Skocz do zawartości

Odcinek 1: The Return of Harmony, part 1 (Powrót do Harmonii, Część 1)


Lukiner

Recommended Posts

PL = napisy

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JvZBD-8qWo0&feature=channel_video_title

ENG

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Hm-L-nRwacE&feature=channel_video_title

dla osób które nie lubią kolorowych napisów ~~~~ dubbing albo nic, taką mam zasadę (przynajmniej człowiek stara się podłapać ze słuchu coś tam z angola ... wiadomo ocb dla tych co ojczysty język to za mało)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno

WHERE THE F**K IS LUNA!

pojawia się legendarny Discord, który został pokonany jedynie dzięki współpracy Luny i Celestii, a jedynie widzimy panikującą Celestie ....

może uznała że Chaos jest spoko i poszła szukać rozbitej zbroii NMM, aby ją skleić i przyłączyć się do Discorda..... hej to nie taki głupi pomysł & I approve

/)^3^(\ so awesome idea

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spekuluje, że Luna < zmuszona była pewnie > wykradła te elementy, później sie wszyscy na nią fochną i ona wszystkich uratuje albo chociaż pomoże :|

Celestia powiedziała że tylko ONA była w stanie otworzyć skarbiec.... więc zostanę przy tym że Discord będąc tym potężniejszym stworzeniem niż 1 alicorn na bezczelu wszedł, zabrał i wyszedł po czym schował się na witrażu by zaczekać na resztę rengersów i przywitać się z nimi ^^

właśnie znalazłem idealny kawałek pod naszego oszusta

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=CPsYKDKCo6w

Deceiver = oszust, kłamca, judasz, fałszywiec, mistyfikator

lub

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Z7lw04Ek9bY

gotycki metal jest wspaniały <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wreszcie zrobię Pierwszy film Na YT[Czyt. Przetłumaczę odcinek]...

Łe tam, po co tłumaczyc, od tego jest octopus, większośc i tak zrozumiała o co chodzi, w tym ja, angielskie napisy by tylko pomogly w zrozumieniu szczegółów :P Np jak te jabłka biegały koło AJ to nie za bardzo zczaiłem, ale drugi raz oglądając już tak :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komus jeszcze przyszedl na mysl Makbet w scenie, uhm, 'przekabacania' Applejack? :P IMO, jeden z najlepszych odcinkow w ogole, troche mroczniejszy ale pilot tez taki byl. Zobaczymy jak beda wygladaly pozniejsze odcinki, ja mam nadzieje ze beda tak dobre jak 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Lol, mam oglądać jednocześnie film i czytać napisy na osobnych kartach ?

serio trzeba ci jeszcze dać to na tacy? cieęko zainstalować jakiś dodatek do firefoxa aby pobrać z youtube odcinek, a potem pobrać napisy (o ile się da) i obejrzeć w jakimś odtwarzaczu?

myśleć ludzie ;p potem pisać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Z dubbingiem: cz.1 Powrót do harmonii

http://www.youtube.com/watch?v=Va3ZWnzDzbY&feature=relmfu

Odcinek jest git tylko wnerwia mnie głos Cheerilee i Discorda bo za mało w nim chaosu (ale fajny) Moje ulubione teksty: Cheerilee:Ta rzeźba symbolizuje zwycięstwo. Scootaloo:Fajnie,było by mieć taką w Lidze Znaczkowej Apple Bloom:Fajnie...Jeżeli jest się w czymś "zwyciężycielem" Sweetie Belle:To nie jest słowo! Scootaloo:A co ty jesteś,słownik? Rarity:Słyszałam o twoich kłopotach,Applejack i przyszłam ci pomóc...Ale nie mogę zmoknąć i się ubrudzić ani wychodzić z pod parasola.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2 rozpoczyna się naprawdę ciekawie. Plusy: -Discord - świetna postać, 4 najlepsza. Ma idealnie dobrany głos, a jego zachowanie jest epickie. -Bardzo dobra fabuła. Jest wszystko ładnie wytłumaczone, skąd się wziął Discord, czym jest itp. -W końcu nasze główne postacie zostały, można to tak nazwać, pokonane. Uległy Discordowi, a nie że prują jak czołg i nic nich nie powstrzymuje. -Zakłopotana Celestia. W 1 sezonie zawsze miała banana na twarzy, była spokojna i miła. Teraz było widać, że była zakłopotana, zdenerwowana, a nawet przestraszona. -Cały ten chaos jest bardzo dobrze ukazany. -Zachowanie corrupted mane 6. Wyszło im to tak, jak powinno, czyli Pinkie nie używa podskoków do przemieszczania się oraz się nie śmieje, RD jest nie uczciwa (jakby wcześniej nie była :O), Flattershy jest chamska (i to jak), Rarcia chciwa (kocham ją gdy jest taka :D) a AJ kłamie. :O ~Discord tańczący na głowie Twilight. :discord2::P ~Discord chowa głowę za balon, odsłania, a tu głowy nimo, a balon zaczyna gadać. ~Rarity podbiega do ściany, w której jest diament, krzycząc "MINE!" HAH kocham ten głos! ~Rarity: "Ten wielki, piękny, olśniewający kamień JEST DIAMENTEM!", i to jak wypowiada 2 ostatnie słowa :D ~Twilight pomaga Rarity nieść jej "Diament", a ona: "Ale nie mysl, żeby mi go zabrać. Wiem, gdzie mieszkasz." HAHAHAH Minusy: -Odcinek jest w niektórych momentach troszkę nudnawy. Ocena:8/10 Odcinek bardzo dobry. Sezon 2 rozpoczyna się bardzo dobrze. Discord jest świetny, a jego chaos jest powalający. Corrupted mane 6 jest rewelacyjna. Zwłaszcza Rarity wyszła powalającą. Mimo że niektóre fragmenty są troszkę nudne, to jest ich mało, a reszta jest świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...