowiadanie daje przedsmak, ale zostawia nas w sumie z niczym. Z tego powodu nie oceniam, ale czekam albo na rozwinięcie, albo na kolejne opowiadanie z tegoż uniwersum. Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...