Skocz do zawartości

EVENT! Najazd dziennikarski!


Lemuur

Recommended Posts

Z tego co słyszałem od Pinkameny jakieś plotki dotarły do dziennikarzy i planują ją odwiedzić w celu przeprowadzenia wywiadu... Nie pytajcie mnie o co chodzi, mówię tylko co słyszałem xD.

Wiem też, że dziennikarze chętnie przyjmują propozycje pytań, no wiecie, w końcu chodzi im o zadowolenie czytelników! Tak więc jeśli chcielibyście, by natrętni dziennikarze zadali Pinkamenie jakieś konkretne pytania piszcie tutaj śmiało!

Przekażę im wszystkie Wasze pytania... Pinka mnie chyba zabije xD...

Aha... Wiadomość od dziennikarzy: "Pytania przyjmujemy do piątku 29 czerwca!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Pani sądzi o kandydaturze Jej Wysokości Celestii na Królową Holandii? Czy sprawdzi się Jej Wysokość na tronie i sprawi że Polakom będzie żyło się lżej na obczyźnie? I kiedy w końcu na kablówke zawitają polskie kanały TV? (np Mini Mini) PS: Mam nadzieję że nie na konferencji prasowej nie zjawią się paparazzi z kundelka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Najwyższa pora na odzew! Wybaczcie, że tak późno, ale dziennikarze dopiero zdołali dotrzeć. Są troszkę... TROSZKĘ... Poobijani. Zdali mi relacje ze swych wywiadów, na tej podstawię postaram się odtworzyć odpowiedzi Pinkameny na Wasze pytania... A wyglądało to m.w. tak...


DZIENNIKARZ 1:

- Witaj Pinkameno, wiele o Tobie słyszałem i chciałbym w imieniu Twych fanów zadać Ci kilka pytań.

- Aha... spadaj!

- Ale Pinkuś!

< Głośny huk, przypominający tłuczenie wazonu o głowę kucyka... >

DZIENNIKARZ 2:

- Witaj Pinkameno! Zaraza chciałby wiedzieć, od kiedy planowałaś zabójstwo Trixie.

- Huh?! Skąd on w ogóle o czymś takim słyszał? ... Lemuuuuurr!!!!

< Głośny huk, przypominający tłuczenie wazonu o głowę Lemuura >

- Pinkameno... Czy mam uznać to za odpowiedź?

... Tia... powiedzmy.

- Rozumiem. Jeden z twoich fanów, niejaki Wiej miał kilka pytań, prosił o ich przekazanie...

- ... A wiesz może, gdzie on mieszka?

- Tak, adres możesz znaleźć na kopercie.

- Super, dawaj ją! < wyrywa kopertę >. Pa!

Dziennikarz wrócił cały, nie wiadomo jednak, co z Wiejem...

DZIENNIKARZ 3

- Guzik pyta, co sądzisz o polityce.

- Nic, jest głupia.

- Spinwide pyta czemu przerzucaliście kamienie a nie np. placki ziemniaczane?

- Bo tak.

- Testar pyta dlaczego Tau jest lepsze od Imperium?

I dlaczego dział Pinkameny jest taki fajny?

- Bo tak.

Lemuur podnosi się z rozbitą głową i radośnie wykrzykuje: "BO JA!"

Słysząc to Tarreth zagląda do tematu i wkleja ten obrazek:

Dołączona grafika

Tymczasem Pinkamena spogląda na nich z pogardą czekając w bezsilności na dalsze pytania i obmyślając metody tortur...

- Czy mogłabyś odpowiedzieć miki20128 na następujące pytanie: "Dlaczego Pani nie chce przyjażnić się z dawnymi przyjaciółkami?"?

- Nie.

- Mati9319 pyta czy posiadasz jakieś specjalne narzędzie mordu, o którym nikt jeszcze nie wie? I jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej na jego temat?

Uuu... :) Umm... Nope!

- Shantee pytała czy nie boisz się, że twój plan może nie wypalić? I czy boisz się wygnania przez Celestię/Lunę?

... A Lemuur zarobił kolejnego guza...

- PizzaDriver prosił, bym przekazał ci te pytania: "Co Pani sądzi o kandydaturze Jej Wysokości Celestii na Królową Holandii? Czy sprawdzi się Jej Wysokość na tronie i sprawi że Polakom będzie żyło się lżej na obczyźnie? I kiedy w końcu na kablówke zawitają polskie kanały TV? (np Mini Mini)"

Aha. Nie lubię go.

- Dlaczego?!

Bo spytał... I ciebie też nie lubię!

Złośliwy jak prawie zawsze Lemuur nie daje za wygraną i powoli podnosi się...

- A mnie lubisz?

Ciebie nienawidzę!

< Lemuur zostaje wyrzucony przez okno. >

- Pani Pinkameno, LemonRebel chciałby wiedzieć, dlaczego chce pani popełnić przestępstwo? Czy jest to spowodowane znienawidzeniem Trixie, czy może potrzebuje pani składnika do babeczek?

< Lemuur cierpi... Pinkamena wyszła, a zza okna słychać jedynie jego jęki. >

- EquestriaBoy pytał, czy robisz babeczki z wnętrzności kucyków.

Nie! Pa!

< Pinkamena wyrzuca ostatniego dziennikarza za drzwi... Oczywiście wpierw tłucze go wazonem, czy czymśtam... >


Dołączona grafika

Droga Pinkameno! Ja, drastycznie pobity Lemuur apeluję do Ciebie w imieniu nas wszystkich, byś przestała mnie bić, szerząc tym samym zło i brutalność na naszym pięknym forum! To jest złe! Zrozum to... Bo co, jak taki młody użytkownik wejdzie i czyta tylko o biciu, przemoc... O cholera! Yyy... Pinka... Ja żartowałem, no żartowałem, kurde!

To niestety już koniec eventu, temat zostaaaawiam otwarty i czeekam na komentarze... Jeśli przeżyję. Tak więc pa... a... a....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy Pinkamena chce na mnie zapolować? To ja idę do schronu z drzwiami pancernymi. Przy okazji Lemmur wysłałem ci apteczkę pierwej pomocy. Dobra to jak mówiłem idę się schować w swoim schronie. (patrząc przez okno) Emmm... Mam pytanie Lemmur. Pinkamena poszła już mnie szukać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...