Sign in to follow this  
Sliver

Sliverowe opowiadania na różny temat

Recommended Posts

pdsslivers_symbol.jpg

 

Zacząłem się mobilizować do pisania, ale kto mnie zna ten pewnie wie, że zawsze miałem problem z pisaniem dłuższych tekstów. Dlatego mam nadzieję, że tworzenie krótszych pozwoli mnie wreszcie rozwinąć skrzydła. Będę zamieszczał tutaj wszystko co napiszę, różna tematyka, najprawdopodobniej fantastyka, chociaż nie wykluczam, że inne rzeczy też się pojawią. Fanfikcja i autorskie opowiadania.

 

1. Ciężka rozmowa - Mój pierwszy tekst, jednoscenowe opowiadanie z uniwersum Metro 2033. Ostatnimi czasy bardzo mnie wciągnęło, więc nie mogłem oprzeć się pokusie napisania czegoś. Akcja dzieje się w moim rodzinnym mieście, Radomiu.

 

Standardowo zapraszam do rzucania błotem i innych mniej, lub bardziej miłych komentarzy. Have fun.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem przyjemność przeczytać i jest to bardzo fajna krótka forma. Jak na podjętą tematykę jest kompletna, a jednocześnie zostawia miejsce na możliwe rozwinięcie. Jestem ciekaw, czym jeszcze autor nas uraczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego jest mało... odrobinę za mało, aby to ocenić ;P bo niby zapowiada się ciekawa historia, ale... no, tylko się zapowiada! To jak zwiastun do filmu, którego nie ma, poznajemy bohaterów, otwiera się wątek i... koniec! xP czyli cóż, daleko temu do powieści, do opowiadania w sumie też nieco brakuje... niemniej patrząc na początek, wygląda na to, że ma potencjał, chociaż~ na tym etapie ciężko to jednoznacznie stwierdzić, bo próbując to rozwinąć, tyle rzeczy można jeszcze schrzanić *-* i dlatego właśnie raczej wstrzymałbym się z ostateczną oceną na ten czas ^^
 
Poza tym, to ma jakieś znaczenie, że w Radomiu nie ma metra? :derp2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym, to ma jakieś znaczenie, że w Radomiu nie ma metra? :derp2:

 

Jeśli byś się zapoznał z uniwersum wiedziałbyś, że akcja nie zawsze dzieje się w metrze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, jako fan uniwersum Metra z dużym kredytem zaufania przywitałem twoje opowiadanie. No i nie powem, bym rozczarował się pomysłem czy opisem. Pozaznaczałem coś, co wydało mi się błędem, ale korektorem nie jestem, to też się specjalnie nie przejmuj. Szkoda mi tylko jednego. Długości. Opowiadanie daje przedsmak, ale zostawia nas w sumie z niczym. Z tego powodu nie oceniam, ale czekam albo na rozwinięcie, albo na kolejne opowiadanie z tegoż uniwersum. Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this